Įkraunama...
Įkraunama...

šaliai,skraistės ir skaros

QUOTE(sonaciukas @ 2009 04 19, 19:43)
labukas, darbščiosios rankelės, gal atsiras kuri nepasididžiuos ir pasidalins savo patirtimi rolleyes.gif ?
labai noriu nusimegzti šalį muselių raštu (kaip pvz.20 psl žydras)ir noriu jo plonyčio su įmegztu kitokiu siūliuku ir kad gautusi labai retas. kokius siūlus geriausiai imti , kad gautusi puošnus ir gerai nešiotusi ir kokio storio virbalais megzti? g.gif
tikuosi atsiras , kas pasidalins patirtimi wink.gif
iš anksto labai dėkinga wub.gif


Aš rinkčiausi Kid mohair siūlus, arba panašius, su ilgesniu pūkeliu, bel plonus. Tada šalikas atrodys puošnesnis. O papuošimui irgi yra daug ir įvairių, kuriuos gali pati išsirinkti pagal skonį siūlų parduotuvėje. Dėl virbalų tai priklauso nuo to, kaip esi linkusi megsti laisvai ar tampriai, jei mezgi daugiau laisvai (aš taip labiau mėgstu) tai storesnių virbalų kaip nr. 6 nenaudočiau, nes tada akys gausis per nelyg didelės, jei mezgi tampriai, tai manau, kad galima imti pradedant nuo nr. 8.
Atsakyti
Jeigu vilnietė, tai Ditekso parduotuvėje būna plonytės mocheros.
Atsakyti
merginos,sos...........nebezinau ka daryti.........drauge uzsisake sali pagal schemute,bet deja niekas man nesigauna.Gal kartais kuri turit tokia pacia schema,tik be klaidu.Mezgasi viskas puikiai,tik nuo vienuoliktos eiles pradeda trukti akiu,t.y. ismezgus vienuolikta eile truksta akiu.............aciu......... g.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauralauralaura: 20 balandžio 2009 - 14:32
QUOTE(Jūros akmenėlis @ 2009 04 17, 13:39)
buvau anksciau idejus, bet pakartosiu dar karta  4u.gif

user posted image

Laba diena smile.gif
Na, niekaip neiziuriu, kokie ten trikampiukai. gal galetumei paaiskinti, ka tie trikampiukai reiskia? 1-oje eileje ir 2 - oje eileje 4u.gif
Ir kiek akiu dejai, turbut jau negaletumei pasakyti... 4u.gif ir kokio storio virbalais? smile.gif
Va, kiek as daug taves priklausiau blush2.gif
Atsakyti
pavasarinė skraistė mano mažai mergytei
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mildė @ 2009 04 26, 14:06)
pavasarinė skraistė mano mažai mergytei
user posted image



kaip gražu bigsmile.gif bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mildė @ 2009 04 26, 14:06)
pavasarinė skraistė mano mažai mergytei
user posted image


4u.gif Labai grazi skraiste thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Laba diena.Prašau pagelbėti:labai reikia puošnios skraistės 6 m. mergytei. Esu nelabai patyrusi mezgėja, todėl gal galite patarti, kaip megzti skraistę: nuo kur pradėti, kaip išplatinti, žodžiu visą procesą.Labai ačiū.
Atsakyti
QUOTE(lauralauralaura @ 2009 04 20, 15:25)
merginos,sos...........nebezinau ka daryti.........drauge uzsisake sali pagal schemute,bet deja  niekas man nesigauna.Gal kartais kuri turit tokia pacia schema,tik be klaidu.Mezgasi viskas puikiai,tik nuo vienuoliktos eiles pradeda trukti akiu,t.y. ismezgus vienuolikta eile truksta akiu.............aciu.........    g.gif

user posted image

Nezinau ar dar reikia atsakymo, o akiu truksta todel, kad toje 11 eileje pridedi 18 akiu, o sumezgi visas 21. Manau, kad vietoje 3 kartu sumegztu pacioje pradzioje ir 2 kartu sumegztu pabaigoje, reikia ismegzti 1 geraja aki.
Atsakyti
QUOTE(ShimShim @ 2009 04 30, 10:58)
Nezinau ar dar reikia atsakymo, o akiu truksta todel, kad toje 11 eileje pridedi 18 akiu, o sumezgi visas 21. Manau, kad vietoje 3 kartu sumegztu  pacioje pradzioje ir 2 kartu sumegztu pabaigoje, reikia ismegzti 1 geraja aki.


aciu uz patarima........visa vakara vargau,kol supratau,kad sonuose reikia sumegzti ne 3,o tik dvi akis..........gaunasi labai grazus lapeliai...........
aciu dar karta........... smile.gif
Atsakyti
Štai mano dar vienas darbelis
skraistė
Atsakyti
labai įdomi.
Atsakyti