Įkraunama...
Įkraunama...

šaliai,skraistės ir skaros

QUOTE(kita bitute @ 2009 08 10, 22:46)
O, koks fainas salis! bigsmile.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauralauralaura @ 2009 08 06, 13:07)
aciu aciu uz patarima................,bet man atrodo,kad reikia sonuose po kelias akis nuleisti.....na,kad su apvaletu sonai,...........bandysiu kazka narplioti,gal kas gausis..............   g.gif



Maždaug taip ir norėjau parašyt, kai rašiau apie apvalintus pečius. Vienai pusei reikia trapecijos formos, viršuke kampus užapvalinant.

QUOTE(madmuazele @ 2009 08 08, 08:20)
As jau seniai ziuriu i sitas skaras, bet nedristu imti megzti ju g.gif  Jus man pasakykit, cia mezgama nuo ilgiausio krasto iki smailejancio, ar atvirksciai? Ir kaire bei desine skaros puses yra mezgamos pagal skirtingas schemas, kad kaip butu veidrodinis atspindys?


Tame recepte mezgama nuo vidurio. Šalis platėja į abi puses nuo vidurinės akies veidrodiškai. Pats sudėtingumas - tą viduriuką pagamint.

Paprastai tai būna: kelių eilių juostelė, numegzta ant kitos spalvos siūlo nertos kilputėmis juostos {ją po to lengva išardyti ir susirinkti kito kraštuko akis}. Juostelės ilgis toks, kad pakaktų akių vidurio raštuko pradžiai, o juostelės galiukai tampa kraštukais. Toliau mezgiiiiiiiiiii mezgiiiii pagal schemą, užbaigi, drėgną prisegioji segtukais ant DIDŽIULIO paviršiaus, o išdžiuvusia didžiuojies, nešioji, giries biggrin.gif


QUOTE(laurema @ 2009 08 08, 12:25)
Sveikos mergaites, noriu Jusu paprasyti to balto salio mezgimo aprasymo, net nezinau nuo ko pradeti, nes nelabai ir bendrauju su mezgimu o taip norisi rudens vesiam vakarui tokio saliuko, gal nesunku butu man paaiskinti jo mezgimo eiga ?ax.gif  Isanksto aciu 4u.gif


Paprasčiausias šalis išeis, mezgant moherį {nebūtinai ploną, imk normalaus storumo} kokio 7-8 numerio virbalais {jei kietai mezgi, imk dar didesnio numerio, mačiau, būna medinukų, nuo kurių siūlas "nebėga", bet man, laisvai megzančiai, tai - jau irklai}. Gali megzt, pavyzdžiui, juostelėm - po juostą {eilės nurodytos} geros-blogos-geros-blogos-geros/kitą poradedi GEROM.

Kai toks paprastas pavyks, jau gali ir kiauraraštinio imtis, anuo pečius apgaubusi. Sėkmės.

Matau iš šalių gausumo, kad ruduo artėja. Dailuva, auksarankės biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 11 rugpjūčio 2009 - 09:12
QUOTE(klaudi @ 2009 08 11, 08:11)
Labai mielas ir lengvas šalis. Buvau užėjusi į tavo galeriją, nu jau ten kokie grožiai, vestuvinės suknelės nerealios, ir aplamai labai gražūs ir kruopštūs visi tavo darbeliai. Net nepasakysi, kad rankom viskas megzta. Nu pasikartosiu, bet man tai laaaabai gražu thumbup.gif  thumbup.gif



laba labai ačiū už tokius puikius įvertinimus:4u:
kviečiu ir į mano temelę užsukti
http://www.supermama...?...4197&st=348
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 11 rugpjūčio 2009 - 12:48
QUOTE(Viliuteee @ 2009 08 11, 23:31)
laba labai ačiū  už tokius puikius įvertinimus:4u:
kviečiu ir į mano temelę užsukti
http://www.supermama...?...4197&st=348

Ačiū už kvietimą, būtinai apsilankysiu smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

toks klausimas - dabar irgi mezgu šalį moherinį, galvoju kaip paskui (kai pabaigsiu) reikės apipavidalint rolleyes.gif ar jūs paskui apneriat kaip nors, ar paliekat "pagal raštą"? Kutų tai nenoriu jokių rolleyes.gif esu seniau mezgus, tai apnėriau tokiais "snapeliais", t.y.pynutė, bumbuliukas, pynutė. Kokių gal dar turit pasiūlymų, patarimų 4u.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image

Pasirodom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vincis @ 2009 08 15, 12:49)
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image

Pasirodom  4u.gif

Labai grazus darbeliai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vincis @ 2009 08 15, 12:49)
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image

Pasirodom  4u.gif




ohoho koksai grozis................o jei nepaslaptis,kokiu rasteliu ta juoda skraiste megzta...................labai zaviai atrodo............
Atsakyti
Visų jūsų darbeliai tikrai labai gražūs.
Bandau ir aš pasirodyti ax.gif Štai ir dar vienas mano "burbulinis šalis" 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Dėkui už vertinimus 4u.gif

QUOTE(loretaloreta @ 2009 08 15, 15:00)
ohoho koksai grozis................o jei nepaslaptis,kokiu rasteliu ta juoda skraiste megzta...................labai zaviai atrodo............

Megzta paprastai - muselėmis wink.gif
Atsakyti
Klaudi, Vincis - labai gražu wub.gif wub.gif

Aš su savuoju šaliu irgi jau netoli pabaigos 4u.gif
Atsakyti
kokie nuostabus saliai 4u.gif
Atsakyti