Įkraunama...
Įkraunama...

šaliai,skraistės ir skaros

na ką biggrin.gif mezgame toliau sraistes ir šalius thumbup.gif

1 tema

2 tema

3 tema

4 tema

user posted image
Atsakyti
Renatina, čia 100 %yra šitas raštelis, kaip parodyta http://picasaweb.goo...kagal/TECHNIKY# tik tavasis - megztas virbalais mirksiukas.gif

Man atrodo, raštų temoje, buvo apie jį kalbėta g.gif
Atsakyti
prisiminiau kad nepasirodėm su užbaigtu garbanėlių šaliku ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2008 12 08, 10:38)
prisiminiau kad nepasirodėm su užbaigtu garbanėlių šaliku  ax.gif

user posted image

Nuostabios garbaneles mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena,

Kokios kainos svyruoja skraisciu? ax.gif Jai kas parduodat ax.gif
Atsakyti
Labai reikia kiaurarascio saliui, perziurejau ankstesne tema bet niekas neuzkliuvo verysad.gif gal kuri turit koki maziau matyta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitta @ 2008 12 10, 20:55)
Labai reikia kiaurarascio saliui, perziurejau ankstesne tema bet niekas neuzkliuvo  verysad.gif  gal kuri turit koki maziau matyta  4u.gif


gal čia ką surasi http://picasaweb.goo...acios20075Spec#
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2008 12 08, 10:38)
prisiminiau kad nepasirodėm su užbaigtu garbanėlių šaliku  ax.gif



Nu jo, cia tai bent bigsmile.gif net neisivaizdavau, kad tai imanoma blush2.gif nu ir padirbejai, turbut gyvenime tokiam didziam darbui nesiryzciau g.gif o gal ant kako fotke ikelti galetum? Labai rupi pamatyti sita grozi realioj padety megalol.gif
Atsakyti
Sveikutės. smile.gif Norėjau paklausti mezgėjėlių, kai numezgat šalį, ar paskui šonus apneriat vąšeliu ar nereikia? kaip būtų gražiau? ax.gif
Atsakyti
O cia mano naujametinis salis megalol.gif megalol.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2008 12 08, 10:38)
prisiminiau kad nepasirodėm su užbaigtu garbanėlių šaliku  ax.gif

user posted image



vau koks grozis.senai galvojau kaip jie mezgami .gal aprasyma galima butu gauti ? smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
user posted image

Merginos, man atrodo sm forume buvau radus sita grozi, bet nepamenu kur. dabar ieskau, neberandu, gal dar koks komentaras buvo.

Noriu paklausti, kaip cia isgauti tie banguoti krasteliai. As bandau megzti pagal sita, bet man nesigauna toks grozis.

user posted image
user posted image
Atsakyti