Įkraunama...
Įkraunama...

šaliai,skraistės ir skaros

QUOTE(valentinuke @ 2009 02 23, 22:30)
4u.gif kokia idomi skraiste,dar man nematytas modeliukas thumbup.gif  wub.gif

modeliuka radau randarbiu zurnaliukyje,tik apykakle ir rankogaliu dydis mano fantazija,siaip jau silta skraiste gavosi blush2.gif
Atsakyti
Laba diena, nezinau ar cia kisu nosi. 4u.gif Bet noreciau jusu paprasyti pagalbos,nemoku as tu visu rastu,bet turiu siuliuku ir noreciau saliko kokio labai lengvo,aiskiai suprantamo,kad toks kaip kiaurastis butu,siulai pusiau mocheriniai. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mezgėjėlės,

Nu kooookie grožiai thumbup.gif Super thumbup.gif Niekaip neišsirenku rašto, noriu anytai šalį numegzti doh.gif vienas už kitą gražesni. doh.gif Sakykit, o kokiu Nr. virbalais moherą mezgat? Turiu 2,5 matkelio, likusio nuo anytos megztinio, tai galvoju kokį šalį nunarpliot jai prie to megztinio. Ar užteks įdomu siūlų? g.gif

O čia mano šalikas/šalis. Šiltas , pusvilnė:

user posted image

Raštas iš arčiau:

user posted image
Atsakyti
Pilna čia visokių grožybių, šaunuolės visos 4u.gif Rodau ir aš savo paprastutį šalį močiutei dovanų.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naiste777: 24 vasario 2009 - 20:37
Labukas visosms. smile.gif Kiek super grožybių esat primezgusios...........net akys raibsta............ thumbup.gif as pati dabar trumpam padėjau virbaliukus į šalį ir pasiėmiau šakutę į rankas.Iš pradžių man su ja buvo "tamsus miškas",bet po truputį gaudausi...........šiandien turėčiau baigti kutukus daryti,tai būtinai,kai pabaigsiu įkelsiu pasirodyti.............. blush2.gif -perduosiu Jūsų teismui.........
Atsakyti
Sveikos, noreciau nusimegzti sali, bet esu sioj srityje visikai "zalia" ax.gif . su mezgimu mokykloj nelabai gerai ejosi (siulai atrodo patys painiojosi) - gal, kad per prievarta versdavo... o dabar taip uzsimaniau pamegzti. gal galetumete padeti ir patarti, kokio nr virbalu reiktu, kokiu ir kiek siulu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kristen @ 2009 02 25, 19:20)
Sveikos, noreciau nusimegzti sali, bet esu sioj srityje visikai "zalia"  ax.gif . su mezgimu mokykloj nelabai gerai ejosi (siulai atrodo patys painiojosi) - gal, kad per prievarta versdavo... o dabar taip uzsimaniau pamegzti. gal galetumete padeti ir patarti, kokio nr virbalu reiktu, kokiu ir kiek siulu  blush2.gif


Na salis pats lengviausias is mezginiu, nes mezgi viena lygia pala ir tiek, niekur nieko modeliuoti nereikia. As tai pirmiausia issirenku parduotuvej ar namuose siulus, o ant siulu buna parasyta kokio numerio virbalu reikia. O siulai priklauso nuo to kokio salio nori. Jei silto tai galima su vilna, jei nori grazaus azurinio tai mohera, siaip del puosnumo ir is plonu siuliuku neriami saliai. Zodziu is ko nori is to mezgi. O del paties mezgimo ir rastu tai reiketu cia pasiskaitineti pradedanciuju temas. Sekmes smile.gif
Atsakyti
štai mano pabaigtas šalis Jūsų teismui blush2.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(kristen @ 2009 02 25, 19:20)
Sveikos, noreciau nusimegzti sali, bet esu sioj srityje visikai "zalia"  ax.gif . su mezgimu mokykloj nelabai gerai ejosi (siulai atrodo patys painiojosi) - gal, kad per prievarta versdavo... o dabar taip uzsimaniau pamegzti. gal galetumete padeti ir patarti, kokio nr virbalu reiktu, kokiu ir kiek siulu  blush2.gif



šalio mezgimas,bent man,pats lengviausias iš visų mezginių dalykas.......užsidedi akių tiek koks nori,kad būtų tavo šalis ir viskas..........siūliukus perki irgi pagal skonį,kokios nori spalvytės,ant siuliukų,kaip jau minejo viena iš mūsų mamyčių būna parašyta kokio storio virbalais megzti.........belieka išsirinkti raštelį....o jų paieškojus tikrai gali rasti internete nemažai ir mezgi sau stačiakampį tokio ilgio kokio tik nori........aš asmeniškai labai mėgstu ilgus ir macherinius šalius.Į juos įsisukus nebaisi jokia žiema lotuliukas.gif Sėkmės Tau...........
Atsakyti
labai aciu uz atsakymus 4u.gif . na tada reiks eit siulu ieskot biggrin.gif . labai noreciau tokio grazaus saliko ax.gif . turiu 5.5 storio bambukinius virbalus, bet jauciu jie bus perstori ax.gif
Atsakyti
Sveikos darbstuoles 4u.gif
Gal galit pakonsultuoti kai jus numezgate ar nuneriate gelytes, kur jau dedasi kaip papuosimas prie mezginio? Galvoju kaip cia gudriau ja padarius g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristen @ 2009 02 26, 11:30)
labai aciu uz atsakymus  4u.gif . na tada reiks eit siulu ieskot  biggrin.gif . labai noreciau tokio grazaus saliko  ax.gif . turiu 5.5 storio bambukinius virbalus, bet jauciu jie bus perstori  ax.gif

priklauso nuo siuliuku, as paskutini sali mezgiau su 12nr virbaliukais (nors etiketej rase 4-5 nr). jei megsi moheriniais siuliukais, tai kuo storesni virbalai bus, tuo kiauresis ir puresnis salis gausis. pasibandyk pamegzti ir pamatysi per stori virbalai ar ne
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delfinyte: 26 vasario 2009 - 12:23
tai kad as dar nezinau, ka megstu blush2.gif - esu visiska naujoke mezgime ax.gif. bandysiu moherinius siuliukus. pirmas blynas gal ir bus prisviles, bet bandysiu, kol iseis smile.gif
Atsakyti