Įkraunama...
Įkraunama...

šaliai,skraistės ir skaros

klausykit,paneles,kaip jus mezgat saliu krastus?..........as kaip tik numezgu koki sali,apneriu vaseliu jo sonus ir jis man kazkaip istysta,........apacios plociai nunerus nebuna vienodi,.....na,jus gal kai uzdedat akis pirma eilia kazkaip mezgat,kad neistystu?......... g.gif
Atsakyti
Aš žinau du variantus: tiek paskutinę, tiek pirmą akis išmegzti blogai arba paskutinę nukelti, o pirmą išmegzti blogai.
Atsakyti
Sveikos, darbstuoles smile.gif Labai reikia pagalbos blush2.gif nusimezgiau toki daikta (1 foto) ir siek tiek uzstrigau su apmezgimu. Labai noreciau tokiu kvarbatkiuku kaip antroj foto (gal savinininke nesupyks kad idejau nuotraukele blush2.gif ). gal galite patarti kaip tokiu padaryti kad pasiraitytu? blush2.gif arba gal turit kitokiu pasiulymu kaip graziai sonus apmegzti ar apnerti blush2.gif labai aciu wub.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vaivusikas @ 2009 04 13, 23:28)
sveikutes biggrin.gif
seku jūsų grožius ir neatsispyriau pati norui panarplioti, tik susiduriau su problemele-gal kas pagelbetu? ax.gif
šalio pradžia gavos banguota dėl rašto, o kaip reiktu pabaigt,kad irgi būtų banguotas?gaunas tik tiesi linija.. doh.gif

Jeigu nori kad abu krastai butu vienodi,tai mezgasi is dveju vienodu daliu,veliau reikia susiuti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rendi @ 2009 04 16, 20:35)
Sveikos, darbstuoles  smile.gif Labai reikia pagalbos  blush2.gif nusimezgiau toki daikta (1 foto) ir siek tiek uzstrigau su apmezgimu. Labai noreciau tokiu kvarbatkiuku kaip antroj foto (gal savinininke nesupyks kad idejau nuotraukele  blush2.gif ). gal galite patarti kaip tokiu padaryti kad pasiraitytu?  blush2.gif arba gal turit kitokiu pasiulymu kaip graziai sonus apmegzti ar apnerti  blush2.gif labai aciu  wub.gif

Reikia surinkti krašto akis ir vienoje arba keliose eilėse po kažkiek pridėti, pvz., kas trečią ar ketvirtą akį.
Arba galima tokį pat kraštą numegzti atskirai ir prisiūti. Reikia pasiskaičiuoti, kiek akių uždėti, išmegzti 2-4 eiles, o tada pridėti.
Geriausia pabandyti pradžiai nusimegzt pavyzduką iš kokių 20 akių ir žiūrėt, kiek reikia pridėti, kad gražiai garbanotųsi.
Aš asmeniškai šalių kraštams dažniausiai nieko nedarau (nebent nešiotoja pageidauja kitaip). Jie vis tiek mezgami kiauraraščiu ir niekada nesiraito.
Galima dar nunerti kokį kraštelį arba numegzti, nors man visai gražus tas pasigarbanojimas, kaip originale.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panelė Prym: 17 balandžio 2009 - 08:48
QUOTE(vaivusikas @ 2009 04 13, 22:28)
sveikutes biggrin.gif
seku jūsų grožius ir neatsispyriau pati norui panarplioti, tik susiduriau su problemele-gal kas pagelbetu? ax.gif
šalio pradžia gavos banguota dėl rašto, o kaip reiktu pabaigt,kad irgi būtų banguotas?gaunas tik tiesi linija.. doh.gif


truputi laisviau uzbaik. o poto velio zingsniuku apnerk, kuo tankiasni zyngsniuka darysi, tuo labiau apsgarbanos... bent jau mano salyje taip gavosi:
mano salis

Atsakyti
Sveikutes,

kazkada buvau ikelusi va toki sali is plonu siuliuku
user posted image

tai va, tuo paciu rastu buvau mezgusi is storesniu siuliuku, ti kad foto dabar pavyko padaryti, o vaizdas va toks ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jūros akmenėlis @ 2009 04 17, 10:33)
Sveikutes,

kazkada buvau ikelusi va toki sali is plonu siuliuku


tai va, tuo paciu rastu buvau mezgusi is storesniu siuliuku, ti kad foto dabar pavyko padaryti, o vaizdas va toks  ax.gif


labai gražu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rzivilele @ 2009 04 17, 13:31)
labai gražu 4u.gif



aciu 4u.gif darbo prie ju nemazai, nes mezgasi rastas is abieju pusiu, bet rzultatas to darbo vertas rolleyes.gif
Atsakyti
gaila, as tokiu groziu nemaku:(
Atsakyti
QUOTE(laurema @ 2009 04 17, 13:39)
gaila, as tokiu groziu nemaku:(

o tu tik pabandyk
manau tik noro reikia ir viską galima išmokt (savo kailiu išbandžiau)
Atsakyti
QUOTE(Rzivilele @ 2009 04 17, 13:41)
o tu tik pabandyk
manau tik noro reikia ir viską galima išmokt (savo kailiu išbandžiau)



drinks_cheers.gif sutinku visu 100% 4u.gif viskas ismokstama, tik noro reikia smile.gif
Atsakyti