Įkraunama...
Įkraunama...

šaliai,skraistės ir skaros

QUOTE(eferika @ 2009 07 10, 08:01)
sveikos,
pasirodysiu kokią skarą močiutei jubiliejaus proga numezgiau  4u.gif :

Laiminga močiutė thumbup.gif
fantastiška skara 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(klaudi @ 2009 06 23, 13:51)
Labas visoms mezgėjėlėms,esu naujokė šiame skyrelyje. Bet kadangi mėgstu megzti įvairius šalius ir šalikėlius, bandau jungtis į jūsų būrį  ax.gif  Vienas iš mano darbelių 4u.gif
user posted image



Labai graži spalva 4u.gif o kas čia per siūlai,t.y. pavadinimas?
Atsakyti
bigsmile.gif eferika labai graaaži skara wub.gif wub.gif wub.gif gera anūkė esi thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alacka33: 10 liepos 2009 - 08:39
Lurdes72, Alacka33 - ačiū 4u.gif
Atsakyti
4u.gif EFERIKA labai grazi skara ir spalva thumbup.gif ,ir labai puiki dovana thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Eferika,grazi skara thumbup.gif thumbup.gif Ar cia 'Kiri' bigsmile.gif Kokie siulai,koks dydis g.gif
Atsakyti
Mano skara Peacock Feathers blush2.gif user posted image ax.gif siulai 50%vilna,50%sintetika 100g/1000m bigsmile.gif spalva user posted image
Atsakyti
Va čia tai grožis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2009 07 11, 20:48)
Mano skara Peacock Feathers  blush2.gif user posted image  ax.gif  siulai 50%vilna,50%sintetika 100g/1000m  bigsmile.gif  spalva user posted image

Fantastika bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2009 07 11, 21:48)
Mano skara Peacock Feathers  blush2.gif user posted image  ax.gif  siulai 50%vilna,50%sintetika 100g/1000m  bigsmile.gif  spalva user posted image


4u.gif thumbup.gif SKARA,labai grazi wub.gif
Atsakyti
rimusia, labai graži tavoji skara thumbup.gif

ačiū visoms 4u.gif

taip, čia skara Kiri mirksiukas.gif dydžio tikslaus ir nežinau - kažkaip nesugalvojau pamatuoti. bet kai išplautą patiesiau džiovinti ant standartinės viengulės antklodės užvalkalo, tai skara beveik lietė visas užvalkalo kraštines rolleyes.gif siūlai - kažkurie iš yanart (namie etiketė likusi), didelio metražo, vilnoniai , suėjo lygiai 2 matkiukai.
Atsakyti
Paskutinis mano nunarpliojimas smile.gif

user posted image

Čia rašto dalis iš arčiau: user posted image
Atsakyti