Įkraunama...
Įkraunama...

šaliai,skraistės ir skaros

čia maniškis
user posted image
user posted image
Atsakyti
Pirma, ačiū visoms už pagyrimus, šiaip pradžiai lengvai mezgasi , o paskui taip ilgai... truputuką gavosi kitoks, bet šdedu ir originalą. Reikėjo tisiog didesnių virbalų, kurių parduotuvėje neradau.

user posted image user posted image
Atsakyti
O čia mano mažas darbelis ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PYNE: 19 kovo 2009 - 10:05
QUOTE(Moksliukė @ 2009 03 19, 12:13)
Koks šaunus bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif
Papildyta:
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Mama/My%20Documents/My%20Pictures/mezgimas/47083278.jpg Gal žinote, kaip tokį nusimegzti g.gif

Bandyk įkelti per http://www.radikal.ru/ arba http://keep4u.ru/, jei nemoki mano paraše yra nuoroda, kur paaiškintas įkėlimas. Sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
mano melynas pukuotukas

user posted image

user posted image

Atsakyti
po tokių pavasariškų ryškių spalvų,mano rudeniškos spalvos.
Siūlai-linas
user posted imageuser posted image user posted image


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jūros akmenėlis @ 2009 03 19, 16:31)
mano melynas pukuotukas

user posted image

user posted image

labai graziai atrodo thumbup.gif ,gal galima butu resteli blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, labai grazus jusu darbeliai smile.gif . Gal galit kas paaiskint, kaip mezgat "museliu" rasta... niekaip nesuprantu pagal schema blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 03 19, 22:07)
po tokių pavasariškų ryškių spalvų,mano rudeniškos spalvos.
Siūlai-linas
user posted imageuser posted image      user posted image
user posted image


Nuostabus pavasarinis šalis wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
o kiek darbo čia įdėta.... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Tikra šaunuolė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristen @ 2009 03 19, 22:56)
Sveikos, labai grazus jusu darbeliai  smile.gif . Gal galit kas paaiskint, kaip mezgat "museliu" rasta... niekaip nesuprantu pagal schema  blush2.gif

aš sumezgu 5 akis ir išmezgu iš jų vėl penkias, tada penkios geros, ir vėl penkias sumezgi ir išmezgi 5 ir t.t. Tada po 6 eilučių kartoju raštą, tik jau sumezgu tas, kurios buvo dar nesumegztos, kad gautųsi muselės visur. nežinau, ar aiškiai parašiau g.gif
Atsakyti
jei saziningai, tai nelabai blush2.gif . jei galima, tai gal galima po zingsniuka 4u.gif . uzmetam akis ir pirma eile ismezgame gerosiomis. o kaip antroje eileje? kada tas akis sumegzti ir kur ju uzsideti (cia is vienos akies reikia 5 padaryt - jei gerai supratau, tai reikia viena ismegzti, uzsideti, vel is tos pacios akies viena ismegzti, vel uzsideti ir vel ismegzti). o kaip megzti is blogosios puses - gerosiomis akimis? ir kiek mazdaug akiu reikia uzsimesti saliui?
esu biski ziopla ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristen: 20 kovo 2009 - 09:43
QUOTE(kristen @ 2009 03 20, 10:42)
jei saziningai, tai nelabai  blush2.gif . jei galima, tai gal galima po zingsniuka  4u.gif . uzmetam akis ir pirma eile ismezgame gerosiomis. o kaip antroje eileje? kada tas akis sumegzti ir kur ju uzsideti (cia is vienos akies reikia 5 padaryt - jei gerai supratau, tai reikia viena ismegzti, uzsideti, vel is tos pacios akies viena ismegzti, vel uzsideti ir vel ismegzti). o kaip megzti is blogosios puses - gerosiomis akimis? ir kiek mazdaug akiu reikia uzsimesti saliui?
esu biski ziopla  ax.gif  lotuliukas.gif


Kai išmezgi vieną eilę gerosiomis ir grįži atgal, gad megstumei gerojoj pusėj. Tada iš karto sumezgi penkias akis (kabini virbalą iš karto per penkias akis) ir iš karto išmezgi tiek pat akių (penkias sukabini ir penkias iš karto išmezgi. Aš išmegzdama mezgu vieną gerą kitą blogą vėl gerą vėl blogą ir vėl gerą. Iš pradžių virbalai ne labai klausė, nes tai iš vienos pusės siūlą kabinti, tai iš kitos, bet op kelių eilių priprasi... lotuliukas.gif
Sėkmės
Atsakyti