Įkraunama...
Įkraunama...

šaliai,skraistės ir skaros

lauralauralaura,

paprasta ta skraistė, bet neprasta. Dryžas dalis megzti reikia dvi, siaurinant ties pečiais (paimk kokį megztuką, ir žiūrėk, koks keturkampio užpvalinimas tau patogus), po tu gražiai susiuvus, megzti apvaliai tą statų kaklą {jau be siaurinimų).

ARBA galima ir apatinę dalį megzti apvaliai, šonuose per kokias pynes siaurinant, bet čia jau kiek sudėtingesnis reikalas. Juk reikia gražiai slėpti ir spalvų keitimo liniją.

Aš daryčiaus antru būdu, nes kažkaip netyčia besiūlius pamėgau.
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 08 05, 19:23)
lauralauralaura,

paprasta ta skraistė, bet neprasta. Dryžas dalis megzti reikia dvi, siaurinant ties pečiais (paimk kokį megztuką, ir žiūrėk, koks keturkampio užpvalinimas tau patogus), po tu gražiai susiuvus, megzti apvaliai tą statų kaklą {jau be siaurinimų).

ARBA galima ir apatinę dalį megzti apvaliai, šonuose per kokias pynes siaurinant, bet čia jau kiek sudėtingesnis reikalas. Juk reikia gražiai slėpti ir spalvų keitimo liniją.

Aš daryčiaus antru būdu, nes kažkaip netyčia besiūlius pamėgau.



aciu aciu uz patarima................,bet man atrodo,kad reikia sonuose po kelias akis nuleisti.....na,kad su apvaletu sonai,...........bandysiu kazka narplioti,gal kas gausis.............. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amanita @ 2009 01 08, 00:02)
O tu tokią "vaikišką" moherą bandei (kid mohair)? Ją įvairių firmų reikia pabandyt (patartina skirtingose parduotuvese), būna visai visai neduriančios. Aišku, ji ir brangi, lyginant su įprastine. Bet verta smile.gif
Pvz., "Casa Lanoj" pardavinėjama duria, o va "gerose akyse" ir neduriančios radau.


aš dabar mezguosi šalį iš kid mocheros su šilku.pasaka, o ne siūlas. neduria, nesipūkuoja, o jau švelnumas...viena matkutė(25 gr. ar 50 gr.nebepamenu,etiketes išmečiau)kainavo 16 lt, o gražiam šaliui su kutais reikia 4 matkučių mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos,stai tokia knyga Osinkoj dalina,labai gera www.multi-up.com/126564
user posted image 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 08 01, 16:51)
Dalinuosi dar vienu gražiai užmatytu šalio receptu biggrin.gif

http://www.evelyncla...Swallowtail.pdf



As jau seniai ziuriu i sitas skaras, bet nedristu imti megzti ju g.gif Jus man pasakykit, cia mezgama nuo ilgiausio krasto iki smailejancio, ar atvirksciai? Ir kaire bei desine skaros puses yra mezgamos pagal skirtingas schemas, kad kaip butu veidrodinis atspindys?
Papildyta:
QUOTE(rimusia @ 2009 08 08, 06:52)
Merginos,stai tokia knyga Osinkoj dalina,labai gera www.multi-up.com/126564
user posted image  4u.gif



O is kur parsisiusti galima?
Atsakyti
Labas visoms šalių, šalikėlių mezgėjoms 4u.gif Kadangi jau senokai bebuvau užėjusi į šią temelę, tai rodausi su dviem naujais darbais:user posted image
Atsakyti
4u.gif Kokie grazus ir minkstuciai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2009 08 08, 18:36)
4u.gif Kokie grazus ir minkstuciai thumbup.gif  wub.gif

Nuoširdus ačiū už pagyrimus, labai malonu kai tavo darbai patinka dar kažkam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(klaudi @ 2009 08 08, 08:34)
Labas visoms šalių, šalikėlių mezgėjoms 4u.gif Kadangi jau senokai bebuvau užėjusi į šią temelę, tai rodausi su dviem naujais darbais:user posted image



Klaudi, puikūs darbeliai!!! 4u.gif

Gal galėtum pasidalinti mėlynojo šalio rašteliu? Man jis kažkoks mistiškas atrodo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryke: 08 rugpjūčio 2009 - 09:18
Sveikos mergaites, noriu Jusu paprasyti to balto salio mezgimo aprasymo, net nezinau nuo ko pradeti, nes nelabai ir bendrauju su mezgimu o taip norisi rudens vesiam vakarui tokio saliuko, gal nesunku butu man paaiskinti jo mezgimo eiga ?ax.gif Isanksto aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurema @ 2009 08 08, 12:25)
Sveikos mergaites, noriu Jusu paprasyti to balto salio mezgimo aprasymo, net nezinau nuo ko pradeti, nes nelabai ir bendrauju su mezgimu o taip norisi rudens vesiam vakarui tokio saliuko, gal nesunku butu man paaiskinti jo mezgimo eiga ?ax.gif  Isanksto aciu 4u.gif



As mezgu taip:
1 eilė- 2 akis išmegzti gerąja akimi, paskui iš 5 akių išmegzti 5 akis taip: per 5 akis ištraukti akį nenuimant nuo virbalo, užmetimas, vėl ištraukti, vėl užmetimas, vėl ištraukti vieną akį. Gaunasi naujos 5 akys, toliau 1 geroji akis ir vėl iš penkių išmegzti 5 akis

2 eilė- visos išvirkščiosios

3 eilė - kartoti nuo pirmosios, tik iš pradžių išmezgu 5 akis gerosiomis. Reikia taikyti, kad gelytė butu viduryje tarp 2 ankstesnių.
Tiesa, dar kad būtų lengviau gėlyčių mezgimą paretinu: 3 eilę mezgu vien gerosiomis akimins, o 4 - blogosiomis. Dar galima tą eilutę, kur reikia iš 5 akių išmegzti 5 akis, megzti plonesniu virbalu. Man taip lengviau. Tokiu rašteliu jau numezgiau ir išdovanojau gal 5 šalius, dabar irgi tokį mezgu.
Tikiuosi aiškiai parašiau. Sėkmės!
Atsakyti
AČIŪ Jums labai 4u.gif paaiskinimas nepriekistingas, o dabar reikia pabandyti, kas gausis wink.gif wink.gif wink.gif
Atsakyti