Įkraunama...
Įkraunama...

šaliai,skraistės ir skaros

QUOTE(lauralauralaura @ 2009 03 12, 09:23)

Papildyta:

kazka panasaus radau........gal to raštelio ieškai.......  g.gif  [img]


aciu aciu
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 03 10, 20:28)
Aš į tokį šalį jau seniai žiūriu ir niekaip nesumąstau, kaip jį megzt. kaip aš suprantu, ten yra viena eilė muselių, kita eilė blizgiu siūlu. Bet tai juk siūlas lieka kitam gale? Gal reik abiejuose šonuose turėt po kamuoliuką ir tokio, tokio siūlo? Kažin, ar aš čia aiškiai?  g.gif



as tai ji paprasciausiai nukerpu gale ir su vaseliu paslepiu toje eiluteje
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

baigiau ir as pagaliau savo menulio kandi-naktini drugeli biggrin.gif (kaip kam patogiau ir graziau skamba biggrin.gif )

user posted image
Atsakyti
Mano mažasis garbanius biggrin.gif
user posted image
user posted image

Bandau dar kartą

My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rzivilele: 13 kovo 2009 - 10:44
Labutis,
ir as noriu pasigirti savo numegsta skraiste, tik vat neturiu modeliuko ant kurio galeciau parodyti kaip atrodo. Ji skirta mazai mergytei nuo puses metuku
user posted image[/IMG]
Atsakyti
QUOTE(vivo @ 2009 03 13, 14:36)
O kaip šitie garbanuotieji mezgami? Gal kokią nuorodą įmestumet? Labai gražūs man jie, norėčiau pati pabandyt pasidaryt, bet neįsivaizduoju nuo kurio galo pradėti blush2.gif


Aprašymą gali rasti šios temos 21 puslapyje. Tai visai paprasta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(adra @ 2008 12 11, 14:12)
vau koks grozis.senai galvojau kaip jie mezgami .gal aprasyma galima butu gauti ? smile.gif  smile.gif  smile.gif

Kai tik pamačiau šį nuostabų grožį (tai buvo prieš Naujus metus) seilė varva iki šiol. Labai nedrąsiai prašau: išmokykit ir mane. Šiaip neriu ir mezgu, bet tokio grožio padaryt nemoku. Bet labai norėčiau bigsmile.gif
Iš anksto dėkoju už pamokas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Nusimezgiau ir aš šaliką. Pagal aprašymą šaliko ilgis 150 cm., man kaip ir per ilgas. Ar yra kur nurodyta, koks turėtų būti šaliko ilgis? Ar jis turėtų būti kokio noriu pati?
Atsakyti
QUOTE(Saule777 @ 2009 03 16, 10:31)
Sveikos,
Nusimezgiau ir aš šaliką. Pagal aprašymą šaliko ilgis 150 cm., man kaip ir per ilgas. Ar yra kur nurodyta, koks turėtų būti šaliko ilgis? Ar jis turėtų būti kokio noriu pati?




Žinoma, kad kokio nori pati. smile.gif smile.gif
Kas gali pasakyti kokio ilgio šaliką tau reikia nešioti. g.gif
Taigi visa tai daugiau fantazijos reikalas, o ne kažkieno nurodymų klausytis... mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rzivilele @ 2009 03 13, 11:42)
Mano mažasis garbanius  biggrin.gif
user posted image
user posted image

Bandau dar kartą

My Webpage



matau rzivilele kad is klaipedos esi, gal kartais esi kur nors uzmaciusi raudonu garbaneliu, nes jau praradau vilti rasti, liko tik viena dar neaplankyta prie vaiku pasaulio parduotuve, kuria zinau. gal kartais zinai kur dar butu galima rasti. nes zardininku parduotuvelej tera tik ryzos garbaneles, o kitur kur klausiau sako neturi g.gif
Atsakyti
QUOTE(madampipi @ 2009 03 16, 10:38)
matau rzivilele kad is klaipedos esi, gal kartais esi kur nors uzmaciusi raudonu garbaneliu, nes jau praradau vilti rasti, liko tik viena dar neaplankyta prie vaiku pasaulio parduotuve, kuria zinau. gal kartais zinai kur dar butu galima rasti. nes zardininku parduotuvelej tera tik ryzos garbaneles, o kitur kur klausiau sako neturi  g.gif


Kiek aš išbandžiau kur ieškoti, tai net viltį buvau praradus.
Klaipėdoj, mano žiniom, tokių garbanėlių tėra tik "žardėj". Kai buvau antradienį pas juos, sakė gal užsakys. Manau reikia bandyti laukti. Be to šiandien važiuosiu ten, paklausiu ar užsakė. Kai galėsiu parašysiu.
Atsakyti
QUOTE(lauralauralaura @ 2009 03 15, 18:55)
user posted image

gal kas zinot kaip megzti sitokia gelyte........buciau labai dekinga ,jei kas papasakotu..........  smile.gif

nelabai suprtau apie ka klausete, ar apie rasta ar apie gele, jei apie gele, tai tada prasom
user posted image
ir taip neri neri, na tol kol jau tau gana geles dydzio.
Atsakyti