Įkraunama...
Įkraunama...

Ar valgūs Jūsų vaikai?

valgo tik saldumynus doh.gif bet kai ju negauna tad isalksta ir tinka viskas
Atsakyti
Turiu dvi mergaites, tai pirmoji gerai valge iki metuku, o paskui viskas. Nezinau is ko ji issaugo, bet yra sveika ir va jau 5 metukai jai. O vagyt atsisako visiskai beveik, ta prasme jos maisto racionas labai ribotas, nes jai viskas neskanu, aisku isskyrus saldumynus. Tik pastebejau, kad va dabar pries koki pusmeti truputi geriau pradejo valgyti, gal sakau isaugo jau is to nevalgymo. Dabar jau biski geriau valgo, palyginus su tuo kaip anksciau budavo tai dabar as jau esu beveik patenkinta. smile.gif
O mazoji tai irgi tokia pati, iki metu dar gerai valge viska, o paskui viskas. Tik saldainius duok, ledus ir daugiau nieko. Anksciau labai pergyvendavau, o dabar jau pripratau, laukiu kol ir ji isaugs. mirksiukas.gif
Bet vistiek labai sunku kai vaikai nevalgo, tiesiog nezinai ka ir pasiulyti, nes pati per visa tai esu praejus, belieka tik apsisarvuoti kantrybe. Mes ir per gydytojus vedem ir ko tik nedarem, bet viskam matyt reikia savo laiko 4u.gif
Atsakyti
Maniškis tai tikras siurbliukas iš teletabių biggrin.gif . Valgus labai (tfu tfu tfu). Tikras močiutės džiaugsmas, kadangi aš vaikystėj buvau visai nevalganti. Maniškis labai aukštas pagal savo metus, tai neatrodo storas, kitu atveju turbūt būtų tiek paritus, tiek pastačius. Valgus buvo nuo pat gimimo, gimė 4040 kg, o po mėnesio pediatrė pasvėrė, tai jau buvo 6200 kg. Pediatrė pagalvojo, kad svarstyklės sugedo, tai ėjom kitur persvert biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2009 05 12, 09:40)
Iki 2.5 buvo valgus. kai jam buvo 2.5 menesio, suviduriavo. Tai kai valgydavo, pradedavo sukti pilvuka. Tada nustojo imti kruti, prasidejo nevalgymai ir pan... Tai vat nuo to laiko ir nevalgo.



blink.gif oho nuo 2.5mėnesio, o kaip tu jį maitinai kuom g.gif

Atsakyti
maniskei abu apetitu nesiskundzia no pat mazumes 4u.gif
Atsakyti
pas mus buna tokiu retkarciais,kaip mes sakom,iskrovos dienu,nieko ji neima beveik ir nors tu ka doh.gif kita diena is saldytuvo neislenda lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 05 12, 19:25)
blink.gif oho nuo 2.5mėnesio, o kaip tu jį maitinai kuom g.gif



Kuom maitinau? MP maitinau. Ir nuo to sugebejo suviduriuoti taip, kad net kraujuko ismatose rado. Tai tikriausiai jam labai skaudejo jeigu net kraujavo. tada prasidejo visokios dietos, kurios is esmes nieko nedave apart mano organizmo nusilipmo ir MP dingimo. Tai teko subiai mesti tas dietas paskui. Ai zodziu nenoriu prisiminti. Sunkiai tada kapstemes. Tai va nuo to laiko pradejo neimti kruties, nevalgyti. Su kosem irgi vargome visokie multfilmai, zaislai kad tik valgytu ir pan...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skruzdeda: 13 gegužės 2009 - 21:18
QUOTE(skruzdeda @ 2009 05 13, 22:14)
Kuom maitinau? MP maitinau. Ir nuo to sugebejo suviduriuoti taip, kad net kraujuko ismatose rado. Tai tikriausiai jam labai skaudejo jeigu net kraujavo. tada prasidejo visokios dietos, kurios is esmes nieko nedave apart mano organizmo nusilipmo ir MP dingimo. Tai teko subiai mesti tas dietas paskui. Ai zodziu nenoriu prisiminti. Sunkiai tada kapstemes. Tai va nuo to laiko pradejo neimti kruties, nevalgyti. Su kosem irgi vargome visokie multfilmai, zaislai kad tik valgytu ir pan...



oho unsure.gif
vat pas mane tas žaidimas, kad tik kasnį suvalgytų, atsitodavo ant stalo ir šokdavo jai pataikau šaukšta suvalgo, bet tik žinoma maista, o jai kokia naujiena ne schmoll.gif kaip laukiu to momentu kai nereiks skambinti ir klausti ar priminti Benai ar pavalgei unsure.gif
Atsakyti
maniskei jokie zaidimai del valgymo nepadejo, nei filmukai, nei uz tete ar mama, nei dainos ar siokiai, nei grazus maisto pateikimas, nei kitokie. Kietai suciaupdavo burna ir viskas, neikisi. O jei ikisi karta uzsisvajojusiai, nemaciom, tai butinai ispjaus, ir kita karta toks bandymas nebepavyks. schmoll.gif

Kartais padeda, jei salia koks vaikas kartu valgo. Bet tik kartais, ir tai jei maistas labai megiamas.

Atsakyti
labas mamytes.maniskis irgi labai nevalgus.tai nezinom net ka duot.kai pasodinam prie stalo tai valgo valanda laiko.ir galiausiai baigiu maitinti pati.balandi suejo keturi metai.ir nezinau kiek ilgai taip bus.
Atsakyti
mano maziui 1m.4men.anksciau buvo valgus daba suprastejo apetitas bet pats tai nelabai nori bandyt labai trumpai pora saukstu ir stumia kad valgydinciau smile.gif tad valgydinu bet bijau islepint nes dukra neteisingai valgydindani islepinom 5m dar kartais tenka valgydint nes noris kad daugiau suvalgytu,siaip ji labai isranki maistui,turim vargo su abejais rolleyes.gif
Atsakyti
Mūsų mažiukui metai ir trys mėn. apetitu nesiskundžia visai.Valgo ir salotas, ir mėsytę, ir sriubas. Net nežinau nuo ko tai priklauso mirksiukas.gif
Atsakyti