Įkraunama...
Įkraunama...

Ar valgūs Jūsų vaikai?

Iki kokių trijų metų mano Voveraitė buvo labai nevalgi. O dabar jai beveik 7 metai ir anos apetitu aš nesiskundžiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Voverė @ 2009 05 23, 22:45)
Iki kokių trijų metų mano Voveraitė buvo labai nevalgi. O dabar jai beveik 7 metai ir anos apetitu aš nesiskundžiu  biggrin.gif



gerai, kad valgyti pradėjo, dėja su maniškių taip nėra, nors jau tuoj 10 metų bus.
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 05 24, 21:28)
gerai, kad valgyti pradėjo, dėja su maniškių taip nėra, nors jau tuoj 10 metų bus.

Užjaučiu doh.gif ..... aš atsimenu kaip eidavau iš proto dėl to nevalgymo.
Atsakyti
na musiskis turbut pire nevalganciuju yra doh.gif ir jau labai isrankus maistui bet ko nevalgo doh.gif
Atsakyti
o kaip jūsų nevalgiukai ar valgo daržoves, vaisius,uogas.
maniškiui labiau žalia bulvė ar morka, nei kokia vyšnia ar avietė.
Atsakyti
Mano tai nevalgymo periodas prasideda vasara, o rudeniop taip atkunta, kad vos spek lotuliukas.gif Nezinau su kuo tai susije, gal su karsciais g.gif , ant vyresniojo pastebejau, bet su mazuoju taip pat panasiai. Gerai kai turiu su kuo palygint smile.gif
Dar ka pastebejau, tai kuo labiau taikai, tai tuo labiau jie isidirbineja, jaucia, kad mamai nermu.... Kai gerai praalksta, tai ir paprasta kosyte tinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 05 26, 19:53)
o kaip jūsų nevalgiukai ar valgo daržoves, vaisius,uogas.
maniškiui labiau žalia bulvė ar morka, nei kokia vyšnia ar avietė.


maniske labai megsta morkas, dar valgo paprikas, kopusta, agurkus, pomidorus. Vaisiu ir uogu taip pat nemazai rusiu megsta.
Bet kruopu jokiu rusiu nevalgo, bulviu irgi. Miltiniu patiekalu taip pat neipatingai megsta.
Atsakyti
Maniškis gerai valgo vaikų kompanijoje. Kol nelankė darželio labai nevalgus buvo, bet pradėjo lankyti, tai ir apetitas atsirado. Dabar ir grįžęs iš darželio prašo valgyt, o man tada laimės lotuliukas.gif
Atsakyti
Valgo mano mažoji, kažkaip nera to kad reikia prašyti arba maitinti, kai reikai pavalgo ir tiek, nera problemu su ją
Atsakyti
MANIŠKEI trys nesenai suėjo, o valgo tikrai gerai, ir visiškai nėra išranki 4u.gif
Atsakyti
Na pas mus su apetitu prastai doh.gif ,jau 7 metai bet nevalgus, net su gydytoja konsultavausi del apetito stokos,tai liepe zuvu tauku vartoti, nu vartojame jau ilga laika Moller's Dobbel arba Junior, nu tai kartais atrodo lyg ir geriau valgo, bet... schmoll.gif na nors tiek kad imunitetas tai tikrai sustiprejo 4u.gif
Atsakyti
mums tai nepadėjo žuvų taukai schmoll.gif net sakyčiau daugiau žalos vaikui padarė, nes taip užsividuriavo, tada tikrai nieko nevalgė schmoll.gif
Atsakyti