Įkraunama...
Įkraunama...

šaliai,skraistės ir skaros

QUOTE(Loresta @ 2009 01 11, 18:40)
ačiū. tada dar vienas klausimas... kai du užmetimai vienoje vietoje, tai kaip juos išmegsti blogoje pusėje?/? ten nuotraukoje kaip ir pynutė gaunasi????


HM... O klausimo būt neturėtų, rašte parodyta smile.gif Tokiu atveju atkreipk papildomai dėmesį, kad rašte parodytos IR lyginės, IR nelyginės eilės. Nepadubliuok netyčia ko nors smile.gif

Viena gera, kita išvirkščia. Gal kartais kokių nors "išimčių iš taisyklės" gali pasitaikyt, bet bent kol kas man taip visada "suveikia".
Atsakyti
pasirodysiu ir čia 4u.gif
mocherinis pončas sesei

user posted image



Atsakyti
Nertas šalis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pudra: 14 sausio 2009 - 19:23
dar nerodžiau nors jau "panešiotas" - baltas
Atsakyti
Pasirodau ir aš savo skarą blush2.gif Pirmas darbas, darytas šakute smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Loresta @ 2009 01 11, 19:40)
ačiū. tada dar vienas klausimas... kai du užmetimai vienoje vietoje, tai kaip juos išmegsti blogoje pusėje?/? ten nuotraukoje kaip ir pynutė gaunasi????


Ir dar atkreipkit demesi, kur YO, reiskia "yarn over"- uzmetimas, raso 2, tai greiciausiai siula apsukt 2 kartus, gausis tarpai didesni.
P.s. groziuosi visu darbais- jau grozis ir kruopstumas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, sukūriau temą, kurioje kelkime tik schemutes, bus lengviau ir greičiau viską rasti

Skraistės, skaros, šaliai, šalikai (schemos), be komentarų
Atsakyti
QUOTE(Camana @ 2009 01 20, 00:07)
sveikutes 4u.gif  reikia man jusu pagalbos  unsure.gif  kazkada mezgiau salika, tokiu (net nzn kaip cia paaiskinti) rastu. jis gavosi toks storas ir minkstutis, prancuziskas ar kaip ji vadinas, kur ismezgama yra gera akis i pries tai buvusia gera... zodziu bandziau bandziau bet niekaip neprisimenu  verysad.gif  gal kas mezgete? gal kas zinot apie ka kalbu?  blush2.gif  biggrin.gif


galbūt apie vadinama angliškąjį raštą kalbi g.gif
angliškasis raštas
Papildyta:
o čia mano numegztas šalikas per du vakarus rolleyes.gif
šalikas
šalikas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mime: 20 sausio 2009 - 22:51
Na o aš jau baigiau dovaną krikšto mamai,

user posted image user posted image
Atsakyti
mime, labai liuks šalikiukas thumbup.gif nebuvau dar tokio mačius bigsmile.gif

Alacka33, tavo šalio spalva wub.gif

Mano megztas - apveltas šalis
user posted image
Atsakyti
sveikos 4u.gif

prisižiūrėjau kokių grožių prikūrėt ir pati susigundžiau... ir nusimezgiau bigsmile.gif

rodausi:
user posted image

siūlai su 25 proc. moheros, sunaudojau beveik du matkelius 100 g/550 m (dabar mačiau akcija šitiems siūlams maximoj) 4u.gif

mezgiau pagal šią schemą thumbup.gif
Atsakyti
Mano naujas,galima deveti kaip sali ir kaip salika ax.gif
user posted image user posted image
Dydis 150*40 cm.Siulai kid mohair 78% ir 22%silko,2 matkeliai(25g/210m)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimusia: 26 sausio 2009 - 15:25