Įkraunama...
Įkraunama...

šaliai,skraistės ir skaros

smile.gif jau tuoj
as mamai kap tik mezgu toki tipo salika is laabai pukuotu siuliuku, tai uzejau cia pasidairyt kokius grozius mergytes kuria, bet nusprendziau, kad tokie pukuotukai siulai graziausiai atrodys paprastai megzti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 06 06, 16:44)
Sveikos biggrin.gif

Užėjau pasižiūrėti, tai, sakau, ir savo spalvotuosius parodysiu biggrin.gif

Avietėm pataškytas ramus žieminis [img]
Bordo
DIDŽIULĖ skraistė vasarai
Skraistė ir vasarai, ir ne tik
Vasarinis rožiniukas
Prisirodžiau  cool.gif



Labai gražūs darbeliai 4u.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti, ar galima numegzti, ar gražiai gautųsi, jei platų šaliką kiauraraščiu megzčiau iš mocherinių siūlų, kurių ilgokas plaukelis? g.gif
Atsakyti
O kodėl gi ne. Reikia tik gražų raštą parinkti mirksiukas.gif
Atsakyti
O gal kokį raštą galit pasiūlyt, jei kas jau mezgėt iš tokių siūlų? Aš kiek bandžiau, tai nepavyko... g.gif
Atsakyti
Hm, o kas ten per siūlai? Kas nepavyksta? Gal netinkamus virbalus pasirinkot, per mažus arba per didelius?

Man toks gražu, čia kaip tik stori siūlai tinka:
user posted image

Tokį galima bandyti:
user posted image

O čia mano pora:
user posted image
user posted image

Geriausia iš kokios raštų knygos išsirinkit kelis patinkančius, nusimegzkit pavyzdukus ir žiūrėkit, kas gaunasi.
Atsakyti
Mano siūlai su ilgesniu plaukeliu, tai mezgant kažkaip veliasi, o jei išpešioji tą plaukelį, tai užgožia raštą. negražiai gaunasi. Tad manau, kad gal jie netinkami megzti skaras.
Atsakyti
Mochera visa veliasi. Gal kokį labai retą kiauraraštį reikia bandyti, kur su dvigubais, trigubais užmetimais?
Atsakyti
zinokit as dabar buvau tokioj pardej tai man pasiule megsti skara ismoheros su silku, sake nesivelia ne trupucio, tai pabandyziu
Atsakyti
gal turite schemą lietuviškai tos kur prie smuikelio
http://club.osinka.r...57622?&start=15 blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2009 06 07, 15:38)
Mano siūlai su ilgesniu plaukeliu, tai mezgant kažkaip veliasi, o jei išpešioji tą plaukelį, tai užgožia raštą. negražiai gaunasi. Tad manau, kad gal jie netinkami megzti skaras.


gal panele Prym gerai sako - reikia kuo retesnio rašto? g.gif
gal kažkas tokio tiktų?
aš mezgiau, bet tiesa ten buvo siūlai 100 g/apie 500m


QUOTE(Lurdes72 @ 2009 06 10, 08:22)
gal turite schemą lietuviškai tos kur prie smuikelio
http://club.osinka.r...57622?&start=15 blush2.gif


aš neturiu - bet ten labai paprasta - užmetimai ir sumezgimai:
K = knit - geroji akis
K2TOG = knit 2 together - 2 akys kartu
SKP = slip 1, knit 1, pass slipped stitches over - 1 nukelti, viena išmegzti, perkelti nukeltąją
SK2P = slip 1, knit 2 together, pass slipped stitch over - 1 nukelti, 2 sumegzti kartu, perkelti nukeltąją
YO = yarn over - užmetimas
()x = knit text in brackets as many times as indicated after the "x" - kartoti raštą skliausteliuose tiek kartu kiek parašyta 'x'
[]x = repeat enclosed instructions as many times as indicated after the "x" - "-"

but do NOT knit the last stitch in round. New round starts here. - šis užrašas reiškia, kad nereikia megzti paskutinės akies - čia pradėti naują eilutę
Move marker to show start of new round: - o čia jei gerai suprantu, reiškia, jog reikia užsižymėti, kur prasideda eilutė ax.gif

PRADEDAMA nuo 6 akių: 3 virbalai ir po 2 akis ant kiekvieno 4u.gif o nepaminėtos eilės mezgamos gerosiomis

jei klystu tikiuosi kas nors pataisys mane blush2.gif

šiaip dar yra mezgimo terminai - jei su rusų kalba sutari tai suprasi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inesasim: 10 birželio 2009 - 12:28
Jau kaip ačiūūūūūū 4u.gif , inesasim
Atsakyti