Įkraunama...
Įkraunama...

šaliai,skraistės ir skaros

QUOTE(temptress @ 2009 01 05, 14:17)
pas mane 245m. mezgu ne kiaurarasciu, kaip ir musyciu rastu, bet tos musytes metosi kur ne kur:) na reiks idomumo delei uzbaigus trecia matkiuka pamatuot, koks ilgis isejo, ir ziuresiu tada, pradet ketvirta, ar ne.

mano irgi vienas buvo musyčių raštu, bet jų buvo daug tongue.gif Mezgiau iš 107 akių biggrin.gif Tai kai sudėjau palygint abu, skyrės labai bigsmile.gif Manau, kad 3 matkiukų tau turėtų užtekt g.gif
Atsakyti
QUOTE(temptress @ 2009 01 05, 00:57)
mergytes, laba vaka,  norejau paklaust, kokio ilgio jus darot salius? nusipirkau 4 matkelius, baigineju jau trecia ir galvoju kad kaip ir triju uztektu, bet gaila viena palikti, bet per ilgas irgi nei sis nei tas. tai labai idomu kokio jus ilgio darote, ar tik matkeliais skaiciuojat?
sanija, as mezgu dabar is kid moheros 80proc kur yra siule. spalvyte balta. jei mezgu su juodom kelnem - kelnes pabaltuoja. bet gal viskas pasikeis, kai isplausiu. tikiuosi bent jau

As megztu laaabai ilgus salikus. Ilgiausias ir megstamiausias- 4m lotuliukas.gif Bet jo plotis nera labai didelis, apie 35cm. Bet uztai kaip visi susidomeje i ji ziuri lotuliukas.gif
Siulau megzti toki- koks paciai patinka, juk cia ranku darbas- cia nera kazkokiu taisykliu, kaip sirdis geidzia taip ir daryk. O gali is likusio siulo kepuraite arba pirstinaites pasidaryt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nekava @ 2009 01 04, 20:05)
Buk gerute isduok is kokiu siulu nerei? kokio storio vaseliu ir jei negaila schemute pasidalink  blush2.gif  ir kiek siuliuku sunaudojei?


Labas mirksiukas.gif siulai kid mochair su blizguciu,nors man asmeniskai jie nepatiko nes kanda labiau ir ne tokie baltuciai,kaip Lama mochair.O vaselio numeris 3,5. o schemute cia mirksiukas.gif
http://public.fotki....mos/schema.html pazymeta 40 nr. sekmes biggrin.gif
tiesa, sunaudojau 100gr siulu,jis ne labai platus betman tokie labiau patinka mirksiukas.gif



Papildyta:
o cia mano naujas darbas is Lama mochair siulu daug baltesnis thumbup.gif
http://public.fotki....i/dscn2208.html
is arciau:
http://public.fotki....i/dscn2209.html
sis rastelis ima daugiau siuliuku,bet sunaudojau tiek pat,todel trumpesnis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žariene: 06 sausio 2009 - 12:52

Laba,
gal kuri turite parduoti tokia skraiste, kuri tiktu prie vakarines sukneles?
user posted image


Atsakyti
Žariene, kadangi aš pati visai su vąšeliu nesusitariu, tai Tavo šalis man atrodo fantastiškas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ARUAL @ 2008 12 31, 09:49)
Vogels, dar turiu viena klausima (prasyma) ax.gif ar gali mazdaug parasyti, kokio dydzio tie staciakampiai turetu buti- nesimato ismatavimu tuose paveiksliukuose, o labai noreciau kazka panasaus nusimegzti blush2.gif
Papildyta:
labas rytas hi.gif



aš esu mezgusi kelias skraistes iš tokių stačiakampių..........ir galiu patarti..........

darau taip:pasimatuoju nuo kaklo iki rankos apačios(na maždaug ta apačia yra iki tos vietos iki kurios nori,kad skraistė būtų)-tai bus skraistės plotis,o ilgį-tai matuoju megzdama,tai ilgos ar trumpos nori skraistės.............

P.S.na,net nežinau ar aiškiai paaiškinau,jei dar bus kas neaišku-klausk.....................
Atsakyti
kagi, rodausi dar karsta savo moherini sali, katik baigiau doh.gif tik jis bus padovanotas mociutei gimtadienio proga, tikiuos patiks. atsiduodu ir jusu teismui smile.gif tik foto gal truputi kreivos, akim nebematau doh.gif biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(temptress @ 2009 01 07, 03:12)
kagi, rodausi dar karsta savo moherini sali, katik baigiau  doh.gif  tik jis bus padovanotas mociutei gimtadienio proga, tikiuos patiks. atsiduodu ir jusu teismui smile.gif tik foto gal truputi kreivos, akim nebematau  doh.gif  biggrin.gif
user posted image

močiutė laaabai apsidžiaugs, gavusi tokią dovaną thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(loretaloreta @ 2009 01 06, 16:18)
aš esu mezgusi kelias skraistes iš tokių stačiakampių..........ir galiu patarti..........

darau taip:pasimatuoju nuo kaklo iki rankos apačios(na maždaug ta apačia yra iki tos vietos iki kurios nori,kad skraistė būtų)-tai bus skraistės plotis,o ilgį-tai matuoju megzdama,tai ilgos ar trumpos nori skraistės.............

P.S.na,net nežinau ar aiškiai paaiškinau,jei dar bus kas neaišku-klausk.....................


ačiū labai 4u.gif
paaiškinai aiškiai, kažką bandysiu kurpti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ras--a @ 2009 01 06, 16:18)
Laba,
gal kuri turite parduoti tokia skraiste, kuri tiktu prie vakarines sukneles?
user posted image


gal turit schemutę kaip tokio tipo skraistės mesgamos, nu kad gražiai apsigaubtų blush2.gif
Atsakyti
Laba diena auksarankės thumbup.gif gal man tundrai kuri paaiškintu, kaip padaryt iš siulų burbuliukus g.gif kažkada mokykloje dariau, bet dabar neprisimenu kaip jie daromi doh.gif
ir dar gal kas paaiškintu nuo kurio galo ir kaip mezgama skara noriu pabandyt, bet neisivaizduoju kaip doh.gif
Šalį dar taip ne taip nusisarpliojau o va su skara manau sunku bus man, ale gi norisi blush2.gif
Atsakyti
šiaip tokio mesginio (ne rašto) schemutė labai domintų blush2.gif gal kas galit padėti blush2.gif
user posted image
Atsakyti