Įkraunama...
Įkraunama...

šaliai,skraistės ir skaros

labai grazus saliai ir skraiste wub.gif
o as turiu klausima- ar iseis kazkas, jei numegsiu dideli staciakampi ir gala prisiusiu prie sono ax.gif
Atsakyti
panos, pasakykit man, kai mezgi salika 2 geros, 2 blogos ir pradedi nauja eilute, kaip ja reikia pradeti, nuo bloguju ar geruju? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jo-vita7 @ 2008 12 26, 01:16)
Kaip toki grozi numegzt,papasakokit

apie šiuos šalius kalbėjom 4 temoj 41 puslapį 485 žinutė . Terija sudėjo nuotraukas kaip tai mezgama mirksiukas.gif laukiam pasirodant garbanėlių šalio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ARUAL @ 2008 12 30, 17:40)
labai grazus saliai ir skraiste wub.gif
o as turiu klausima- ar iseis kazkas, jei numegsiu dideli staciakampi ir gala prisiusiu prie sono ax.gif


jei numegsi 2 didelius stačiakampius ir galą prisiūsi prie šono tada gausis skraistė 4u.gif
user posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2008 12 30, 18:15)
panos, pasakykit man, kai mezgi salika 2 geros, 2 blogos ir pradedi nauja eilute, kaip ja reikia pradeti, nuo bloguju ar geruju?  doh.gif


pagal raštą mirksiukas.gif jei baigei gera apsukus ji tampa bloga taip ir išmezgi- bloga panašiai megztas šalikėlis tik čia 1 gera ir 1 bloga
user posted image
Atsakyti
QUOTE(temptress @ 2008 12 30, 16:15)
mergytes, kiek akiu dejot saliams? pvz su  musyciu rastu? kazkas man galvoje sukasi apie 105 akis, tik nebesu tikra, ar cia skaiciau  doh.gif

musytės turėtų dalintis iš 6 + 2 kraštinės 4u.gif
Atsakyti
Vogels, aciu labai labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2008 12 30, 20:59)
musytės turėtų dalintis iš 6 + 2 kraštinės  4u.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
Vogels, dar turiu viena klausima (prasyma) ax.gif ar gali mazdaug parasyti, kokio dydzio tie staciakampiai turetu buti- nesimato ismatavimu tuose paveiksliukuose, o labai noreciau kazka panasaus nusimegzti blush2.gif
Papildyta:
labas rytas hi.gif
Atsakyti
QUOTE(temptress @ 2008 12 30, 16:15)
mergytes, kiek akiu dejot saliams? pvz su  musyciu rastu? kazkas man galvoje sukasi apie 105 akis, tik nebesu tikra, ar cia skaiciau  doh.gif

aš tiek dėjau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Skarlet @ 2008 12 30, 20:59)
musytės turėtų dalintis iš 6 + 2 kraštinės  4u.gif

nebūtinai, mano musytės buvo iš 5 sumegztos, tai uždėjau 105 ir dar 2 kraštui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ARUAL @ 2008 12 31, 10:49)
Vogels, dar turiu viena klausima (prasyma) ax.gif ar gali mazdaug parasyti, kokio dydzio tie staciakampiai turetu buti- nesimato ismatavimu tuose paveiksliukuose, o labai noreciau kazka panasaus nusimegzti blush2.gif
Papildyta:
labas rytas hi.gif


jei atvirai tai pati nemezgiau tokios schmoll.gif . o tuose brėžiniuose irgi nėra centimetrų ten tik sužymėti kraštai raidėm A,B,C,D ir parodyta kurį kraštą prie kur jungti g.gif pabandyk į AŽ parašyti Lusasita ji jau tokia mezgė 4 temoj 16 psl 189 žinutė manau tikrai padės mirksiukas.gif lauksim pasirodant wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2008 12 31, 13:29)
aš tiek dėjau  biggrin.gif
Papildyta:

nebūtinai, mano musytės buvo iš 5 sumegztos, tai uždėjau 105 ir dar 2 kraštui  biggrin.gif

Na, aš gal patikslint turėjau, kad iš 6 tuo atveju, kai 5 iš 5 išmezgamos ir 1 gera tarpe doh.gif
Atsakyti