Įkraunama...
Įkraunama...

šaliai,skraistės ir skaros

Vasariškas kiek blizgus vasarinis vakarinis šalis/užmestukas ant pečių kokiai mažai juodos ir atviros suknios nešiotojai užsimesti :
user posted image
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 06 10, 18:31)
Vasariškas kiek blizgus vasarinis vakarinis šalis/užmestukas ant pečių kokiai mažai juodos ir atviros suknios nešiotojai užsimesti :
user posted image



labai fainas šalis. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif first.gif
Atsakyti
Sveikutes,

gal kas galit mane pamokyti kaip reikia kutus suristi smile.gif ? ismezgiau sali, bet neiseina kutus padaryti smile.gif gal kas turit kokia schemele ?
Is anksto dekoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitalijaa @ 2009 06 11, 12:42)
Sveikutes,

gal kas galit mane pamokyti kaip reikia kutus suristi smile.gif ? ismezgiau sali, bet neiseina kutus padaryti smile.gif gal kas turit kokia schemele ?
Is anksto dekoju smile.gif



tai labai paprasta - siūlą sulenki pusiau perveri per šalį ir per siūlo kilpelę perkiši galus ir užverži ir viskas.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2009 06 11, 12:22)
tai labai paprasta - siūlą sulenki pusiau perveri per šalį ir per siūlo kilpelę perkiši galus ir užverži ir viskas.
user posted image

kad salis mano is mocheriniu siulu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitalijaa @ 2009 06 11, 11:32)
kad salis mano is mocheriniu siulu smile.gif

o kuom blogai salis is moheriniu siulu? googles paklausk apie risima, ji nemazia nuorodo ismeta...
Atsakyti
QUOTE(delfinyte @ 2009 06 11, 12:45)
o kuom blogai salis is moheriniu siulu? googles paklausk apie risima, ji nemazia nuorodo ismeta...

per google jau ieskojau, neismeta pvz risimo verysad.gif
Atsakyti
manau, aiškiai matosi čia
user posted image

dar tokių:
user posted image
user posted image

dar gali čia pasidairyti 4u.gif
Atsakyti
O kaip gerai, į temą bus mano klausimukas:) noriu šalikui padaryti tokius kutus - spirales. zinau, kad jie mezgami vašeliu, pynutė ir stulpeliai su 1 užmetimu. bet kaip ta juostelė susisuka į makaroną/spiralę?

Atsimenu buvo jau aiškinta, bet irgi neberandu... gal galite padėti?
Atsakyti
user posted image user posted image

tokius radau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inesasim @ 2009 06 11, 16:28)

tokius radau  4u.gif


būtent, šitie makaronai thumbup.gif tik vistiek neaišku man kaip juos padaryt... doh.gif suprantu, kad numegzti norimo ilgio pynute, paskui į kiekvieną akį po stulpelį su užmetimu, o paskui "BO all sts pwise" g.gif
Atsakyti
trupuciuka pasigirsiu blush2.gif labai ilgai negalejau iveikiti sito rasto doh.gif bet pagaliau pasiseke bigsmile.gif taigi giriuosi

http://img192.images...s/i/005xdt.jpg/

o cia rastelis is arciau:

http://img192.images...s/i/006hqw.jpg/
Atsakyti