Įkraunama...
Įkraunama...

šaliai,skraistės ir skaros

QUOTE(Zuzzi @ 2009 06 23, 00:36)
yra parašyta, kad plotis is 8kvadratukų, o ilgis iš penkių, tai turbūt mezgi stačiakampį, išimi stačiakampį kaklui smile.gif
o kokį raštą rinktumeisi mezgimui? galvoju, kad grožis čia tame, kad atrodo lengvutis pončo.

aciu, na rinkciaus koki stambu kiaurarasti nes nelabai begstu ir moku vaseliu nert
smile.gif
Atsakyti
Labas visoms mezgėjėlėms,esu naujokė šiame skyrelyje. Bet kadangi mėgstu megzti įvairius šalius ir šalikėlius, bandau jungtis į jūsų būrį ax.gif Vienas iš mano darbelių 4u.gif
user posted image

Kitus mano mezginius galima pažiūrėti čia


Atsakyti
Manau tiks vasarai 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 06 17, 18:36)
Ką tik užbaigta moherio skraistė (gavau užsakymą numegzt tokią pat kaip mamai dovanojau) biggrin.gif

user posted image


Ji labai labai graži. Gal galėtum parašyt, kaip mezgamas šis raštas. Norėčiau ir aš pabandyt. Ačiukas bigsmile.gif
Atsakyti
Mergaites, urmo bazej 10salej prasidejo akcija. Labai patrauklios kainos
Atsakyti
QUOTE(klaudi @ 2009 06 23, 14:51)
Labas visoms mezgėjėlėms,esu naujokė šiame skyrelyje. Bet kadangi mėgstu megzti įvairius šalius ir šalikėlius, bandau jungtis į jūsų būrį  ax.gif  Vienas iš mano darbelių 4u.gif
user posted image

Kitus mano mezginius galima pažiūrėti čia


4u.gif Labai grazus salis,ir spalva thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2009 07 08, 21:43)
4u.gif Labai grazus salis,ir spalva thumbup.gif

Ačiū ax.gif
Atsakyti
QUOTE(klaudi @ 2009 06 23, 14:51)
Labas visoms mezgėjėlėms,esu naujokė šiame skyrelyje. Bet kadangi mėgstu megzti įvairius šalius ir šalikėlius, bandau jungtis į jūsų būrį  ax.gif  Vienas iš mano darbelių 4u.gif



sveika prisijungus . na nepasakyčiau kad naujokė - tooooookie darbai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(K_margo @ 2009 06 23, 23:31)
Manau tiks vasarai 4u.gif



tikrai labai vasariška lengva lengva ir puošnu drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Catherine @ 2009 06 23, 23:51)
Ji labai labai graži. Gal galėtum parašyt, kaip mezgamas šis raštas. Norėčiau ir aš pabandyt. Ačiukas bigsmile.gif


čia raštas muselių - kai iš 5 sumegstų kartu padaromos vėl 5 ( akis ,ažmetimas ,akis ,užmetimas , akis )
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2009 07 08, 23:17)
sveika prisijungus . na nepasakyčiau kad naujokė - tooooookie darbai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
tikrai labai vasariška lengva lengva ir puošnu  drinks_cheers.gif
Papildyta:
čia raštas muselių - kai iš 5 sumegstų kartu padaromos vėl 5 ( akis ,ažmetimas ,akis ,užmetimas , akis )


Na, ačiukas visoms smile.gif , o aš jau galvojau , kad negražūs tie mano mezginukai blush2.gif .

Atsakyti
kokie grazus darbai, labai noreciau nusimegzti, lengva sali, bet laikas stoka savo daro.
Atsakyti
QUOTE(K_margo @ 2009 06 23, 23:31)
Manau tiks vasarai 4u.gif
user posted image


4u.gif skara thumbup.gif vasarai labai tinkama mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos,
pasirodysiu kokią skarą močiutei jubiliejaus proga numezgiau 4u.gif :

user posted image

user posted image
Atsakyti