Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 24 tema

vat daug maz suprantu kas tas vienkomponentis dvikomponentis (ir va dar klausimas is tos pacios serijos. ar butina patina naudoti? neuztenka 1step paskui 2step ir dazus uznesti i itrukimus??? ir ar tinka tie patys dazai vandens pagrindu mastau.gif ). bet va kas ta arabika ir kaip ja naudot- nieko nzn hihihi.gif
Atsakyti
Sveikos, bandziau narsyti po temas, bet nelabai sekesi... Norejau paklausti, ar yra pirkti ar internetu uzsisakyti knygu apie dekupaza? noriu nupirkti dovanu pradziamoksli smile.gif
Atsakyti
Speju reikia man tos arabiskos labai labai biggrin.gif g.gif Kaip dasigauti iki senasnaujas doh.gif
Atsakyti
Labas rytas,
mergaitės norėjau jūsų pasiteirauti ar kuri nors iš jūsų užsakinėjo prekes iš lenkijos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2008 12 09, 11:07)
Speju reikia man tos arabiskos labai labai  biggrin.gif  g.gif Kaip dasigauti iki senasnaujas  doh.gif



Jei viska gerai kazkada supratau tai norint ta guma naudot reikia nemazai spec priemoniu jai nusipirkti (atrodo lakas spec, itrinimai dar kazkas) kad ten pinigais labai nemazai gaunas norint naudot guma ta.
Atsakyti
Vat, vat, nes prie tos gumos dar reikalingas alkocholinis lakas ir dar kažkoks bitumitas g.gif
Ingusia o kaip Tu sendinai savo grąžiąją wub.gif apyrankę mirksiukas.gif
Atsakyti
As dazniausiai naudoju stamperios sotille (ji man ant paveiksliuku skyla graziausiai ir skilimai buan tokie dideli ir neuzgoziantys piesinelio) bet sita kameja skaldziau su stamperios crakle medium nedideliu kiekiu (kad butu kuo smulkesni ir negilus).
Atsakyti
QUOTE(88888888 @ 2008 12 08, 20:58)
Ten is karto ir žiūrėjau,bet norėtusi daugiau info user posted image

bandau:
http://prodecoupage.com/publ/6-1-0-19

O cia radau seseliavima!!!! SUper kaip gerai parodytas
http://forum.hobbypo...topic.php?t=626
Atsakyti
QUOTE(mamučiukas @ 2008 12 09, 12:03)
Vat, vat, nes prie tos gumos dar reikalingas alkocholinis lakas ir dar kažkoks bitumitas g.gif
Ingusia o kaip Tu sendinai savo grąžiąją wub.gif apyrankę mirksiukas.gif


Kiek zinau vietoj bitumo galima aliejinius dazus naudoti , o pati guma 24lt ir lakas tiek pat. Tai pakenciamai dar.

http://www.senasnauj...product&id=3637
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

As irgi susidomejau dekupazu, prisiskaiciau visko, tai dabar rupi pradet daryt. Norejau paklaust ar imanoma be kursu savarankiskai ismokt ir dar norejau paklaust kur jus dirbat. Ar turit kazkokias studijas, ar tiesiog namuose virtuveje ar pan? Nes man vyras pradejo saukt, kad nesamone, namuose tokiu dalyku niekas nedaro, nes lakas smirda, skleidzia nuodus ir pan. O as taip noriu pabandyt, kad negaliu ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
noriu pasiteirauti, kur butu galima nusipirkti nebrangiai permatomo stiklo leksciu?
Buciau labai dekinga uz patarima, nes kaledos kaip ir arteja, o norisi kokia viena kita dovanele padaryti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita21 @ 2008 12 09, 13:01)
Sveikutes smile.gif

As irgi susidomejau dekupazu, prisiskaiciau visko, tai dabar rupi pradet daryt. Norejau paklaust ar imanoma be kursu savarankiskai ismokt ir dar norejau paklaust kur jus dirbat. Ar turit kazkokias studijas, ar tiesiog namuose virtuveje ar pan? Nes man vyras pradejo saukt, kad nesamone, namuose tokiu dalyku niekas nedaro, nes lakas smirda, skleidzia nuodus ir pan. O as taip noriu pabandyt, kad negaliu ax.gif


Kadangi mano butas amzinojoj remonto stadijoje tai as turiu atskira kambary 4 kambariu paprastam bute tam reikalui paskyrus. Slifuoju masinele kuri surenka dulkes o laku purskiu (jei reikia) balkone. Visa kita nekenksminga, bekvape ir svaru smile.gif (salygiskai)
Atsakyti