Įkraunama...
Įkraunama...

šaliai,skraistės ir skaros

user posted image

man tai ši laaaaaabai graži ir miela wub.gif reiks bandyti... kada nors... kai kitus darbus pabaigsiu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rzivilele @ 2009 04 30, 11:16)
Štai mano dar vienas darbelis
skraistė


Labai graži ir simtatiška wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Alacka33 @ 2009 04 30, 14:27)
Labai graži ir simtatiška wub.gif  wub.gif  wub.gif


saldainia



Ačiū
Atsakyti
Radau labai gera nuoroda skarytei...
http://www.perfectla...icle-28880.html

user posted image
Atsakyti
Mezgejeles, padekit man susidorot su savo pirmu "blynu". Nezinau, kaip salika - garbaniu pabaigti.... doh.gif
Atsakyti
RZIVILELE labai grazi skraiste thumbup.gif wub.gif

INESASIM puikus ir kokia zaisminga spalvu gama thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2009 05 05, 19:33)
RZIVILELE labai grazi skraiste thumbup.gif  wub.gif



Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tylavakare @ 2009 05 05, 17:46)
Mezgejeles, padekit man susidorot su savo pirmu "blynu". Nezinau, kaip salika - garbaniu pabaigti....  doh.gif


garbanius mezgamas iš 2 dalių padalinus siuliukus pusiau pirma vienas šonas paskui kitas ir per vidurį ant kaklo sumezgama arba susiuvama kaip jau tau patogiau . taip reikia daryti todėl kad užsidėjus šalikėlį garbanėlės vienodai kristų žemyn. tai tiek laukiam nesulaukiam pasirodant drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2009 05 06, 10:13)
garbanius mezgamas iš 2 dalių padalinus siuliukus pusiau pirma vienas šonas paskui kitas ir per vidurį ant kaklo sumezgama arba susiuvama kaip jau tau patogiau . taip reikia daryti todėl kad užsidėjus šalikėlį garbanėlės  vienodai kristų žemyn. tai tiek laukiam nesulaukiam pasirodant  drinks_cheers.gif


Aciukas! 4u.gif
Atsakyti
Labai suintrigavot su tuo garbanium saliku, gal kas galit mestelt nuorodu ar bent jau foto?
Atsakyti
QUOTE(mamucis @ 2009 05 06, 15:55)
Labai suintrigavot su tuo garbanium saliku, gal kas galit mestelt nuorodu ar bent jau foto?


jau daug kartų apie tai kalbėjom versk temą nuo pradžių tikrai surasi.
o mano garbanius jau irgi matytas
user posted image
Atsakyti
Mano pirmasis "blynas" - garbanius smile.gif

user posted image
Atsakyti