Įkraunama...
Įkraunama...

Ar valgūs Jūsų vaikai?

QUOTE(melsvaižalia @ 2009 08 29, 07:58)

Nors jau trys su puse, vis dar maitinu blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif Taip bent vieną kitą kąsnį burnon įdedu..... nes sėdi palei stalą su šakute ir medituoja....


zinok, as maitinau iki 4 su truputuka metu. Pas mus irgi tas pats. Jeigu nelieptum, tai is viso nevalgytu nieko. Nu man tai butu realiai tas pats. Bet mums neiseina vadovautis taisykle uzsinores ir valgys. Nes kai nepavalgo tai labai nervuotas darosi. Verkia pats nezinoko delko. ir kuo daugiau nervuojasi, tuo sunkiau iduot kazka valgyt. O kuo seniau valges, tuo daug daugiau nervuotas. Visiskai nera pas vaika alkio jausmo. Jauciu taip ir nusiverktu. Nu tai ka daryt... Taip ir maitinau. O dabar tai valgo pats, bet visvien su juo reikia sedet kartu ir motyvuot, kad valgytu. Nes tik nusisuki i sona ir nebevalgo, pamirsta, visokiu reikalu atsiranda.
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2009 09 04, 13:39)
zinok, as maitinau iki 4 su truputuka metu. Pas mus irgi tas pats. Jeigu nelieptum, tai is viso nevalgytu nieko. Nu man tai butu realiai tas pats. Bet mums neiseina vadovautis taisykle uzsinores ir valgys. Nes kai nepavalgo tai labai nervuotas darosi. Verkia pats nezinoko delko. ir kuo daugiau nervuojasi, tuo sunkiau iduot kazka valgyt. O kuo seniau valges, tuo daug daugiau nervuotas. Visiskai nera pas vaika alkio jausmo. Jauciu taip ir nusiverktu. Nu tai ka daryt... Taip ir maitinau. O dabar tai valgo pats, bet visvien su juo reikia sedet kartu ir motyvuot, kad valgytu. Nes tik nusisuki i sona ir nebevalgo, pamirsta, visokiu reikalu atsiranda.


o kaip jums dabar ir taip pat jei nepavalgęs tampa irzlesnis, piktesnis g.gif



o pas mus dar ir dabar jei tik pamiršta pavalgyti tai tampa nepakenčiamas, rėksnys, piktas, vien žo košmaras. ir kas blogiausia dasidėjo ir spaudimas, jei nevalgo ir nevartoja skysčių tai ir spaudimas nukrenta, atrodo baisiai visas net pamėlynoja, baisiai atrodo, pirma karta gydytoja pamatavo spaudima šiandiena išgriuvo iš klumpio buvo 85/65. tik kai šalia esi ir kumščiu į stala tada valgo, arba pažystamas maistas tada valgo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Roga: 04 rugsėjo 2009 - 19:12
maniske visai nevalgi, bet vat dabar pradejo eiti i darzeli, tai sake aukletojos visai neblogai valgo, gal kad mato kaip kiti vaikai valgo g.gif o namuose tai vargstu doh.gif
Atsakyti
Suvalgo viska, kaip aukletoja sako ir indus islaizo. lotuliukas.gif
Atsakyti
darzelyje,yra griezta tvarka,yra laikas valgyti ir visi seda ir valgo,na o namie yra kas veikti ir be valgio lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif reikalai ivairus lotuliukas.gif svarbu badu nemirsta thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
laba,na mano irgi nera didelis valgytojas,i darzeli pusryciam pas mus reikia padaryti darau sumusti vaisiu idedu tai kai pasiimu matau,kad tik suri ir agurka suvalges,o visa kita like.pietu mes neliekam darzeli na kol kas,bet ir namo grize nelabai valgom,na kiek gali tiek neverciu,kai nori kazko paima jei pasiekia jei ne pasako duodu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 09 04, 19:12)
o kaip jums dabar ir taip pat jei nepavalgęs tampa irzlesnis, piktesnis g.gif
o pas mus dar ir dabar jei tik pamiršta pavalgyti tai tampa nepakenčiamas, rėksnys, piktas, vien žo košmaras. ir kas blogiausia dasidėjo ir spaudimas, jei nevalgo ir nevartoja skysčių tai ir spaudimas nukrenta, atrodo baisiai visas net pamėlynoja, baisiai atrodo, pirma karta gydytoja pamatavo spaudima šiandiena išgriuvo iš klumpio buvo 85/65. tik kai šalia esi ir kumščiu į stala tada valgo, arba pažystamas maistas tada valgo.


