Įkraunama...
Įkraunama...

šaliai,skraistės ir skaros

na o as nutariau siai ziemai nusinerti stora salika. Tai is vis pirmas mano pabandymas nerti ne serveteles smile.gif Ir stai kas gavosi smile.gif

Salikas
Atsakyti
Rimusia, Rzivilele, megzkit tokį šalį, kaip mano, jei tik patiko. Mezgimas laaaaaaaaaaabai paprastas, bet atrodo šauniai. Reiktų man jau kitą nusimegzt, nes šį jau gerokai nudėvėjau. Tai prikabinu raštelį. O už pagyrimus visoms ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
user posted image

čia tas antrasis raštas. Jei kas būtų neaišku, rašykit į až, paaiškinsiu, nes pati jį kol supratau, tai daug prakaito nuliejau.
Papildyta:
O siaubas, kokį didelį prikabinau...... Kodėl taip gaunasi, pasakykit, ką? Tiesa, megzti reikai su storesniais virbalais ir laisvai. Aš mezgiau su 7nr.
Atsakyti
Žiūriu, čia Mėnulių ir kandžių (kaip kažkas panašiai išvertė Luna Moth Shawl) skara sulaukė populiarumo wub.gif Ir aš ją įveikiau rudenį (o gal ir žiema jau prasidėjus buvo, sprendžiant iš fono tongue.gif )

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eya: 15 vasario 2009 - 00:10
eya gražus kandis wub.gif wub.gif wub.gif

Na o čia mano šalikėliai

user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
sveikos skraisciu ir saliu mezgejos 4u.gif
nunarpliojau ir as viena museliu skraiste ax.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
user posted imageuser posted imageuser posted image mano nerta skraiste, ka tik islygintair atiduodama jusu teismui blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgjtaaa: 18 vasario 2009 - 17:33
labas visoms. jau pasirodžiau nėrimas šakute dalyje, bet kadangi nunarpliojau skarą, tai ir čia įkeliu jūsų teismui blush2.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(zirzilialia @ 2009 02 22, 13:32)
Laba dienele, gal būtų galima šio šalio raštelį gauti, gal kas nors turi ??? būčiau labai dėkinga ... ar jau gal kur buvo įmestas.. per tokią galybę sunku ieškoti smile.gif

pažiūrėk ar ne šitam puslapyje yra šis raštas... gal aš klystu, bet labai jau panašus http://www.supermama...?...98135&st=12
Papildyta:
QUOTE(Aderaa @ 2009 02 22, 17:29)
Loresta,
labai graži skara  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  , norėčiau ir aš mokėti nerti šakute, tik nesu net mačius kaip tai daroma, o ir tų šakučiu nematau pirkti  schmoll.gif , bet jau labai gražūs mezginiai gaunasi  wub.gif

šakutę man padarė vyras i virbalų, o išmokau pagal internete sudėtas nuorodas (radau tokį filmuką, kur rodo kaip nerti ir pradėjau....)jei labai norėsi, o niekur nerasi, galėsiu paieškoti ir įmesti nuorodą, bet dar gali paskaitinėti nėrimas šakute dalyje.
Atsakyti

Loresta o gal gali cia parodyti kaip atrodo vyro padaryta sakute? Gal ir man vyras sukonstruotu blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Loresta @ 2009 02 22, 17:23)
labas visoms. jau pasirodžiau nėrimas šakute dalyje, bet kadangi nunarpliojau skarą, tai ir čia įkeliu jūsų teismui  blush2.gif




man labai gražu. Gal gali pasakyti po kiek kilpų ant šakutės darei?
Atsakyti
[quote=Loresta,2009 02 22, 17:34]
pažiūrėk ar ne šitam puslapyje yra šis raštas... gal aš klystu, bet labai jau panašus http://www.supermama...?...98135&st=12
[b]Papildyta:[/b

Labai ačiū, o atrodo diena ziūrėjau ten tas schemas, bet taip ir nemaciau.. smile.gif atrodo kad lyg ir tas raštas.. smile.gif bandysime kaip sakant smile.gif

O skara tai superinė 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zirzilialia: 22 vasario 2009 - 22:07
QUOTE(Rzivilele @ 2009 02 22, 22:08)
man labai gražu. Gal gali pasakyti po kiek kilpų ant šakutės darei?

ant pacios sakutes dejau 14 kuilpuciu vienoj pusej, bet sukau 28 kartus (nezinau ar aiskiai parasiau). sonuose 15 akiu vaseliu ir tarpeliuose po 5 akis vaseliu.
Atsakyti