Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 24 tema

QUOTE(supersandryte @ 2008 12 08, 10:39)
pabandyk uztapsnoti kempinele  4u.gif man su teptuku irgi peckelione gaudavos  doh.gif o laukiu kol nuskaidres antikas, bet ne visiskai isdzius  smile.gif

as su voleliu dariau, nes su teptuku isvis neikertu kaio reikia graziai padengti. vaizdas tikrai nekoks karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(kvartetas @ 2008 12 08, 11:44)
as su voleliu dariau, nes su teptuku isvis neikertu kaio reikia graziai padengti. vaizdas tikrai nekoks  karsta.gif


as bandziau tik su teptuku ir kempinele smile.gif voleli planavau isbandyt ateity - tai sakai irgi ne kas gaunas? mastau.gif dar galima padengti purskiamais dazais arba kompresoriaus pagalba - tik to tai nebandziau, tik skaiciau ankstesnese dekupazo temose ax.gif
Atsakyti
QUOTE(supersandryte @ 2008 12 08, 10:48)
as bandziau tik su teptuku ir kempinele  smile.gif voleli planavau isbandyt ateity - tai sakai irgi ne kas gaunas?  mastau.gif dar galima padengti purskiamais dazais arba kompresoriaus pagalba - tik to tai nebandziau, tik skaiciau ankstesnese dekupazo temose  ax.gif

nu pokolkas uztenka man investiciju i medziagas blush2.gif . kompresoriai gal palauks. o va purskiami dazai idomu. kokius reikia pirkti ir kur? jie irgi vandeniniai?
Atsakyti
QUOTE(gugu @ 2008 12 07, 15:07)
pasisakykit, prašom, kokio smulkumo švitrinį popierių naudojate poliravimui?
Nusipirkau 1000, bet man atrodo, kad per smulkus g.gif


ei ei ei na pasakykite gi kokį naudojate popierių bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=kvartetas,2008 12 08, 10:35]
o as jau baigiu plaukus nusirauti.
nesigauna sendinimas su vienkomponenciu (sadolin-attiqva). uzsiprasius buvau vyro man parupint lentele pabandymams, kad nedaryti eksperimentu ant tikru daiktu. tai zinokit jau verkti noris doh.gif . is kokiu 6 bandymu vienas kuris sutrukinejo unsure.gif , bet tiek itrukimai man nelabai blink.gif .
Ir man panašiai buvo- kankinausi su tuo Sadolinu, kol patekau į kursus ir pabandžiau Cracle medium. Nuo tada ir nebuvau prisilietus prie Sadolino, o su Cracle medium įtrūkimai gaunasi visada thumbup.gif Pvz: http://public.fotki....icture1304.html
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2008 12 08, 10:30)
2) Servetele reikia klijuoti ant sviesaus pagrindo, tiesiog pridek servetele, pazymek konturus ir nudazyk sviesiai (nereikia maisyti su mediumu), palauk kol isdzius akrilas, tada klijuok servetele. Jeigu tai ne puodelis is kuriuo gersi ir pastoviai nauduosi, tada nereikai kepti. Paskui ant virsaus jau lakuoji, jeigu reikia seseliuoji ir vel lakuoji.

Profes pataisykit jeigu kurioj vietioj suklydau  4u.gif

dekui labai .
o lakuoji su tuo mediumu ? ar as dar kokio lako nenusipirkau vis tik. esu nusipirkusi sita user posted image
ale kai nulakavau, man ta servetele tokia siurksti vis tiek schmoll.gif
o lakuoti reikia visa puodely ? ar tik ta vieta ? kur priklijuota servetele ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kabarksta @ 2008 12 08, 12:32)
Ir man panašiai buvo- kankinausi su tuo Sadolinu, kol patekau į kursus ir pabandžiau Cracle medium. Nuo tada ir nebuvau prisilietus prie Sadolino, o su Cracle medium įtrūkimai gaunasi visada thumbup.gif  Pvz: http://public.fotki....icture1304.html


nu reiks ir man kada isigyt prie progos to krakliaus ax.gif
Atsakyti
Na mano pastebėjimai, kad Sadolino Antique daygiau tinka, jau tokiam tikram provanso stiliui thumbup.gif , nes jo tas trūkinėjimas gan grubokas gaunasi, tai jeigu kokiai miniatiurinei dežutei tai visai jisai netinka schmoll.gif
Bet čia tik mano pastebėjimai mirksiukas.gif
Atsakyti
su sadolino antique irgi galima gauti mazus grazius trukimus...tik reikia pati antique tepti sukamais judesiais pirstais...antra dazu sluoksni taipogi labai greitai sukamu judesiu, pakabinus ant pirsto daug dazu...ir jei taikysi per ta vieta kur braukei dazu...bet ta darysi labai greitai, niekas neuzsimaskuos...ir iseis puikiai...su sadolino dar nebuvo taip kad nesigautu....o va jei teptuku darai laikydamasi kad i kazkuria puse vis brauki...tai tada dryziais stambiais ir sutrukineja...
Atsakyti
QUOTE(gugu @ 2008 12 08, 11:29)
ei ei ei na pasakykite gi kokį naudojate popierių bigsmile.gif



Del tu skaiciu tai mes jau bandem kazkada diskutuot tai nuspredem kad beviltiska nes kiek firmu tiek numeriu ir kazkaip arba mes sitemos neikertam arba tie popieriai ne vienodi todel tau nieks ir neiima aiskint
Atsakyti
Man irgi su sadolinu gaunasi. Kempinėle ir voleliu. teptuku - negražu man.
Dar nebuvo kad nesuskilinėtų. Sadoliną tikrai išdžiovnu, kartais per naktį ir ilgiau. Kai bandžiau 15-30 min, kaip rašo instrukcijoje, tai taip kaip rašė kažkuri nuslydo dryžiais tokiais.
Įtrūkimai gaunasi net jei antrą dažų sluoksnį ant išdžiūvusio pirmo uždedu. Tada tokie kuklūs smulkučiai. dar gražiau jei ant smulkaus daikto reikia biggrin.gif
Atsakyti
O gal galite įmesti pvz mirksiukas.gif koks tas suskilinėjimas kai tepate pirštais g.gif
Tikrai dar taip nebandžiau blush2.gif Na Jūs tikros PROFĖS čia thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Nes aš kai tepiau ir palaukiau gal 20 min, tai viskas žemyn nušliaužė doh.gif

Na va išdirbotė mano pastebėjimus lotuliukas.gif thumbup.gif O aš buvau įsitikinus, kad tik stambiems trukimams jis geriausia blush2.gif Oi gėda man blush2.gif

o dar vienas patarimas man Jūsų labai reikalingas mirksiukas.gif
Sendinimo priemonė Crackle Medium-ST, 80 ml
user posted image

po sendinimo su šita priemone ar galima paskui lakuoti akriliniu laku g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamučiukas: 08 gruodžio 2008 - 13:30