Įkraunama...
Įkraunama...

šaliai,skraistės ir skaros

Aciu 4u.gif user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Sveikos, mezgėjėlės 4u.gif Tyliai seku jūsų darbus, semiuosi minčių ir idėjų. Pradėjau megzti mocherinį šalį musiukų raštu ir iškilo klausimas: ar jūs plaunate numegztus šalius ar taip nešiojate. g.gif Labai įdomi jūsų patirtis ax.gif
Atsakyti
Jurgitele,mezgiau virbalais Nr.4.Pirmos 4 akys(krastas) visados mezgamos gerom akim,tuscias langelis -gera akis,o- uzmetimas,trys pagaliukai -3 akys sumezgamos kartu,taskiukas-isvirk.ak.,spurga-is vienos akies ismegzti 7,sekancioj eilei 7 akys sumezgamos kartu.As dariau 5 akys.Pagal knyga galai primezgami atskyru rastu,as nemezgiau.

user posted image
user posted image

Jurgiuk,kad tu pamatytum, kaip atrodo mano mezginys,mezgu senoviskais aliuminineis virbalais,tai mezginys buna tok purvinas,kad baisu doh.gif
Atsakyti
Noreciau nusinerti si sali:
user posted image
Jo schema yra tokia:
user posted image
Noreciau paklausti, ar tie skaiciukai (3,5) po riesta linija yra pyneles kilpu skaicius? Ir dar kaip zinoti i kuria butent pyneles kilpa reikia daryti stulpeli be uzmetimo, jei ten tik linijos ir bruksniukai, o jokiu tiksliu skaiciu nera, bandziau nerti siandien, bet nesigavo toks rastas, kaip pvz. Gal kas nors galetu man paaiskinti, dekoju uz sugaista laika 4u.gif

Ir dar turiu klausimeli 4u.gif
Man labai grazus sis salis:
user posted image
O jo paaiskinimas irgi 'labai aiskus'
user posted image
Raso, kad reikia moherio ir liurekso siulu, bet neparasyta ar juos kartu megzti ar kaip? Logiskai galvodama manau, kad juos abu kartu sudejus matyt reiktu megzt, bet jei tarkim as megsiu be liurekso, tai man salis visiskai nesigaus? Aciu uz atsakymus 4u.gif Kol dar pati pradzia, kyla ivairiausiu klausimu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo desrele-lt: 28 sausio 2009 - 00:14
[quote=desrele-lt,2009 01 28, 01:09]

Noreciau paklausti, ar tie skaiciukai (3,5) po riesta linija yra pyneles kilpu skaicius? Ir dar kaip zinoti i kuria butent pyneles kilpa reikia daryti stulpeli be uzmetimo, jei ten tik linijos ir bruksniukai, o jokiu tiksliu skaiciu nera, bandziau nerti siandien, bet nesigavo toks rastas, kaip pvz. Gal kas nors galetu man paaiskinti, dekoju uz sugaista laika 4u.gif

as bent jau nerciau taip: 3 stulpeliai su 2 uzmetimais, 5 kilpeles, vel 3 stulpeliai su 2 uzmetimais, stulpelis be uzmetimo, 3 kilpeles, stulpelis be uzmetimo, vel 3 stulpeliai su 2 uzmetimais, 5 kilpeles, 3 stulepliai su 2 uzmetimais ir t.t. jei klystu prasau mane pataisykit ax.gif
Atsakyti
sveikutės, gražiųjų šalių kūrėjos 4u.gif

atėjau pasirodyt su savo skara ar skraiste.
originalas vadinas "Menulio kandies šalis" biggrin.gif
va čia schemutė http://elann.com/Sho...n.asp?Id=228024

o čia maniškis
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2009 01 30, 12:11)
Labai grazi skara thumbup.gif  thumbup.gif Kodel taip "Menulio kandies" galima ir "Naktinio drugelio salis"  mirksiukas.gif

čia kas matyt anglų kalbą gerai moka ax.gif , aš su žodynu tiesiogiai išsiverčiau "Luna moth" -mėnulio kandis biggrin.gif biggrin.gif
ačiū už gerą žodį 4u.gif
Atsakyti
Aciu,sketisss biggrin.gif
Turiu gera knyga,virbalais megztos skaros ir saliai,stai tokia user posted image
Kas nori,prasau rasyti i az mirksiukas.gif
Atsakyti
Aha, būtų labai gerai, jei kas nors paaiškintų nuo koreikia pradėti. Kiek akių uždėti ir kaip jas uždėti? Suprantu, kad pradedama megzt nuo tos ilgiausios kraštinės ir vis platinama, kad išeitų trikampio forma, bet KAIP pradet niekaip "nedašunta" doh.gif . Uždėt tris akis ir nuo jų pradėt?
Atsakyti
Jurgiuk,kad tu pamatytum, kaip atrodo mano mezginys,mezgu senoviskais aliuminineis virbalais,tai mezginys buna tok purvinas,kad baisu doh.gif


Būk gera, mesk šalin tuos senus virbalus. Nusipirkau siūlų parduotuvėje lengvučius bambukinius, kaina - 6litai, tai atsidžiaugt negaliu, įsivaizduoju tavo vargą, nes ir aš tokius turėjau, ir mezginį tepliojo taip pat.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kina: 31 sausio 2009 - 17:58
mano paskutinisdarbelis

user posted image
Atsakyti
QUOTE(morta-sigita @ 2009 01 31, 18:39)
Aha, būtų labai gerai, jei kas nors paaiškintų nuo koreikia pradėti. Kiek akių uždėti ir kaip jas uždėti? Suprantu, kad pradedama megzt nuo tos ilgiausios kraštinės ir vis platinama, kad išeitų trikampio forma, bet KAIP pradet niekaip "nedašunta"  doh.gif . Uždėt tris akis ir nuo jų pradėt?

na viso aprašymo tai nėra laiko versti, o be to ten toliau, kur kiekviena eilutė aprašyta, lyg ir aišku...
o pradžia ir man buvo neaišku. daroma taip: nuneriamos 6 akys vašeliu, kitu siūlu, ant trijų vidurinių su jau tikruoju siūlu ir virbalais mezgamos trys akys 18 eilių lygiuoju mezgimu ( tai yra pats skaros centras, kur ant kaklo dedamas) tada surenkamos akys tų 18 ailučių krašteliu kampukuose pridedant po akį (9 turi gautis) + tos trys akys nuo vašelio virvutės ( ją nuardom) = 15 akių. va nuo šitų 15 ir pradedamas skaros "kūnas" sekanti eilė yra blogoji, o toliau pagal schemą arba pagal aprašymą, kaip kam patogiau 4u.gif

Delfinyte, koks skanus šalis wub.gif kaip avietės
Atsakyti