Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 24 tema

Sveikutes mielos dekupazo megejos,turiu kelis klausimelius jums, gal kas zinot kur siauliuose galima rasti reikalingu priemoniu ir ar galima sendinimo priemoniu rasti senukuose,gal kas is ten perka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2008 12 09, 13:42)
Kadangi mano butas amzinojoj remonto stadijoje tai as turiu atskira kambary 4 kambariu paprastam bute tam reikalui paskyrus. Slifuoju masinele kuri surenka dulkes o laku purskiu (jei reikia) balkone. Visa kita nekenksminga, bekvape ir svaru smile.gif (salygiskai)


O ka ten reikia slifuoti? g.gif Nors manau, kad as iki to neprieisiu blush2.gif
Manau , kad apsiribosiu kuklesniais metodais, bent jau is pradziu tai tikrai smile.gif
Tai galiu vyreli nuraminti, nors jis vakar taip karstai aiskino, kad visi lakai smirda biggrin.gif

Dar noriu paklausti, o jei as noriu, kad mano dekoruojamas daiktas butu naturalios medzio spalvos, pvz. raudonmedzio ir noriu deti motyva is serveteles, tai ta vieta turiu nudazyti baltai?, bet ar nesimatys aiskios ribos tarp medzio spalvos ir tarp baltos? o gal galiu motyva deti nenudazius baltai? Na man viskas labai rupi, nes dabar mastau ka ir kaip noreciau daryti, nors dar nieko neturiu, bet pirma noriu suzinoti, taip kad nepykit uz klausimus? ax.gif

Ir dar, o jums vaikuciai netrukdo dirbti?Ar dirbat tik tada kai esat vienos?
Atsakyti
Viskas, galų gale sudominot ir mane blush2.gif

Pabandymui norėčiau sukurti kažką paprasto ir kuklaus, pvz septynis burbulus kalėdų eglutei. ax.gif

Ir iš karto klausimų lavina biggrin.gif , bet manau, kad visos būsit geros, mano idėja palaikysit ir man padėsit mirksiukas.gif

Taigi:
x visų pirma suprantu, kad šiam reikalui geriausiai tiks serviravimo servetėlės, nes jos ploniausio;
x jas ant stiklinių burbulų klijuoti PVA klijais ar jau kokiais specialiais (jei taip, tai kokiais ir kur Vilniuj įsigyti)
x audžiu mintį, kad burbulą norėtųsi papuošti ir kokiu palinkėjimu, tad kuom geriau užrašyti, kad tolimesniuose darbuose neišplauktų
x kiek supratau visą reikalą reikia dengti laku, kadangi sendinimo procesas man neaktualus, kokį iš lakų pasiūlytumėt (nepakenktų sužinot ir kur įsigyt). Prašau nepamiršti nurodyti ir instrumento, kuriuo galėčiau lakuoti

Darbo eigą įsivaizduoju taip:
nuvalau burbulą;
priklijuoju servetėlę, palaukiu kol išdžiūna, patepu klijais antrą sykį, laukiu kol išdžiūna;
užrašau palinkėjimą (galima būtų tai daryti ir prieš antrą klijų tepimą, o paskui ir užrašą klijais nutepliot);
kelis sykius lakuoju.

Laukiu Jūsų minčių ir idėjų šiuo klasimu bigsmile.gif


Atsakyti
net_nzn, viena tai tikrai galiu pasakyti, linkejima gali rasyti konturiniais dazais, arba rasikliu, kuris yra atsparus vandeniui, ir, arba nupurksti sintetiniu laku,o veliau akriliniu, arba laukti, kol linkejimas visiskai isdzius ir lakuoti akriliniu laku. siaip, pagal savo patirti galiu pasakyti, akrilinis lakas kuris visikai nelimpa yra skirtas fimo modelino dirbiniams lakuoti. siaip, mazas buteliukas kainuoja iki 14lt, bet jei nedideliems pavirsiams, tai gal ir apsimoka.
o jei burbulas stiklinis, tai manau geriau klijuoti porcelianui skirtais klijais, manau, kad sukibimas geresnis bus. o jei plastikins, tai gal reiktu uzdeti dar universalaus grunto pries dekoruojant.
del irankio, serveteles as klijuoju pirstu wink.gif man lygiau gaunasi.
medziagas gali isigyti parduotuvese, kurios surasytos pirmame šios temos puslapyje.
na, gal tos, kurios daugiau zino apie dekupaza tau geriau patars wink.gif
Atsakyti
linkejimui gali maximoj nusipirkti flomasteriu skirtu tekstilei, jie atsparus vandeniui...pigiausias variantas..arba konturini kaip minejo, jei buna ir neiskilus...
lakuot manau ir paprasto vandeninio lako uzdegtu...visgi ne maistui naudojama...o tas lipnumas tai toks salyginis...pas amne nei vienas daiktas nelimpa....
Atsakyti
o tai kokiu laku, Gabii__ lakuoji?
Atsakyti
as bekerio...siandien nusipirkau dar stiklui laka kurio nereikia kepti...bet ne ta kur 80 lt kainuoja, o 20 lt mokejau...kiek kitu tos linijos prekiu naudojau tai labai geros...isbandysiu sita dar...nes kai darai ant stiklo su mediumu stiklo, tai labai po kepimo jauciasi servetele...o va situ butu galima graziai uzbaigti... be to ji galima plauti jokiu problemu....tai kai isbandysiu dar ji, pranesiu:))))
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 12 09, 16:37)
as bekerio...siandien nusipirkau dar stiklui laka kurio nereikia kepti...bet ne ta kur 80 lt kainuoja, o 20 lt mokejau...kiek kitu tos linijos prekiu naudojau tai labai geros...isbandysiu sita dar...nes kai darai ant stiklo su mediumu stiklo, tai labai po kepimo jauciasi servetele...o va situ butu galima graziai uzbaigti... be to ji galima plauti jokiu problemu....tai kai isbandysiu dar ji, pranesiu:))))


o cia pirkta spec parduotuvej ar ale senukuose? ax.gif
Atsakyti
SPEC PARDUOTUVEJE DAZU KAUNE PRIESAIS JUZE
Atsakyti
Merginos, labai norėčiau pasidaryti dėžutę su Jorkšyro terjerais, bet niekur nėra servetėlių tokių verysad.gif O gal galima daryti su per printerį išprintintu paveiksliuku.... Patarkit parašau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, neperseniausiai užsidegiau dekupažu, biggrin.gif vakar bėgau į artmanija pirkti sendinimo priemonių tai ir turiu klausimuka, nusipirkau dvikomponentį Delta Ceramcoat fine crackle finish ir nieko nesigauna. blink.gif Nežinau ką darau ne taip, galvojau. Gal kuri nors iš jūsų tokį patį turi ir gal galėtumėte parasyti kiap naudojate? (jei nepersunkiausia nuo pradžių iki pabaigos) 4u.gif
Atsakyti
Sveikos aš čia norėjau paklaust kur Kaune galima gaut tos arabiškos gumos ar ji spicialiai tik dekupažui ar būtu ir kur kitur ? Ir Gal galit pasakyti kur apie ją pasiskaityti kaip ją naudoti kad sutrūkinėtu ? blush2.gif
Atsakyti