Įkraunama...
Įkraunama...

Ar valgūs Jūsų vaikai?

QUOTE(skruzdeda @ 2009 05 06, 19:49)
Maniskis tai nesimaskatuoja, t.y. hiperaktyvumo nera, bet prie lekstes svajoja arba visokiu jam reikalu atsiranda. Tai zaisla reikia pasiimti, tai kazka pamato ir pakalbeti reikia tai randa reikala kazko paprasyti arba pazysti. O paskui galiausiai sako man viskas atsalo, neskanu...
As tai saviski kaip maziuka irgi maitindavau iki 4.3 metu! Sriuba, desreles arba uzkandzius tai pats valgydavo, o vat normalu antra patiekala, tai reikedavo sumaitinti. Daug kartu pasiryzdavau nebemaitinti, bet kai ateidavom prie reikalo, tai vel gaudavosi, kad maitinu. Bet viena diena vistiek pasakiau, kad nebemaitinsiu ir nebemaitinu. Nors labai pikta, kai ruosiu, ruosiu valgi kelias valandas, o pietu lekste lieka pilna.




o kaip nuo gimimo ar valgė g.gif
nes mano vaikis labai gerai valgė, baisia daug valgė, bet kai atsitojo 8 mėnesių, vsio ir beveik nustojo valgyti. doh.gif baisiai ir mano svajoklis, tik toks, kad svajoja ir maskatuojasi, net dabar vat kai valgė, (kas patinka) valgė pusvalandį doh.gif
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2009 05 06, 19:49)
Nors labai pikta, kai ruosiu, ruosiu valgi kelias valandas, o pietu lekste lieka pilna.

gal jam to valgio per daug? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos! 4u.gif
Mano pana yra irgi labai nevalgi, ramiai net prie stalo nepasedi. Bet radau buda kaip itikint ja kad nors pora kasniu suvalgytu. Kai sedames valgyt, o ji sako -nenoriu, tai ir neverciu, bet bevalgant pradedam kalbetis su vyru, jog labai gerai , kad musu Vikusia nevalgo, tada ji nebeaugs, nereikes nauju drabuzeliu pirkt, dvyracio naujo nereiks, islaiu sumazes, ant karuseliu mazu vaiku neleidzia ir t. t.
Dar ji gi labai svajoja apie mokykla( nors jai tik grei 4 metukai bus), tai sakom neleidzia mazms mergaitems eit i mokykla, nes jos buna silpnos ir kuprynes nepanesa... blush2.gif
Aisku , cia nera pats geriausias budas pamaitint vaikuti, bet kitaip mums nepavyksta jos ikalbet ax.gif
Atsakyti
smile.gif Ko tik mes mamos meprisigalvojam, kad ikalbet vaikus pavalgyt.
Maniskis tai kartais net pamirsta, ar jau pavalge, ar dar ne, tada klausia"mam, o as jau pavalgiau?"
Atsakyti
QUOTE(Liepa10 @ 2009 05 07, 22:20)
Maniskis tai kartais net pamirsta, ar jau pavalge, ar dar ne, tada klausia"mam, o as jau pavalgiau?"

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Čia tai geras
Mano kaip kada. Kartais apetitas superinis, o kartais tik jogurtai ir sūreliai. Nekreipiu per daug dėmesio ir neverčiu per prievartą valgyti, tik neleidžiu tą dieną valgyti saldumynų (apart jogurtas ir sūrelis ar vaisius)
Atsakyti
pas mus irgi su valgymu sunkiai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa10 @ 2009 05 07, 22:20)
smile.gif Ko tik mes mamos meprisigalvojam, kad ikalbet vaikus pavalgyt.
Maniskis tai kartais net pamirsta, ar jau pavalge, ar dar ne, tada klausia"mam, o as jau pavalgiau?"




žinai jai mano vaikas klaustu ar valgiau, nesukčiau sau galvos, visada sakyčiau kad ne biggrin.gif
Atsakyti
Su mano sūnumi be galo sunku pastoviai su ašarom valgom,nors vartojam visokius vitaminus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(aliona111 @ 2009 05 10, 09:46)
Su mano sūnumi be galo sunku pastoviai su ašarom valgom,nors vartojam visokius vitaminus verysad.gif


maniske kai geria vitaminus, tai apetitas visiskai pradingsta.
Daug geriau kai negeriam jokiu vitaminu. Matyt jai tu vitaminu netruksta. g.gif
Atsakyti
maniskis tai bent njau tris kartus pavalgo, nors tiek bet yra labai isrankus maistui. doh.gif tai kai darau valgyt darau sau ir vyrui ir dar vaikui. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 05 06, 19:45)
o kaip nuo gimimo ar valgė g.gif
nes mano vaikis labai gerai valgė, baisia daug valgė, bet kai atsitojo 8 mėnesių, vsio ir beveik nustojo valgyti. doh.gif baisiai ir mano svajoklis, tik toks, kad svajoja ir maskatuojasi, net dabar vat kai valgė, (kas patinka) valgė pusvalandį doh.gif


Iki 2.5 buvo valgus. kai jam buvo 2.5 menesio, suviduriavo. Tai kai valgydavo, pradedavo sukti pilvuka. Tada nustojo imti kruti, prasidejo nevalgymai ir pan... Tai vat nuo to laiko ir nevalgo.
Atsakyti
ziurint ka paduosiu valgyti smile.gif ,jei sriubyte,tai vienos nevalgys,reikia duonytes skrudintos,burokeliu sriubyte labai pradejo megti,net dvi lekstutes suvalgo,is darzoviu skaniausi mazi pomidoriukai,dabar jau ir agurko galima pasiulyti,is vaisiu skaniau banana valgo,obuoliukas nelabai,kosytes visas valgo,ziuriu ryziai pradejo patikti,is mesytes produktu valgo,bet jau labai nenorom,zuvis maziukei pagal ja neskani...
Atsakyti