Įkraunama...
Įkraunama...

šaliai,skraistės ir skaros

Jauciu kad kazka panasaus radau thumbup.gif ,tikiuosi kad cia tas pats rastas kurio ieskau doh.gif ,begiu ,bandysiu megsti smile.gif .
http://s42.radikal.r...8a96cbed29c.jpg
Atsakyti
jis man kaip užburtas- kelis kartus bandžiau ir nė velnio nesigauna blush2.gif
Atsakyti
čia dar vienas mano mezginys
user posted image
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2009 04 07, 09:20)
čia dar vienas mano mezginys


Labai mielas 4u.gif
Tik negaliu įžiūrįti kokie čia siūlai ir koks tai raštelis?
Atsakyti
QUOTE(daivuze @ 2009 04 06, 23:30)
Jauciu kad kazka panasaus radau  thumbup.gif ,tikiuosi kad cia tas pats rastas kurio ieskau doh.gif ,begiu ,bandysiu megsti smile.gif .
http://s42.radikal.r...8a96cbed29c.jpg

Man šitas raštas ir ne iš karto gavosi. Čia akių skaičius kažkaip ne taip paskaičiuotas, užmetus 24 akis(kaip parodyta), tai niekaip neišėjo man
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2009 04 07, 09:20)
čia dar vienas mano mezginys

Labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(polo @ 2009 04 07, 08:46)
Man šitas raštas ir ne iš karto gavosi. Čia akių skaičius kažkaip ne taip paskaičiuotas, užmetus 24 akis(kaip parodyta), tai niekaip neišėjo man

Šitas aprašymas su klaidomis. Ir man nesigavo. 3 eilėje reikėtų kitaip megzti:
2 2 2 U I U I U I U I U I U I 2 2 2 - 3 eilė
Atsakyti
QUOTE(inginė @ 2009 04 07, 09:54)
Šitas aprašymas su klaidomis. Ir man nesigavo. 3 eilėje reikėtų kitaip megzti:
2 2 2 U I U I U I U I U I U I 2 2 2  - 3 eilė

Ačiū, reiks bandyt thumbup.gif . O kiek užsidėt, kad pavyktų toks normaliai platus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lurdes72 @ 2009 04 07, 10:29)
Ačiū, reiks bandyt thumbup.gif . O kiek užsidėt, kad pavyktų toks normaliai platus? g.gif

Dabar mezgu iš 74 akių, tai plotis panašiai iki 60 cm gaunasi. Mezgu 7 nr virbalais ir stengiuosi kuo laisviau megzti.
Raštas kartojasi kas 18 akių. Bandyk pasiskaičiuoti
Atsakyti
Na tikrai nesigauna man irgi pagal ta aprasyma schmoll.gif ,kazkokia makalyne doh.gif ,merginos gal jau kas issiaiskinot ir isbandet kaip eisingai tas rastas mezgasi g.gif ,laukiu ziniu is jusu bigsmile.gif !
Atsakyti
QUOTE(daivuze @ 2009 04 07, 11:45)
Na tikrai nesigauna man irgi pagal ta aprasyma  schmoll.gif ,kazkokia makalyne  doh.gif ,merginos gal jau kas issiaiskinot ir isbandet kaip eisingai tas rastas mezgasi g.gif ,laukiu ziniu is jusu bigsmile.gif !

Užsidedi 20 akių (18 rašto + 2 kraštinės). 1 eilė gerom, 2 eilė išvirkščiom. 3 eilėje 3 kartus sumezgi po 2 akis, tada 6 kartus - 1 gera, 1 užmetimas, tada vėl 3 kartus po 2 akis sumezgi.
Atsakyti
Bet tas mano rastas ,na tas juodas salikas kuri labai noriu nusimegsti,kiek suprantu dvi eiles is karto su uzmetimais,o sitame raste kur radau tik vienas eile su uzmetimais g.gif ,ar as teisi rolleyes.gif ?
Atsakyti