Dabar taip pat irzlesnis. Viskas pradeda ji nervuoti, del visokiu nieku verkslena, iesko priekabiu. Su tuo pazistamu maistu tai seniau irgi panasiai buvo, kad sunkiai naujo ko nors valgydavo, bet dabar tai normaliai. Tik aisku daugiau suvalgo savo pamegtu valgiu negu kokio nors naujo patiekalo. Dantiste pastebejo kad labai jautrus skoniams yra. Kai tik uzdeda kokiu stomatologiniu vaistu ant danties su astresniu skoniu is karto ima ziaugcioti. Nu kad jautrus skoniams, tai faktas. Nes kudikysteje nevalgydavo jokio schmoll.gif misinelio. Oi vargo budavo kai man susirgus pieno sumazedavo. Ziauriai stresuodavau kad tik pienas nedingtu. O tai gal rimtai butu badu numires blink.gif
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2009 09 05, 12:05)
Dabar taip pat irzlesnis. Viskas pradeda ji nervuoti, del visokiu nieku verkslena, iesko priekabiu. Su tuo pazistamu maistu tai seniau irgi panasiai buvo, kad sunkiai naujo ko nors valgydavo, bet dabar tai normaliai. Tik aisku daugiau suvalgo savo pamegtu valgiu negu kokio nors naujo patiekalo. Dantiste pastebejo kad labai jautrus skoniams yra. Kai tik uzdeda kokiu stomatologiniu vaistu ant danties su astresniu skoniu is karto ima ziaugcioti. Nu kad jautrus skoniams, tai faktas. Nes kudikysteje nevalgydavo jokio  schmoll.gif misinelio. Oi vargo budavo kai man susirgus pieno sumazedavo. Ziauriai stresuodavau kad tik pienas nedingtu. O tai gal rimtai butu badu numires  blink.gif



kas amne pasikeitė tik į gera, jai pasakei kad valgyti tai valgo, kad ir pavergia pazirzia bet valgo, o kai pareina iš mokykloa tai nevalgo, vienas niekada nevalgo, tas mane labiausiai gasdina, nes per metus laiko svoris nepakito nei gramu schmoll.gif 145 cm ir sveriame vos 29 kg. kažkoks nerimas dėl to matinimosi, jei ne būtų buve nelaimės ir nepaguldė į ligonine dėl sutrikusio maitinimo, aš gal taip nepanikuočiau. mes net per ašaras mokinomės iš naujo valgyti, per ašaras ir begalinį klykimą ligoninėje visus gasdindavome doh.gif visus gasdinome klykimu. dabar gal kiek mažiau verkiame dėl maisto bet.



nu jau nebūtų miręs, nes kaip sakoma žmogus sugeba išgyventi sunkiomis sąlygomis, tikrai nemirs nei tavo nei mano vaikiai mirksiukas.gif 4u.gif

o tu kiek suprantu labai ilgai pati maitinai g.gif
Atsakyti
Mano mergaitem spali jau 5m. bus, o as dar abi maitinu, nuo gimimo nevalgios, kol pati maitinau dar truputeli valge, o is buteliuko, tai pildavom bent po laseli, kol verkia, skamba baisiai, bet nebuvo kitos iseities, dabar taip pat valgome tik zaidimo forma, arba kisu po sauksta, kol uzsiemusios, ar susidomejusios kazkuo. Viliuosi, kad isaugsime.
Atsakyti
QUOTE(gelep @ 2009 09 05, 14:26)
Mano mergaitem spali jau 5m. bus, o as dar abi maitinu, nuo gimimo nevalgios, kol pati maitinau dar truputeli valge, o is buteliuko, tai pildavom bent po laseli, kol verkia, skamba baisiai, bet nebuvo kitos iseities, dabar taip pat valgome tik zaidimo forma, arba kisu po sauksta, kol uzsiemusios, ar susidomejusios kazkuo. Viliuosi, kad isaugsime.


