Įkraunama...
Įkraunama...

šaliai,skraistės ir skaros

Sveikos,
megsiu sali smile.gif) Bet domina kas sioje schemoje zymima tasku?

http://radikal.ru/F/...5b27d6.jpg.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kice: 03 kovo 2009 - 19:37
QUOTE(kice @ 2009 03 03, 19:37)
Sveikos,
megsiu sali smile.gif) Bet domina kas sioje schemoje zymima tasku?

http://radikal.ru/F/...5b27d6.jpg.html



uzmetimas (skylute) smile.gif
Atsakyti
skylute tai rutuliukas, ne? o pagal krasta yra 4 taskai.. cia kas, gal blogosios?
Atsakyti
Taškas tai geros akys blogoj busėj, t.y. ir geroj ir blogoj pusėj geros akys. Vienžo ripsas. Kaži aiškiai aš čia g.gif
Atsakyti
aiskiai smile.gif ripsas - labai aisku smile.gif Tai tasku zymimos blogos akys smile.gif Aciu smile.gif
Atsakyti
1,3,5 eiles-taskas,tai isvirkscioji akis
2,4,6eilese-geros akys.
Krastas mezgamas gerom akim,kad saliko krastas nesiraitytu smile.gif
Atsakyti
V yra kraštinė akis, aš taip manau
Atsakyti
V nukeliama krastine akis, jos ismegsti nereikia.. as teisi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2009 03 04, 09:21)
V nukeliama krastine akis, jos ismegsti nereikia.. as teisi? smile.gif

Taip,tu teisi. smile.gif As si salika mezgiau,kazkur temos pradzioj yra.Mezgiau bendradarbei is moheros,ji turejo tik 2 matkelius(25g/210m)tai 23 pakartojimus padariau,gavosi 40/170cm.Galus nemezgiau.Labai patenkinta liko. biggrin.gif
Atsakyti
Merginos,paziurekyt bigsmile.gif Sia skara nunere berniukas(pirma nuotr.)dovanu mokytojai blink.gif user posted imageuser posted image
Atsakyti
Mano garbanius blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos, auksarankes 4u.gif 4u.gif 4u.gif Braunuosi ir as i jusu buri. Esu jau beveik 6 men. nestuke.gif . Noreciau ko nors TOKIO, nes pavasaris ant nosies ir reikes paltuka mest i sona, o senaja striuke tai netilpsiu blush2.gif Noreciau paprasyti jusu pagalbos - gal galit ka nors pasiulyti? Esu maciusi skraiste (o gal ten poncas g.gif ), kur uzsideda taip, kad prieki ir nugaroj pasidaro trikampiai (nu nemoku aiskiau nupasakot blush2.gif ). Tai va, o as moku tik nerti ir laiko turiu lb minimaliai doh.gif Gal turetumet kokiu pasiulymu su nuotraukikem ir schemutem? blush2.gif Buciau labai labai dekinga 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti