Įkraunama...
Įkraunama...

Ar valgūs Jūsų vaikai?

maniske nevalgi.vietoj normalaus maisto geriau duoniuku arba varskes is pakelio.sindien vakarienei suvalge silkes file pusele,be bulviu as nepraryciau schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JUNIGEDA2: 09 liepos 2009 - 20:06
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2009 07 09, 21:06)
maniske nevalgi.vietoj normalaus maisto geriau duoniuku arba varskes is pakelio.sindien vakarienei suvalge silkes  file pusele,be bulviu as nepraryciau schmoll.gif

Jau silkes tai neisiulyciau nei pro kur ax.gif
Nei mesos, nei darzoviu, nieko neimanoma ikisti doh.gif
Musu meniu - sureliai, bulkutes, jogurtai, koks virtas kiausinis, suris, labai retais atvejais desrele ir bulves doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2009 07 10, 20:11)
Jau silkes tai neisiulyciau nei pro kur  ax.gif  
Nei mesos, nei darzoviu, nieko neimanoma ikisti  doh.gif  
Musu meniu - sureliai, bulkutes, jogurtai, koks virtas kiausinis, suris, labai retais atvejais desrele ir bulves  doh.gif

maniskei silke kaip kada,bet meniu mano ir jusu praktiskai vienodas.mes dar koses dripsniu valgom,bulvinius kukulius ir cepelinus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JUNIGEDA2: 10 liepos 2009 - 18:49
maniškė valgo labai neblogai, na bulkas visokias reik ribot, nes jei taip ir toliau valgys, tai bus pati kaip bandelė...bet negaliu labai skųstis, nes valgo ir mėsą ir daržoves labai mėgsta, jai dar nėra ketverių smile.gif
Atsakyti
Kiek daug, pasirodo, yra nevalgiu vaiku, o as maniau cia tik mano tokie. Mazoji tik su zaidimais, pasakom, filmukais...Nors buna, kad nakti nubunda ir praso surelio ar desrytes.O megstamiausias valgis blynai ir kiausinis.O kai darzeli lanke, aukletojos sakydavo, kad valgo, kuo labai abejoju, vaikas taip "sukrito",kaip zombis vaiksciojo,pajuodusiais paakiais, idubusiais veidais...nelabai ten jos "zaidzia", nevalgo ir nereikia. Vyresnysis lyg jau pradeda isaugdineti, nors pusryciu beveik visada atsisako. I darzoves, vaisius nesipuola, blynai, koldunai, dar kotletas, o sriuba tik per prievarta ir vienam, ir kitam.
Atsakyti
Maniskis tai apetitu nesiskundzia (nors ir net neapkunus), labai judrus, todel gal ir energijops daug reikia.
Biski prasciau su uogu ir darzoviu valgymu, bet siaip viska kapoja (ypac jei pasakai, kad sveika) biggrin.gif
Atsakyti
oi na mano merginoms 2m. ir 6m. tik duok pavalgyti doh.gif tikrai nesiskundzia apetitu, valgo viska beveik be isimciu thumbup.gif netgi sesiamete uzsipraso kokiu visciuku kepeneliu, kuriu as pati ne per kur doh.gif
o vat 11m. mergina mano visiska priesingybe joms, jai mesos gali visai nebuti, knaibo knaibo atsisedus, kol atsala ir galop klausia""ar galiu nevalgyti?" doh.gif biggrin.gif bet vat be saldumynu tai ne dienos neistvertu unsure.gif
Atsakyti
Nesiskundziu apetitu mazyles. Buna dienu kai mazai ka suvalgo, bet paskui atsigriebia biggrin.gif prastokai valge, kai gryzom po ligonines, buvo zarnynuka apsinuodinus desrelem kaime verysad.gif
Atsakyti
Mes auginam viena abzoriuka thumbup.gif , ka duosi ta suvalgys , ir uz sese, o vat sese tai visiska priesingybe, nieko beveik nevalgo doh.gif su ja tai kosmaras tik makaronai ir tai be jokiu padazu tik su suriu, dar varskes sureliai.
Atsakyti
QUOTE(Daivulyte @ 2009 07 18, 09:04)
Mes auginam viena abzoriuka  thumbup.gif , ka duosi ta suvalgys ,


drinks_cheers.gif mums tas pats, ką paduosi, viskas skanu skanu skanu ir kvepia lotuliukas.gif
tik silkės nevalgo schmoll.gif

Atsakyti
manoji jokiu darzoviu retais atvejais truputi morkos ir brokoli,vaisiu tik mandarina ir greifruta svariai nuvalyta bejokiu ten skureliu,o is maisto tai mazai mesos vos uzkabina,zuvies tik korletukus(nes neatskiria kad cia neismesos),blynus megsta,is bulviu viska ir zinoma makaronai,ir dauk saldumynu.....nesiskundzia apetitu,bet va problema tinkama maista kad valgitu,dar mane stebina ,kad ji megsta konservuota tuna aliejuje,ar yra dar tokiu vaikuciu kad megtu?
Atsakyti
Maniskis tai valgo beveik viska,neturim jokiu problemu nuo pat pradziu.
Atsakyti