Įkraunama...
Įkraunama...

šaliai,skraistės ir skaros

Na stai, pagaliau radau viena padoresniu instrukciju, kaip megzti tuos "garbanius" salikus. Kadangi pati niekaip neprisiruosiu prisesti fotkinti viso darbo proceso, o buvau pasizadejusi ne vienai tai padaryti blush2.gif , tai pamaniau, kad greiciau ir suprantamiau bus ikelti profesionalias instrukcijas biggrin.gif . Tiesa, as pirma eile pradedu siek tiek kitaip, be to, galima pirma eile isnerti su vaseliu (taip gal netgi paprasciau, nors niekad nebandziau). Skirtingai nei parodyta paveiksleliuose, as pradedu ismegzti akis ant dvigubai sulenkto siulo, t.y. atmatuoju, kokio plocio noreciau saliko, sulenkiu dviguba siula, duriu virbala per abu siulus ir ismezgu geraja aki, virbala duriant i mezgamo siulo virsutine dali (na itariu, nelabai cia kas aisku unsure.gif ).
Tikiuosi, norincioms pavyks ismokti vadovaujantios siais paveiksleliais 4u.gif
user posted image
Papildyta:
Pirmojo (1) pav virsuje pavaizduota geroji siulo puse, o apacioje - blogoji (atskirti nesunku).
(2) pav, parodyta, kaip uzmetamos akys ant virbalo, taciau kaip jau minejau, as tai darau beveik taip pat, tik per dvigubai sulenkta norimo plocio siula iskart ismezgant pirma eile akiu. Ismezgus viena aki (visa laika mezgama gerosiomis akimis, pirmoji nukeliama nemegzta), virbalas duriamas i siula, palikus mazdaug 2.5-3 cm tarpa (zr. 3 pav.). As mezgu 5 nr. virbalais, taciau galima megzti ir 4-4.5.
Papildyta:
O cia dar vienas man patikusio salio modelis (toks super spalvingas ir nuotaikingas) wub.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Kiek cia pas jus visokiu grozybiu radau rolleyes.gif ,darbstuoles jus mergaites thumbup.gif .Labai prasau jusu pagalbos,matot gavau dovanu labai nebloga salikeli ir jis man labai patinka bet nelabai suprantu kaip megsti,o taip noreciau skirtingos spalvos nusimegsti ax.gif .Gal kas man pagelbes,labai prasau smile.gif .
Papildyta:
Bet dar viena beda blush2.gif negaliu niekaip ikelti savo mezginio jums parodyti schmoll.gif .Turbut kazka ne tai darau,gal kas ir del to galetu man pagelbeti ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2009 04 03, 21:55)
Super thumbup.gif Bandysiu drinks_cheers.gif Tik nelb supratau tos pirmos schemos blush2.gif

Labai grazi wub.gif O cia tas grozis nertas? bigsmile.gif

aciu uz komplimentus 4u.gif taip, sitas grozis nertas ax.gif labai greit neriasi smile.gif sunkiausia turbut pirma eilute kol istoji i vezes, o paskui gali nert neziurint ax.gif neriau pribegdama, dar vis siulu trukau, pirmas darbas toks didelis tai nezinojau kiek reikia, o tos spalvos taip ir gavosi kad taikem, nes pirmuju siulu ner, gal uz 3 men parves,antrieji is kito miesto pirkti, negi vien del ju vaziuosi, treti taip jau gavosi kad teko kazka panasaus pritaikyt smile.gif visu sudetis tai 50% vilna 50% akrilanas,bet pats siulas tai labai skirias ax.gif smagiausiai neres pirmieji thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daivuze @ 2009 04 05, 01:32)
Kiek cia pas jus visokiu grozybiu radau  rolleyes.gif  ,darbstuoles jus mergaites thumbup.gif .Labai prasau jusu pagalbos,matot gavau dovanu labai nebloga salikeli ir jis man labai patinka bet nelabai suprantu kaip megsti,o taip noreciau skirtingos spalvos nusimegsti ax.gif .Gal kas man pagelbes,labai prasau smile.gif .
Papildyta:
Bet dar viena beda  blush2.gif negaliu niekaip ikelti savo mezginio jums parodyti schmoll.gif .Turbut kazka ne tai darau,gal kas ir del to galetu man pagelbeti ax.gif ?


Kaip įkelti paveikslėlius paieškok d.u.k.
Atsakyti
Na nezinau kazka lyg ir atkapsciau su tu nuotrauku kelimu... g.gif bandau ziuresiu kaip man cia pasiseks rolleyes.gif
Papildyta:
Tai va merginos as labai noriu va toki salika nusimegsti,na man jis toks grazus gal kas supranta si rasta ,labai prasau pagalbos ax.gif .
user posted imageHosted on Fotki
Papildyta:
Pavyko thumbup.gif ,dabar su nekantrumu laukiu jusu atsiliepimu smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(daivuze @ 2009 04 06, 01:07)
Na nezinau kazka lyg ir atkapsciau su tu nuotrauku kelimu... g.gif bandau ziuresiu kaip man cia pasiseks rolleyes.gif
Papildyta:
Tai va merginos as labai noriu va toki salika nusimegsti,na man jis toks grazus gal kas supranta si rasta ,labai prasau pagalbos ax.gif .
user posted imageHosted on Fotki
Papildyta:
Pavyko thumbup.gif ,dabar su nekantrumu laukiu jusu atsiliepimu  smile.gif .

O man tai nieko nerodo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(daivuze @ 2009 04 06, 01:07)
Na nezinau kazka lyg ir atkapsciau su tu nuotrauku kelimu... g.gif bandau ziuresiu kaip man cia pasiseks rolleyes.gif
Papildyta:
Tai va merginos as labai noriu va toki salika nusimegsti,na man jis toks grazus gal kas supranta si rasta ,labai prasau pagalbos ax.gif .
user posted imageHosted on Fotki
Papildyta:
Pavyko thumbup.gif ,dabar su nekantrumu laukiu jusu atsiliepimu  smile.gif .


Man irgi nerodo
Atsakyti
kaip suprasti ,nieko nerodo, g.gif ?ar jus paveikslelio nematot,ar mezginys nufotkintas nekokybiskai unsure.gif ?
Atsakyti
ir man nerodo,pacios foto nerodo,kazkas netaip yra
Atsakyti
Matai kaip ydomiai g.gif as tai matau ikelta nuotrauka unsure.gif ,kaip atsidarau forumo puslapi g.gif
Papildyta:
Gal dabar matot g.gif
user posted imageHosted on Fotki
Atsakyti
dabar rodo smile.gif grazu thumbup.gif
Atsakyti
Zinokit tikrai labai grazus is plonu siulu,man labai patinka kaip skraiste ant peciu.Gal kas nors is jusu yra ka nors panasaus mezge?Ar bent jau is paveikslelio suprantat rasto mezgima,buciau labai dekinga.Bandziau daug varijantu pati bet kazko ne taip gaunas ir viskas schmoll.gif ...
Atsakyti