Įkraunama...
Įkraunama...

šaliai,skraistės ir skaros

QUOTE(Ryke @ 2009 08 08, 20:17)
Klaudi, puikūs darbeliai!!! 4u.gif

Gal galėtum pasidalinti mėlynojo šalio rašteliu? Man jis kažkoks mistiškas atrodo g.gif

Ačiū už gražius žodžius 4u.gif O tas mėlynasis tai tikrai nieko mistiško neturi , labai paprastai mezgasi. Užsidedi kiek nori akių, antroje eilėje dvi pirmąsias akis sumezgi gerąja akimi, vieną užmeti ,toliau vėl dvi sumezgi , vieną užmeti. Gaunasi toks kaip tinklas, tik akys tarpusavyje gražiai susikabina.
Atsakyti
QUOTE(klaudi @ 2009 08 09, 07:40)
Ačiū už gražius žodžius  4u.gif    O tas mėlynasis tai tikrai nieko mistiško neturi , labai paprastai mezgasi. Užsidedi kiek nori akių, antroje eilėje dvi pirmąsias akis sumezgi gerąja akimi, vieną užmeti ,toliau vėl dvi sumezgi , vieną užmeti. Gaunasi toks kaip tinklas, tik akys tarpusavyje gražiai susikabina.


Aciu! Jau pabandziau, tikrai lengva ir paprasta. Grozis slypi paprastume mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
o čia tikroji spava smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2009 08 08, 08:20)
O is kur parsisiusti galima?

Iš čia http://multi-up.com/126564 bet siunčia tik iš openfile.ru ir labai lėtai
Atsakyti
user posted image

Atsakyti
koks mielas šalis Viliuteee
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 08 10, 13:21)



labai lengvutis pušnus ir nepakartojamas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif


merginos turiu klausimą noriu dar vieno šalio bet mezgiau iš baltos mocheros ir labai apvelia kitus rūbus gal yra koks siūlas kuris nesiplaukuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 08 10, 12:21)

Atrodo kaip pūkas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2009 08 10, 12:55)
labai lengvutis pušnus ir nepakartojamas  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
merginos turiu klausimą noriu dar vieno šalio bet mezgiau iš baltos mocheros ir labai apvelia kitus rūbus gal yra koks siūlas kuris nesiplaukuoja  g.gif

Mane irgi tai domina. Mezgiau is juodos mocheros ir visur juodi plaukiukai. Siaubas kazkoks
Atsakyti
QUOTE(gitapita @ 2009 08 10, 15:58)
Mane irgi tai domina. Mezgiau is juodos mocheros ir visur juodi plaukiukai. Siaubas kazkoks


Na, mohera moherai nelygu, jei pirkote turkišką pigiausią, tai stebuklų nebūna biggrin.gif Jei siūlas kokybiškas, tai nešiojant kažkiek neišvengiamai "šersis", bet po kurio laiko turėtų nustoti. Turiu kelis moherinio šalius ir megztinį, tačiau šitos problemos neturiu schmoll.gif
Kitas variantas - megzti iš plonytės vilnelės, ne moherio. Prieš keletą psl. Gadget buvo įdėjusi skarą berods, kurią mezgė iš kašmyro. Labai gražu, ir šilumos nė kiek nemažiau, spėju. Tik visokie "negrabumai" tai kaip ant delno, tikriausia (čia ne apie Gadget, jei ką, o šiaip. Nes nėra pūko, kuris "liapsus" paslėptų tongue.gif ). Nebandžiau iš vilnelės šalio megzti, bet gundausi, gundauso wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mime @ 2009 08 09, 18:30)
user posted image



O, koks fainas salis! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 08 10, 22:21)

Labai mielas ir lengvas šalis. Buvau užėjusi į tavo galeriją, nu jau ten kokie grožiai, vestuvinės suknelės nerealios, ir aplamai labai gražūs ir kruopštūs visi tavo darbeliai. Net nepasakysi, kad rankom viskas megzta. Nu pasikartosiu, bet man tai laaaabai gražu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti