Įkraunama...
Įkraunama...

šaliai,skraistės ir skaros

QUOTE(Rzivilele @ 2009 07 19, 19:08)
Labai miela spalvytė thumbup.gif  ir šalikėlis puikiai atrodo

Ačiū už įvertinimą 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos biggrin.gif

Jei kas pamena, rodžiaus pradžią trikampio šalio biggrin.gif

PABAIGIAU.

user posted image

Apie 1,80 m sparniukai biggrin.gif 40 g kunelio.

Beje, pasiteisino virbalų keitimas: šalis 9 lapų ilgio, tai po 6 lapų ėmiau 0,5 numerio storesnius virbalus (mezgu laisvai). Šalis ne toks smailus išėjo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 20 liepos 2009 - 20:54
QUOTE(gadget3 @ 2009 07 20, 21:42)
Sveikos biggrin.gif

Jei kas pamena, rodžiaus pradžią trikampio šalio biggrin.gif

PABAIGIAU.

Apie 1,80 m sparniukai biggrin.gif 40 g kunelio.

Beje, pasiteisino virbalų keitimas: šalis 9 lapų ilgio, tai po 6 lapų ėmiau 0,5 numerio storesnius virbalus (mezgu laisvai). Šalis ne toks smailus išėjo.

Nuostabus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 07 20, 21:42)
Sveikos biggrin.gif

Jei kas pamena, rodžiaus pradžią trikampio šalio biggrin.gif

PABAIGIAU.

user posted image

Apie 1,80 m sparniukai biggrin.gif 40 g kunelio.

Beje, pasiteisino virbalų keitimas: šalis 9 lapų ilgio, tai po 6 lapų ėmiau 0,5 numerio storesnius virbalus (mezgu laisvai). Šalis ne toks smailus išėjo.


pasaka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 07 20, 22:42)
Sveikos biggrin.gif

Jei kas pamena, rodžiaus pradžią trikampio šalio biggrin.gif

PABAIGIAU.

user posted image

Apie 1,80 m sparniukai biggrin.gif 40 g kunelio.

Beje, pasiteisino virbalų keitimas: šalis 9 lapų ilgio, tai po 6 lapų ėmiau 0,5 numerio storesnius virbalus (mezgu laisvai). Šalis ne toks smailus išėjo.



4u.gif Vau koks nuostabus ir labai grazus ir puosnus salis thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Gadget3, kaip visada šaunuolė 4u.gif Labai gražus ir dailus darbelis wub.gif O dar raudonas wub.gif
Turiu plonyčio balto mochėrio, tai "mirkstu" šalikų temelėse neapsispręsdama ko noriu lotuliukas.gif Užsimane motera šaliko vasara biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 07 20, 21:42)

PABAIGIAU.




Labai grazus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 07 20, 21:42)
PABAIGIAU.

Fantastiškas grožis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Uj, ačiū, nuostabiosios 4u.gif už gražius žodžius mano Švelniam Bučiniui {ot vardas tinka, aniaaaa}

Beje, man šaliai labiau vasarai ir reikalingi, kai reikia kokį klastingai vėsų vakariuką nugalėti biggrin.gif

Iš balto moherio Mėnulio kandis {Moonlight Moth, trikampis šalis} DIEVIŠKAI žiūrėtųsi. Tokio neilgo ilgio, iki alkūnių - pats pats tas būtų. Tuoj kokį paveiksliuką inmetosiu biggrin.gif
Papildyta:
Štai KANDIS user posted image

O šis yra dieviškas. Žiemai. Mmmmmmmm user posted image {tik receptą dizainerė už pinigus parduoda}
Atsakyti
Sveikos,

esu daugiau stebetoja nei aktyvi dalyve... blush2.gif

o cia mano skraiste. Siandien isbandziau - labai siltute thumbup.gif

http://public.fotki....naujos0200.html
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 07 20, 21:42)
Sveikos biggrin.gif

Jei kas pamena, rodžiaus pradžią trikampio šalio biggrin.gif

PABAIGIAU.

user posted image

Apie 1,80 m sparniukai biggrin.gif 40 g kunelio.

Beje, pasiteisino virbalų keitimas: šalis 9 lapų ilgio, tai po 6 lapų ėmiau 0,5 numerio storesnius virbalus (mezgu laisvai). Šalis ne toks smailus išėjo.


Jūsų darbeliai fantastiškai gražūs thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
dar mačiau jūsų mėlyną "mėnulio kandies" raštu skaraistę wub.gif wub.gif wub.gif
aš irgi norėčiau kažką panašaus nusimegzti, nes muselėmis jau pabodo ax.gif gal pasidalintumėt raudonojo rašteliu blush2.gif

Atsakyti
rubinuole, http://mawelucky.fil.../09/gaileng.pdf

ir 4u.gif uz pagyrima biggrin.gif
Atsakyti