Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA baldai

Ir aš važiuoju šią savaitę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2007 07 23, 22:14)
As vykstu i lenkija i varsuva , parvezt galiu o va bendrakeleiviu nelabai smile.gif

renax- kaip daznai vazineji i Lenkija?.... jei nesunku- i AZ brukstelk.
jei tarkim sutiktum prigriebt is IKEA ka - super butu. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2007 07 23, 23:14)
As vykstu i lenkija i varsuva , parvezt galiu o va bendrakeleiviu nelabai smile.gif



Man irgi vieno daiktelio iš Ikea reikėtų...
Atsakyti
labai mėgstu Ikea baldus. Visas miegamasis buvo vien tik Ikea baldų, taip pat ir salionas ir t.t.
O jau visokios smulkmenos namas kokio grožio ten wub.gif
Atsakyti
QUOTE(drakosha @ 2007 07 18, 15:16)
ikea bilniuje uzsakinejam ir esam labai patenkimti per p. stasi (priersais buvusi karolinos-dabartini starlight avenue ar jau kitoki kluba isikure jie). tel nr. 869834052. padeda issirinkiti, pataria, padeda suprojektuoti, atveza, surenka -full service. as labai patenkinta

snekejau su tai vyrukais - veza ne is Lenkijos, bet is svedijos.
kaina- eini i svedu ikeos psl- ir daikto kaina daugini is 0.6 - gauni ju kaina su atvezimu i namus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Babetta @ 2007 08 17, 15:38)
snekejau su tai vyrukais - veza ne is Lenkijos, bet is svedijos.
kaina- eini i svedu ikeos psl- ir daikto kaina daugini is 0.6 - gauni ju kaina su atvezimu i namus. 4u.gif



Ar tai reiškia, kad, jeigu nurodyta, jog daiktas kainuoja 10 EUR, aš dauginu iš 0.6 ir man kainuos 6 Eur????
Atsakyti
QUOTE(Bronė @ 2007 08 18, 23:04)
Ar tai reiškia, kad, jeigu nurodyta, jog daiktas kainuoja 10 EUR, aš dauginu iš 0.6 ir man kainuos 6 Eur????


reik ziuret svediska psl. ir daugint 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bronė @ 2007 08 18, 22:04)
Ar tai reiškia, kad, jeigu nurodyta, jog daiktas kainuoja 10 EUR, aš dauginu iš 0.6 ir man kainuos 6 Eur????

tai kad pas svedus euro ner- kronom viskas...... jei daiktas kainuoja 100 kr- daugini is 0.6 - gauni 60 Lt
2007 08 19 kursas 1 Lt : 0.36739 kr
100.00kr vadinas bus 36.74 Lt - gaunas faktiskai kone dvigubai - shoods... g.gif schmoll.gif

as jau penktadieni paskaichiavau - yra kas pigiau ima......
Atsakyti
Babetta, gal gali pasidalinti info, kas pigiau parveza?
Atsakyti
QUOTE(Raschida @ 2007 08 19, 13:59)
Babetta, gal gali pasidalinti info, kas pigiau parveza?

zinok telefo nepamenu- neuzsirasiau- eik prosto per google- "veza baldus is IKEA" - ten ismes isskelbiu berods ar kokio tai kt skelbimu webo skelbima - tai va- ten ir bus kontaktai 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Galiu ir as pagelbet, jeigu kam reikia kokiu daigteliu is IKEA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(taina @ 2007 08 21, 21:45)
Galiu ir as pagelbet, jeigu kam reikia kokiu daigteliu is IKEA  4u.gif

o kuom tiksliau pagelbetum?
jei nesunku- i AZ smukmeniskai brukstelk
Atsakyti