Įkraunama...
Įkraunama...

šaliai,skraistės ir skaros

user posted image

Sveikos paneles esu naujoke pas Jus...........Noreciau pasiklausti Jusu,sakykit,kazin kokie siulai naudoti mezgant sia skraiste? Is Jusu pasisakymu supratau,kad tai museliu rastas,a vat kokie siulai naudoti................ Is paveikslelio aisku,kad naudoti dveji siulai
......................idomu kokie............... g.gif smile.gif
Atsakyti
Aš į tokį šalį jau seniai žiūriu ir niekaip nesumąstau, kaip jį megzt. kaip aš suprantu, ten yra viena eilė muselių, kita eilė blizgiu siūlu. Bet tai juk siūlas lieka kitam gale? Gal reik abiejuose šonuose turėt po kamuoliuką ir tokio, tokio siūlo? Kažin, ar aš čia aiškiai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 03 10, 19:35)
mochera plonute ir kazkokie blizgus smile.gif as tokius irgi gaminu smile.gif pasziurek parasiuke, kei kuris idomus bus papasakosiu is kokiu siulu dariau smile.gif

Oi aciu aciu...... notworthy.gif noriu toki nusimegzti,man jis labai grazus,.......o sakyk,tai tie ryskesni balti siuliukai irgi tie patys,kaip ir viduriukai tu gelyciu,nes man atrodo,kad ten imegztas ne tik blizgus siuliukas,bet dar kazkoks................? (nezinau ar aiskiai paklausiau.............. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lauralauralaura @ 2009 03 10, 20:35)
Oi aciu aciu......   notworthy.gif  noriu toki nusimegzti,man jis labai grazus,.......o sakyk,tai tie ryskesni balti siuliukai irgi tie patys,kaip ir viduriukai tu gelyciu,nes man atrodo,kad ten imegztas ne tik blizgus siuliukas,bet dar kazkoks................? (nezinau ar aiskiai paklausiau..............   blush2.gif

antras siulas imezgamas kas 3 eile. tik geliyciu krastuose smile.gif
va cia gal vaizdas aiskesnis smile.gif
pirmoji nuotrauka abu siuliukai sampaniniai
user posted image

o antroji vienas smelinis - kitas margutis smile.gif cai manau aiskiausiai matosi
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 10 kovo 2009 - 21:32
Aš irgi šio rašto gerbėja, jau gal kokį 7 tokiu raštuku narplioju.user posted image user posted image
user posted image
Atsakyti
stai siandien baigtas mocherinis salis is tu paciu musyciu smile.gif tik siulas cia storesnis ax.gif user posted image
o mochera reikia rinktis pagal salio paskirti - jei reikia kasdienai tai geriau ne pacai ploniausia, o pvz tokia kokia sitam saliui naudota smile.gif jei reikia iseigai ir bus nesiojama retai tai geriau plona - bus puosnesne, bet ji greiciau susidevi... sad.gif

aciu LauraLauraLaura uz tokius grazius zodzius apie mano darbelius 4u.gif

Atsakyti
labai persiprasau mamytes, kad dedu jos nuotrauka neatsiklausus leidimi, bet gal kas nors turite sio rasto schema
http://public.fotki....icture651a.html
Atsakyti
QUOTE(lauralauralaura @ 2009 03 11, 15:55)
O kazin kokio storio virbalais reikia megzti?  O machera kazin kokia geriausiai tiktu?..........

Aš kaip tik bandau šitą raštelį. Tai bus mano pirmas mezginys. Kol kas sekasi neblogai smile.gif Virbalai 12 numerio, moherą pirkau storesnę. Tik megzti daug sunkiau, nei iš pradžių tikėjausi, nes virbalai 36 cm, o pats šalis 50 cm, tad reikia labai ant virbalų jį suspausti. Na bet tikiuosi kad pavyks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 03 12, 09:37)
Aš kaip tik bandau šitą raštelį. Tai bus mano pirmas mezginys. Kol kas sekasi neblogai smile.gif Virbalai 12 numerio, moherą pirkau storesnę. Tik megzti daug sunkiau, nei iš pradžių tikėjausi, nes virbalai 36 cm, o pats šalis 50 cm, tad reikia labai ant virbalų jį suspausti. Na bet tikiuosi kad pavyks smile.gif

merginos, virbalus galite imti betkokius net ir 2-3 nr as butent su 3 nr mezgu. tieisog akis istempkite dirbtinai ilgesnes ir viskas - tikrai su plonesniais greiciau mezgasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 03 12, 08:52)
merginos, virbalus galite imti betkokius net ir 2-3 nr as butent su 3 nr mezgu. tieisog akis istempkite dirbtinai ilgesnes ir viskas - tikrai su plonesniais greiciau mezgasi ax.gif

Kadangi man niekada nesisekdavo vienodai numegzti, dažniausiai per daug sutraukdavau ir tai ne vienodai, vienur daugiau, kitur mažiau. Tad tokiu atveju geriau stori virbalai, bent jau nereikia žiūrėti ar vienodai ištempta. Gal kai bus daugiau patirties tada ir su 3 numeriu virbalais viskas pavyks.
Atsakyti
Aciu aciu notworthy.gif visoms visoms uz patarimus..........nesu dar tokia patyrusi sioje srityje,taigi reikes turbut paimti storesnius virbalus..........o kazin kokia geriausia machera?Noreciau tokios,kuri minimaliai pukuoja rubus,nes esu mezgusi is mecheros ilgu paluku-tai kosmaras kazkoks............. smile.gif
Atsakyti
žiūriu,ne aš viena susidomėjau šiuo raštelio grožiu...............ačiū nuoširdžiausiai visoms už pagalbą notworthy.gif kaip ir loretaloreta nesu dar sioje srityje profesionalė,taigi ir man turbūt geriau paimti storesnius virbaliukus........ ax.gif
Papildyta:
QUOTE(mamkaa @ 2009 03 12, 09:02)
labai persiprasau mamytes, kad dedu jos nuotrauka neatsiklausus leidimi, bet gal  kas nors turite sio rasto schema
http://public.fotki....icture651a.html

kazka panasaus radau........gal to raštelio ieškai....... g.gif user posted image
Papildyta:
sory,kazkaip per didele nuotraukyte idejau..........istampiau visa foruma........kita kart geriau nuoroda idesiu............ blush2.gif
Atsakyti