Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 24 tema

Butina purksti purskiamu sintetiniu laku izoliacijai!!!!
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2008 12 08, 13:29)
Del tu skaiciu tai mes jau bandem kazkada diskutuot tai nuspredem kad beviltiska nes kiek firmu tiek numeriu ir kazkaip arba mes sitemos neikertam arba tie popieriai ne vienodi todel tau nieks ir neiima aiskint


na , o jeigu ne skaičiais- tai tikriausia naudojate ne ypatingai smulkų?
Atsakyti
[quote=kabarksta,2008 12 08, 11:32]
[quote=kvartetas,2008 12 08, 10:35]
Cracle medium įtrūkimai gaunasi visada thumbup.gif Pvz: http://public.fotki....icture1304.html
[/quote]
Labai gražūs Tavo darbeliai, o sakyk su kuo tiksliau daryti šie įtrūkimai? Ačiū wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kastaneda @ 2008 12 08, 16:43)
Labai gražūs Tavo darbeliai, o sakyk su kuo tiksliau daryti šie įtrūkimai? Ačiū  wub.gif

Kastaneda, ačiukas 4u.gif Įtrūkimai daryti su šituo: user posted image
Atsakyti
Mergaites su kokia priemone isgauti tokius itrukimus?

Kiek pati suprantu , tai arabiska guma duoda toki efekta ar klystu?

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kabarksta @ 2008 12 08, 18:09)
Kastaneda, ačiukas 4u.gif Įtrūkimai daryti su šituo: user posted image


o tai čia jis vienkomponentis?
Atsakyti
QUOTE(gugu @ 2008 12 08, 17:20)
o tai čia jis vienkomponentis?

Taip, vienkomponentis.
Atsakyti
Iriska, ir man panašu į arabiškos gumos įtrūkimus wink.gif smile.gif
Atsakyti
Mergaitės ,turiu klausimuką .Užsisakiau 3D popieriaus , mažai apie jį žinodama .Įsivaizdavau ,kad jis klyjuosis kaip lipdukas ,bus plonesnis ir bus jau iškarpytas .Skamba gerai mano norai ,ar ne lotuliukas.gif Dabar ieškau apie tai info ,bet jos neperdaugiausia ,arba aš nerandu . Noriu daryti dovnėlę būtent su tuo motyvu ir nemoku , o tiek kiek perskaičiau ,tai bijau sugadinti .
Padėkit kas žinot user posted image
Atsakyti
QUOTE(88888888 @ 2008 12 08, 21:35)
Mergaitės ,turiu klausimuką .Užsisakiau 3D popieriaus , mažai apie jį žinodama .Įsivaizdavau ,kad jis klyjuosis kaip lipdukas ,bus plonesnis  ir bus jau iškarpytas .Skamba gerai mano norai ,ar ne  lotuliukas.gif Dabar ieškau apie tai info ,bet jos neperdaugiausia ,arba aš nerandu . Noriu daryti dovnėlę būtent su tuo motyvu ir nemoku , o tiek kiek perskaičiau ,tai bijau sugadinti .
Padėkit kas žinot user posted image

o senasnaujas jau ta pamokele ziurejai????gal ji padetu...bet numanau kad matei.... ax.gif
Atsakyti
Ten is karto ir žiūrėjau,bet norėtusi daugiau info user posted image
Atsakyti
Iriska beveik garantuoju, kad šitą dėžutę su arkliais esu mačiusi pavyzdžiuose kai skaičiau apie arabišką gumą...

o gal tik pats motyvas? bet kokiu atveju man irgi panašu į arabikos įtrūkimus biggrin.gif

o dar jei ir pavonija šitam pritaria tai jau tikrai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo driftas: 08 gruodžio 2008 - 21:14