Įkraunama...
Įkraunama...

šaliai,skraistės ir skaros

VINCIS
KLAUDI
Saliai nuostabus thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vincis @ 2009 08 16, 11:27)
Dėkui už vertinimus  4u.gif
Megzta paprastai - muselėmis wink.gif


labai grazus saliai.......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauralauralaura: 16 rugpjūčio 2009 - 18:14
QUOTE(vincis @ 2009 08 16, 11:27)
Dėkui už vertinimus  4u.gif
Megzta paprastai - muselėmis wink.gif


net nepasakysi,kad ten museliu rastas-super grazu............. smile.gif
Atsakyti
Dar kartelį dėkui visoms aciuks.gif
Malonu sulaukti gražių atsiliepimų 4u.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už gražų įvertinimą, tikrai labai malonu sulaukti tokių atsiliepimų ax.gif
Atsakyti
Baltas ir juodas saliai super
Atsakyti
Gražumas wub.gif bandysiu ir aš museles megst, jei gerai suprantu, tai virbalai stori buvo naudoti, ar ne?
Atsakyti
Nebūtinai stori virbalai. Aš tai naudojau storus, bet tik dėl to, kad nemoku vienodai ištempti akių. Kitos merginos naudoja plonus. Megzti patogiau plonais.
Atsakyti
sveikos ,mezgejos.....jau koksai grozis Jusu visu darbeliu........taip norisi ir paciai kazka nusimegzti,prisiziurejus tiek grozybiu.nesu jau tokia super mezgeja,tik retkarciais ka nunarplioju. sakykit gal man padesit.radau ,atrodo pas Kastaneda(atsiprasau jei ne taip varda parasiau) stai tokia skraiste ir panorau ja nusimegzti.tik noreciau is vienspalviu suiliuku ir tšurbut mochera pati tinkamiausia,va,tik beda rastelio neikertu.ten turbut uzmetimas ir dvi akys sumezgamos geraja akimi ir t.t.,o kaip antra eile mezgasi,o gal visai cia ne tas rastas....... g.gif padekit ka. mirksiukas.gif


user posted image


user posted image


Papildyta:
oi sory kaip tema istempiau...... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo onaa: 17 rugpjūčio 2009 - 16:04
QUOTE(onaa @ 2009 08 17, 16:05)
sveikos ,mezgejos.....jau koksai grozis Jusu visu darbeliu........taip norisi ir paciai kazka nusimegzti,prisiziurejus tiek grozybiu.nesu jau tokia super mezgeja,tik retkarciais ka nunarplioju. sakykit gal man padesit.radau ,atrodo pas Kastaneda(atsiprasau jei ne taip varda parasiau) stai tokia skraiste ir panorau ja nusimegzti.tik noreciau is vienspalviu suiliuku ir tšurbut mochera pati tinkamiausia,va,tik beda rastelio neikertu.ten turbut uzmetimas ir dvi akys sumezgamos geraja akimi ir t.t.,o kaip antra eile mezgasi,o gal visai cia ne tas rastas.......  g.gif  padekit ka.  mirksiukas.gif
Papildyta:
oi sory kaip tema istempiau...... doh.gif

o kita eile tiesiog blogosiomis akimis....
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti