Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA baldai

QUOTE(Vita @ 2008 06 12, 15:07)
nusiunčiau

Galima ir man būtų kontakčiukus ax.gif ? Ačiū
Atsakyti
Sveikos! Gal kartais kuri artimiausiu metu ruosiates i Ikea? man reik keliu smulkmeneliu is ten. Gal kartais kuri galetu parvezti uz papildoma mokesti? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vita @ 2008 06 12, 16:07)
nusiunčiau

Ir mane labai domina žmogaus, kuris veža iš ikea kontaktai.
Ačiū
Atsakyti
sveikos 4u.gif nu nuomoniu prisiskaiciau thumbup.gif
tai didziausia IKEA yra lenkijoj kuri arciausiai musu ane? o pro siena vaziuojant nieko nereikia moketi?
Atsakyti
Sveikos, gal kartais kuri ruosiates vaziuoti i IKEA? Man labai reik vaikisku uzuolaidu is ten, gal kuri galetu parvezti uz papildoma mokesti? Lauksiu A.Z. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(jore5 @ 2008 06 15, 12:41)
Ir mane labai domina žmogaus, kuris veža iš ikea kontaktai.
Ačiū



Labai prašau, atsiūskite ir man kontaktus į žinutes
Atsakyti
O gal galima ne tik kontaktus, bet ir antkainius? Gal vis tik neapsimoka patiems trenktis tokią tolybę ir dar sukt galvą dėl transporto doh.gif
Atsakyti
Buvau Ikea, Jankiuose. Nusipirkom ne tik virtuvės baldus, bet ir dar daugybę smulkmenų, už kurias sumokėjau kaip už pusę baldų, bet tikrai nesigailiu. Viskas ten protingai padaryta ir fainos prekės. gaila, kad kalėdos toli, būčiau dovanų pripirkus. Vaiko kambariai įrengti apgalvotai, ryškiai pagal švedus, ne pagal lenkus:)
Kas galvota ar važiuot ar ne, siūlau važiuot:) Man patiko wub.gif
Atsakyti
mano pazistami vezesi is Varsuvos, tai uz transporta mokejo apie 1500 Lt, bet sake, kad jiems padejo ir nusinesti ir siaip labai malonus vyrai.
kontaktai UAB Apaipra, Vilniuj 860223945,2167780.
o gal zinot ar Ikea kataloge baldai yra ir parduotuveje? issirinkau vienus, bet o jei ju nebus g.gif
Papildyta:
QUOTE(Babetta @ 2007 08 17, 15:38)
snekejau su tai vyrukais - veza ne is Lenkijos, bet is svedijos.
kaina- eini i svedu ikeos psl- ir daikto kaina daugini is 0.6 - gauni ju kaina su atvezimu i namus. 4u.gif

nesupratau, tai kur tas vyrukas, Vilniuj gyvena g.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Į temos pavadinime esantį klasimą jau neužilgo galėsiu atsakyt ir aš 4u.gif Iš IKĖJOS parsitįsiau virtuvę. Kitą savaitę, tikiuos, pradėsim tvert, va tada jau bus galima kažką konkrečiau pasakyt. Bet pradžia nenuvylė thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Gucci XX,2008 07 22, 10:49]mano pazistami vezesi is Varsuvos, tai uz transporta mokejo apie 1500 Lt, bet sake, kad jiems padejo ir nusinesti ir siaip labai malonus vyrai.
kontaktai UAB Apaipra,  Vilniuj 860223945,2167780.
o gal zinot ar Ikea kataloge baldai yra ir parduotuveje? issirinkau vienus, bet o jei ju nebus g.gif
Papildyta:


nesupratau, tai kur tas vyrukas, Vilniuj gyvena g.gif
[/quote

Ziurekit internetiniam puslapyje, pasirenkant konkrecia parduotuve ir ta preke, ir ismeta ar yra toj parduotuvej, ar ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beibis: 25 liepos 2008 - 21:12