Įkraunama...
Įkraunama...

šaliai,skraistės ir skaros

QUOTE(inesasim @ 2009 06 12, 09:42)
na su tomis servetėlių schemomis taip jau būna unsure.gif  manau, kažkur 26 eilėj gali būt klaida bo jau kai prideda skliaustų: ir laužtinių,  ir nelabai doh.gif

o ta vieta pabandyk megzti taip: dvi akys nukeltos, viena išmegzta kaip geroji ir tada perkeli nukeltąsias per išmegztą mirksiukas.gif to šalio, kur nuorodą buvau idėjus, schemoje buvo toks ženkliukas

Greičiausiai taip ir bus drinks_cheers.gif . Eisiu bandyt ardyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2009 06 12, 09:23)
Tų "makaronų" schema yra "Rankdarbių kraitelėj" 2007.09 numeryje. Galėčiau nurašyti paaiškinimą, jei reikia dar.


būtų super 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(A-Z @ 2009 06 11, 14:59)
O kaip gerai, į temą bus mano klausimukas:) noriu šalikui padaryti tokius kutus - spirales. zinau, kad jie mezgami vašeliu, pynutė ir stulpeliai su 1 užmetimu. bet kaip ta juostelė susisuka į makaroną/spiralę?

Atsimenu buvo jau aiškinta, bet irgi neberandu... gal galite padėti?




Idedu nuotraukike kaip neriamos spirales, gal pades nors kiek?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(A-Z @ 2009 06 12, 16:02)
būtų super  4u.gif

"Nunerkite norimo ilgio pynelę ir, grįždami atgal, apnerkite ją žemais stulpeliais arba stulpeliais su užmetimais.. Jeigu norite gauti spiralės formos kutus, verta žinoti, kad jie bus dvigubai trumpesni negu nunerta pagrindinė pynelė. Kad spiralė gražiai susisuktų, į kiekvieną pynelės kilpą nerkite ne po 1, o po 2-3 stulpelius su užmetimais."

Atsakyti
Rodausi naujos plonytės kašmyro skaros pradžią :

user posted image
Atsakyti
thumbup.gif na atrodo neblogai... ypač spalva wub.gif lauksiu didesnio vaizdo 4u.gif

o pagal pavyzdį ar iš galvos? ax.gif
Atsakyti
notworthy.gif

Pagal receptą, nes tik antras šalis/skara trikampis biggrin.gif GAIL vadinasi šis.
Atsakyti
bigsmile.gif geras receptas

tikiu, galutinis variantas bus thumbup.gif jau ir aš apie tokią svajojų rolleyes.gif

niekad nepirkau kašmyro... brangu? g.gif

gerų darbų 4u.gif
Atsakyti
Nebijok, dideliam šaliui jei sueis 100 g., tai jau grannnnd.
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 06 16, 15:56)
Rodausi naujos plonytės kašmyro skaros pradžią :


Jo, čia tai tikrai plonytis kašmyras.. su moheriu kitaip, jis pūką turi, tai ne toks plonas atrodo, o čia tai kruopšumo laaaaabai prireiks.. nekantriai lauksiu didesnio rezulutato pvz!! smile.gif Aš irgi gundausi kokios nors tokio plonumo vilnelės draiskaliukui ax.gif
Atsakyti
Ką tik užbaigta moherio skraistė (gavau užsakymą numegzt tokią pat kaip mamai dovanojau) biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2009 06 17, 16:34)
Jo, čia tai tikrai plonytis kašmyras.. su moheriu kitaip, jis pūką turi, tai ne toks plonas atrodo, o čia tai kruopšumo laaaaabai prireiks.. nekantriai lauksiu didesnio rezulutato pvz!! smile.gif Aš irgi gundausi kokios nors tokio plonumo vilnelės draiskaliukui ax.gif



biggrin.gif Didesnis pvz bus tik VISAS, nes gi ištempti reikia nekukliai biggrin.gif

Pataisiau žodelį, nes kašmyriukas tokis maliooonus malioonus prie odos, kaip mylimojo paglostymas...

QUOTE(Capricorn @ 2009 06 17, 18:36)
Ką tik užbaigta moherio skraistė (gavau užsakymą numegzt tokią pat kaip mamai dovanojau) biggrin.gif



Kopija tikrai ne prastesnė, nei šaunusis originalas biggrin.gif
Atsakyti