Įkraunama...
Įkraunama...

Ar valgūs Jūsų vaikai?

QUOTE(ingrica @ 2009 08 07, 10:23)
o mano mazasis,tai kemsa viska iseiles thumbup.gif labai valgus vaikas wub.gif

thumbup.gif Oi, kaip pavydziu jums baltu pavydu ... Kad maniskis taip ax.gif
Atsakyti
O mano mažius tokiais etapais: tai valgo į dieną 8 kartus, tai žiūrėk vos paknibinėja, bet stengiais, kad būtų didelis, todėl per nevalgymo periodus - susišnekam, kad vis tiek reikia valgyti lotuliukas.gif
Atsakyti
Valgo, valgo ir valgo, gal su kuo nors pasikeisim, nors porai dienu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eris: 11 rugpjūčio 2009 - 09:14
AŠ TAIP NORĖČIAU, KAD MANIŠKIS VALGYTŲ IR VALGYTŲ, IR VALGYTŲ...
KAI PATI VALGAU, NET SĄŽINĖ GRAUŽIA... O MAŽASIS NĖ Į BURNĄ. NORS SESERS MERGAITĖ TAS PAT, MENKAI KĄ VALGO. BET ABU VAIKAI JUDRŪS ENERGINGI. GAL IŠAUGSIM IŠ NEVALGYMO AMŽIAUS ? g.gif
Atsakyti
Musiskis labai nevalgus verysad.gif nezinom ne ka duoti ,bet judrus guvus vaikis 4u.gif manau praeis tas laikas ir valgys kaip ir visi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irmusia @ 2009 07 23, 13:51)
Vajej mes tai kovojam su ja del to, kad ne per kur neikisi mesos, jokiame pavidale  doh.gif Anksciau kazkaip dar po puse kotletuko ar siaip pakeptor pavalgydavo, o dabar visai nieko. Pajaucia mesa ant sakutes, spjauna lauks viska. unsure.gif
Dar anksciau megdavo vistiena (sparnelius, kojytes, file), dabar ir sitos siunkiai isiulau.
Labiausiai tai ji valgo varskes produktus, blynus visokius, sriubos kartais pasrebia, dribsniu koses ivairias (cia skaitau, kad labai gerai), krupu koses, makaronus dievina, desreles, ryzius, bet va darzoviu tai visai beveik neikisi, vaisiu ziurint kokiu, bet irgi retai isiulau. Saldumynus tai tik duok, bet stengiames tik uz gera darba koki atlikta duoti, nes visai tuomet jauciu nieko nevalgytu.  doh.gif
Tai jaudinuosi del to, kad nevalgo mesos, juk vaikams tai reikia jos... Ka jus manot?  g.gif




drinks_cheers.gif toks jausmas, kad kalbat apie mano dukryte.
Atsakyti
As ir su savaja vargstu, kartais is vis beveik nevalgo ir neigrusi, o kartais visai neblogai pavalgo, bet dazniausia vargstu doh.gif
Atsakyti
Vaje, kiek, pasirodo, daug yra tų nevalgiukų blink.gif blink.gif
Manasis mažius irgi vienas iš tokių verysad.gif Jei galėtų - visai nevalgytų... Mėsos neįkiši visai, net verkia, kai pamato (bet negaliu pykt, nes aš ir pati mėsos nevalgau jau senokai blush2.gif ), daržovės.... nebent sriuboj, kurios irgi vieną kitą šaukštą, per ašaras ir vargus... Vienintelis maistas, kurį valgo ir mėgsta - virti kiaušiniai thumbup.gif Vienu ypu gali suvalgyt du ar net tris blink.gif Bet absoliučiai be nieko... Dar be ašarų, barimosi, įkalbinėjimų ir pan. valgo makaronų patiekalus ir picą...
Nors jau trys su puse, vis dar maitinu blush2.gif blush2.gif blush2.gif Taip bent vieną kitą kąsnį burnon įdedu..... nes sėdi palei stalą su šakute ir medituoja....
Atsakyti
mano dickis dabar isrankus pasidare, to nevalgysiu, ano nevalgysiu, nors darzely tai sake, kad viska kemsa ir dar pakartoti papraso, o nuuo mazojo tai jau slepiam maista, nes galetu be sustojimo valgyti, pvz, jei suvalge 2 cipelinus ir saukia "dar"!!! blink.gif
Atsakyti
O mano dukra valgi ax.gif būdavo ryte prieš darželį suvalgydavo sumuštinį, o paskui ir darželyje pusryčius valgydavo smile.gif kartą auklėtoja labai nusistebėjusi pasakojo, kad dukrytė tris porcijas miltinių blynų suvalgė biggrin.gif sakė to dar nemačiusi tongue.gif
Va tik daržovių tai ji nemėgsta doh.gif tik agurkus...
Atsakyti
maniske ir gi prie nevalgiuju su amza vargau dabar tas pats , kelis kartus isideda i burna ir viskas doh.gif nors tu ka ...... man jos taip gaila tokia kudute, nors judri bet kad nevalgo ne tas zodis doh.gif
Atsakyti
na manau mazyliai valgo tiek,kiek jiems reikia smile.gif jie nekemsa nieko per prievarta,skanu,tai butu ar ne.....mums mamytems reiketu is ju pasimokynti blush2.gif svarbu vaikas yra judrus,gerai jauciasi,tai ir yra svarbiausia.....vistiek kazka juk suvalgo ir tie musu nevalgiukai tongue.gif maniskis irgi dydeliu apetitu nepasizymi,bet tai sumustinuka,tai jogurtuka,tai dar kazka ax.gif vadinasi jam taip gerai thumbup.gif o normaliu pietu pavalgyti as irgi labai retai prisisaukiu prie stalo smile.gif sako neskanu,net neragaves doh.gif biggrin.gif
Atsakyti