Dar maitini? Nu uzjauciu. As dziaugiuosi nors tiek, kad maitinti nebereikia. Tik kartu su juo prie stalo sedziu arba netoli sukinejuosi ir skaiciuoju: dvidesimt, devyniolika, astuoniolika... nu kai jau dvylikta sauksta valgo rekia kad nebenoriu. Tada as sakau taigi buvo like dvidesimt, o dabar tik dvylika, nu negi mesi ir nesuvalgysi iki nulio... Nu taip besimotyvuodami ir suvalgom. Tai cia sriuba. Su antru kitaip.
Paskui zinokit mama nusivede i kaimyno laidotuves, tiesiog neturejo kur palikt ir nusivede. Maniskis klausia: "kodel tas dede guli cia", o mama sako "taigi kad jis mires". Tada maniskis klausia "kodel ji numire?", o mama sako " "todel kad nevalge, todel ir numire" lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nu tai tas zinokit padare jam toki ispudi, kad vos primeni, jog jeigu nevalgysi, tai ir tu numirsi, tada is karto prisivercia valgyt. Nors tos motyvacijos laikinos, kartas nuo karto tenka is naujo ka nors sugalvot. Ech... kada cia baigsis tie monai.

O seniau tai buvo toks metas, kad valgydavo TIK su multikais. Budavo vaziuojam kur nors poilsiauti, tai vyras i kompa priraso multiku ir pasiima su savim. Nes kitaip pavalgydint budavo be sansu. Kaimynai budavo pakraupe. Tipo sako taip gali vaika permaitint, atseit nejaucia kada sotus, nes demesi nukreipia kitur. Bet netgi tokiu atveju jis puikiausiai jausdavo kada gana.
Papildyta:
QUOTE(Roga @ 2009 09 05, 13:38)
kažkoks nerimas dėl to matinimosi, jei ne būtų buve nelaimės ir nepaguldė į ligonine dėl sutrikusio maitinimo, aš gal taip nepanikuočiau. mes net per ašaras mokinomės iš naujo valgyti, per ašaras ir begalinį klykimą ligoninėje visus gasdindavome doh.gif visus gasdinome klykimu. dabar gal kiek mažiau verkiame dėl maisto bet.



Roga, o kaip jus pagulde? pasiguodei jog nevalgo, ar buvo kazkokia liga ir tada pagulde i ligonine?
Man tai labai sunku, nes maniskis darzelyje nevalgo. Tik sriubos ir blynu kai duoda tokius. Tai reikia ji nuo pusdienio parsivezti, bo nevalges ziauriai pervalrgsta ir pradeda sirgti. Aisku darzelyje jis ten oziu nerodo, bet kas is to. Visvien zinau, jog nervuojasi ir alinasi organizmas.
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2009 09 05, 23:01)
Roga, o kaip jus pagulde? pasiguodei jog nevalgo, ar buvo kazkokia liga ir tada pagulde i ligonine?
Man tai labai sunku, nes maniskis darzelyje nevalgo. Tik sriubos ir blynu kai duoda tokius. Tai reikia ji nuo pusdienio parsivezti, bo nevalges ziauriai pervalrgsta ir pradeda sirgti. Aisku darzelyje jis ten oziu nerodo, bet kas is to. Visvien zinau, jog nervuojasi ir alinasi organizmas.



mums mėnesį laiko buvo temperatūra virš 38t, radviliškyje pagulėjome ligoninėje nesuprato kas yra, tada aš supykau ir pasiprašiau siuntimo į šiaulius, paguldė ten, o ten iš kraujo tyrimo nustatė, kad trūksta maisto medžiagų, kad blogai maitinamės, o dar prie viso to ir nesibaigiantis stomatis. išgydę stomatita, pradėjome valgyti, vat jei du šaukštus suvalgydavo neklykęs tai man palaima būdavo, nes jau daugiau netilpo, ir visada po valgio kad nurimto duodavau viena gabaliuko juodo šokolado. juokas pro ašaras.
o kaip tas tyrimas vadinas nepamenu atrodo bendras ar crb g.gif
Atsakyti
Valgo. Abu. O jei nevalgo - tai eina nuo stalo. O jei ieško "sliekų" - to nenoriu, anas man neskanus - irgi eina nuo stalo. smile.gif
Atsakyti