Įkraunama...
Įkraunama...

šaliai,skraistės ir skaros

Merginos, o gal turite kuri nors issisaugojusi tokio nerto salikelio "a la is siulu galiuku" foto? kazkada maciau temoje (bet nesu tikra ar sitoje doh.gif ), labai patiko, bet neisisisaugojau, o dabar uzsimusk nerandu doh.gif Buvo tokios grazios spalvytes, zalia, violetine, zydra lygtais g.gif Butu super, jei kuri turetumete
Atsakyti
sveikos visos.visas su naujais smile.gif
Mano naujausias darbelis smile.gif user posted image 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žariene @ 2008 12 12, 10:21)


Buk gerute isduok is kokiu siulu nerei? kokio storio vaseliu ir jei negaila schemute pasidalink blush2.gif ir kiek siuliuku sunaudojei?
Atsakyti
QUOTE(saulemeile @ 2009 01 04, 19:44)
sveikos visos.visas su naujais smile.gif
Mano naujausias darbelis smile.gif user posted image 4u.gif

dailutis ir minkštutis thumbup.gif
Atsakyti
[URL=user posted image]salis[/URL]

p.s nemoku mazesnes ikelt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2009 01 04, 20:15)
[URL=user posted image]salis[/URL]

p.s nemoku mazesnes ikelt  blush2.gif

kad čia per maža, nelabai ką įžiūriu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2009 01 04, 20:22)
kad čia per maža, nelabai ką įžiūriu  blink.gif

tai kad man per visa psl meta blink.gif
Atsakyti
O kaip jums nešiojasi tie šaliai iš kid moheros g.gif Ar nepalieka palušelių ant tamsesni rūbo doh.gif
Atsakyti
mergytes, laba vaka, norejau paklaust, kokio ilgio jus darot salius? nusipirkau 4 matkelius, baigineju jau trecia ir galvoju kad kaip ir triju uztektu, bet gaila viena palikti, bet per ilgas irgi nei sis nei tas. tai labai idomu kokio jus ilgio darote, ar tik matkeliais skaiciuojat?
sanija, as mezgu dabar is kid moheros 80proc kur yra siule. spalvyte balta. jei mezgu su juodom kelnem - kelnes pabaltuoja. bet gal viskas pasikeis, kai isplausiu. tikiuosi bent jau
Atsakyti
QUOTE(temptress @ 2009 01 05, 00:57)
mergytes, laba vaka,  norejau paklaust, kokio ilgio jus darot salius? nusipirkau 4 matkelius, baigineju jau trecia ir galvoju kad kaip ir triju uztektu, bet gaila viena palikti, bet per ilgas irgi nei sis nei tas. tai labai idomu kokio jus ilgio darote, ar tik matkeliais skaiciuojat?

iš kidmoheros šalio dar nemezgiau, mezgiau iš alize (labai panašus į kidmoherą), tai sumezgiau 2 matkelius po 550 m kiauraraščiu, gavos labai ilgas (virš 2 m) g.gif Be kiauraraščio numezgiau daug trumpesnį g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alacka33 @ 2008 12 29, 13:14)
Laba diena auksarankės tongue.gif ,
Rodau savo paskutinius darbelius:
šalis uošvienei Kalėdinė dovana(liko labai patenkinta)
user posted image


rastas sitas man labai mielas thumbup.gif labai minkstas salikas atrodo
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2009 01 05, 10:21)
iš kidmoheros šalio dar nemezgiau, mezgiau iš alize (labai panašus į kidmoherą), tai sumezgiau 2 matkelius po 550 m kiauraraščiu, gavos labai ilgas (virš 2 m)  g.gif Be kiauraraščio numezgiau daug trumpesnį  g.gif

pas mane 245m. mezgu ne kiaurarasciu, kaip ir musyciu rastu, bet tos musytes metosi kur ne kur:) na reiks idomumo delei uzbaigus trecia matkiuka pamatuot, koks ilgis isejo, ir ziuresiu tada, pradet ketvirta, ar ne.
Atsakyti