Įkraunama...
Įkraunama...

Ar valgūs Jūsų vaikai?

ziurint ka ir valgysime...labai jau jai nepatinka zuvis,ta jau pati pamaitinu,dar su darzovemis irgi kartais pasitaiko nevalgymu,o visa kita pati graziai suvalgo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zarazna @ 2009 09 06, 18:12)
Valgo. Abu. O jei nevalgo - tai eina nuo stalo. O jei ieško "sliekų" - to nenoriu, anas man neskanus - irgi eina nuo stalo.  smile.gif



ir š taip maniau, bet mes tada į ligonine atsidursime, nes per du metus nei gramo nepriaugome schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 09 06, 21:44)
ir š taip maniau, bet mes tada į ligonine atsidursime, nes per du metus nei gramo nepriaugome schmoll.gif

Tada negerai... O jums būtinai abiems reikia priaugti?
Atsakyti
QUOTE(zarazna @ 2009 09 06, 23:00)
Tada negerai... O jums būtinai abiems reikia priaugti?



kodėl abiems, man nereikia mano vaikui reikia biggrin.gif
Atsakyti
oi kokie mes valgūs biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif labai mėgsta daržoves, mėsytę ir svogūnus ir pienišką mėsytębiggrin.gif biggrin.gif , savaitgaliais pusryčiams sumuštinukus mokosi pats pasidaryti thumbup.gif iš saldumynų tai be galo mėgstam kinderiukus(sūrelius) thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .
Atsakyti
mano sunui labai padeda apetitui gerinti zuvies taukai ir vitaminas C thumbup.gif kai tik ateina ruduo,ziema ir ankstyvas pavasaris visada siais metu laikais duodu siuos vitaminus mirksiukas.gif tikrai padeda mirksiukas.gif ,vaikas maziau sirguliuoti pradejo,valgesnis pasidare thumbup.gif turbut,kaip tik ir truko siu stebukleliu blush2.gif pabandykit ir jus savo nevalgiukam vitaminu duoti,jeigu neduodat ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina :): 07 rugsėjo 2009 - 22:10
Maniškiai abu ėdrūs, nuo mažų dienų jau daug siūlyt nereikia biggrin.gif jei maivosi - lauk nuo stalo, nepratinau su šaukštu iš paskos bėgiot schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Saša Ž @ 2009 09 08, 10:12)
Maniškiai abu ėdrūs, nuo mažų dienų jau daug siūlyt nereikia  biggrin.gif jei maivosi - lauk nuo stalo, nepratinau su šaukštu iš paskos bėgiot  schmoll.gif

Smagu kai vaikeliai gerai valgo mirksiukas.gif
Mano antrasis schmoll.gif jei nesirupinciau.. , yra matyt kazkokios psichologines problemos su maistu doh.gif . Bandziau neduot (sirdis krauju sruvo) tris dienas nieko neprase ir nenorejo.. Kantrybe mano baigesi, blush2.gif vaikstau su saukstu ir dar dziaugiuos kad nors taip valgo biggrin.gif tongue.gif
Kai vaikystej matydavau mamas lakstant su obuoliu ar sumustiniu paskui vaika, baisedavaus doh.gif wub.gif
Atsakyti


QUOTE(melsvaižalia @ 2009 08 29, 09:58)
Vaje, kiek, pasirodo, daug yra tų nevalgiukų blink.gif  blink.gif
Manasis mažius irgi vienas iš tokių verysad.gif Jei galėtų - visai nevalgytų... Mėsos neįkiši visai, net verkia, kai pamato (bet negaliu pykt, nes aš ir pati mėsos nevalgau jau senokai blush2.gif ), daržovės.... nebent sriuboj, kurios irgi vieną kitą šaukštą, per ašaras ir vargus... Vienintelis maistas, kurį valgo ir mėgsta - virti kiaušiniai thumbup.gif  Vienu ypu gali suvalgyt du ar net tris blink.gif  Bet absoliučiai be nieko... Dar be ašarų, barimosi, įkalbinėjimų ir pan. valgo makaronų patiekalus ir picą...
Nors jau trys su puse, vis dar maitinu blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif Taip bent vieną kitą kąsnį burnon įdedu..... nes sėdi palei stalą su šakute ir medituoja....



Maniske taip pat nevalgi, jei neliepciau, nesiulyciau, tai ji ir neprasytu, kiekvienas valgymas reikalauja daug kantrybes blush2.gif nes tai ji gert nori, tai i tualeta eina 2-3 kartus doh.gif jei nekartoji kad valgyk, valgyk, tai ji ir nekramto- sedi, svajoja. su mesa ir pas mus problema - beveik nepripazysta,reikia visaip ikalbinet. ir dar sutapimas - megstamiausias patiekalas irgi virti kiausiniai biggrin.gif jau gruodi bus 4metai, o vis daznai pamaitint reikia, kad pasiskubintu siek tiek, nes atsala viskas doh.gif bent darzely siek tiek valgo, gal su vaikais kitaip, nors aisku ji visada paskutine buna, antro beveik niekad nepabaigia, bet svarbu kad sveika, tyrimai geri 4u.gif
Atsakyti
Maniskis irgi valgus, darzely viska valgo, dar vakare grizes viena karta drutai pavalgo, o buna kad ne2 kartus vakare spejam pavalgyt.
Svorio jam netruksta ir su saukstu ir as nebegioju.
Siaip vakarienei megstamiausi yra koldunai, desreles, pirsteliai, blynai ir dar dripsniai su pienu.
Dar paskui pries miega buna obuolys koks thumbup.gif
Atsakyti
pas mus tai pat valgus,uosvene mazyli vadina "kulemoji" kiek duosi tiek ir valgo,tik reikia apsisaugoti kad nerastu sureliu ar dar ko nors skanaus tada jau nebereikes valgyti biggrin.gif o surelius jau net slepiame nes per daug ju valgo net berti pradejo per daug baltymu gauna.
Atsakyti
nevalgi. kraštutinai. svoris pagal ūgį per mažas sad.gif
niekada neįsivaizdavau, kad vaikai gali šitaip doh.gif nevalgyti. Zarazna - taip galiu pasiųsti sūnėnus, kurie "nenoriu to ano" pakelia lengvai, o mano vaikas gali nevalgyti porą dienų. sad.gif

ryte atsikėlus įsiūlau kokį nors vaisių, kitu atveju - pusryčius siūlyti beprasmiška . vakarienė lengviau sueina...

kažkada irgi kraupdavau nuo "lakstymo iš paskos su šaukštu", o dabar kabai suprantu ir užjaučiu sad.gif
Atsakyti