Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 24 tema

O cia mano truputelis dekupazo

http://public.fotki....md=neweditalbum
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2008 12 06, 21:27)
Sveikos,
prireike prekiu dekupazui uzsisakyti internetu - kokio mediumo, lako ir t.t. Kazin kuria internetine parduotuve galima pasitiketi? Kad greitai issiustu ir kokybiskos prekes? smile.gif


Bandyk is www.senasnaujas.lt - as ten visuomet uzsakineju - patikima. Tik del issiuntimo nzn, nes siaip pastas, ypac gruodi, dirba letai..
Atsakyti
šiandien išbandžiau šią techniką biggrin.gif o jau patiko thumbup.gif bus kalėdinės dovanėlės artimiesiems mirksiukas.gif ryt pamėginsiu įkelti nuotraukytes.
Atsakyti
katil uzbaigiau dar viena darbeli ax.gif
dezute
Atsakyti
pasisakykit, prašom, kokio smulkumo švitrinį popierių naudojate poliravimui?
Nusipirkau 1000, bet man atrodo, kad per smulkus g.gif
Atsakyti
Daugiau nuotraukų
user posted image

wub.gif
Atsakyti
Kaip nudekupažinti batus? biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Irmulia tau medali uz paveiksliukus iskart first.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaites 4u.gif
na va savaitgaly ir as susirgau sia liga... tik bedarant man baisiai daug klausimu iskilo, tad buciau dekinga uz pagalba ax.gif blush2.gif 4u.gif
1. uzklijavau serveteles ir dabar ketinu seseliuoti... darbeliai dar nelakuoti.... ale baisiai bijau kad is pirmo karto nieko gero nesigaus... tai gal pabandyti nulakuoti viena karta ir seseliuoti ant virsaus, nes jei kartais nesigautu, tai eitu lengvai nuplauti .... ar reikia seseliuoti pries lakavima, nes ant nulakuoto pavirsiaus nekas gausis ? g.gif
2. na ziuriu man klijavimas ant tamsaus pagrindo niekaip nesigauna, teko kelis kart jau gramdyti ir plauti savo mena .... nusipirkau ta mediuma stiklui, is pirmo bandziau patepti ta vieta kur desis servetele mediumu, paskui baltais dazais ir tada vel su mediumu klijavau servetele.... rezultatas- mediumas susimaises su dazias- didziausiu klockai kuriu neina nuvalyti doh.gif su kuo tas demes pasalinate ?
kitas variantas- be meidumo patepiau baltais dazais ir tada su mediumu klijavau servetele.... kiek suprantu tas mediumas kartu ir lakas.... paskui kaip ir reikia ji "kepti" bet kad ta servetele baisiai jauciasi .... doh.gif ar dar reikia su kuo nors lakuoti? buciau dekinga, jei dar kas nors paasikintu kaip ant to tamsaus stiko dekupazinti , kad is taures paskui ir gerti butu galima, o ne del grozio ji dulkes rinktu doh.gif


dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zilee @ 2008 12 08, 09:30)
Sveikos, mergaites  4u.gif
na va savaitgaly ir as susirgau sia liga... tik bedarant man baisiai daug klausimu iskilo, tad buciau dekinga uz pagalba  ax.gif  blush2.gif  4u.gif
1. uzklijavau serveteles ir dabar ketinu seseliuoti... darbeliai dar nelakuoti.... ale baisiai bijau kad is pirmo karto nieko gero nesigaus... tai gal pabandyti nulakuoti viena karta ir seseliuoti ant virsaus, nes jei kartais nesigautu, tai eitu lengvai nuplauti .... ar reikia seseliuoti pries lakavima, nes ant nulakuoto pavirsiaus nekas gausis ?  g.gif
2. na ziuriu man klijavimas ant tamsaus pagrindo niekaip nesigauna, teko kelis kart jau gramdyti ir plauti savo mena .... nusipirkau ta mediuma stiklui, is pirmo bandziau patepti ta vieta kur desis servetele mediumu, paskui baltais dazais ir tada vel su mediumu klijavau servetele.... rezultatas- mediumas susimaises su dazias- didziausiu klockai kuriu neina nuvalyti  doh.gif  su kuo tas demes pasalinate ?
kitas variantas- be meidumo patepiau baltais dazais ir tada su mediumu klijavau servetele.... kiek suprantu tas mediumas kartu ir lakas.... paskui kaip ir reikia ji "kepti" bet kad ta servetele baisiai jauciasi ....  doh.gif ar dar reikia su kuo nors lakuoti? buciau dekinga, jei dar kas nors paasikintu kaip ant to tamsaus stiko dekupazinti , kad is taures paskui ir gerti butu galima, o ne del grozio ji dulkes rinktu  doh.gif
dekoju  4u.gif



na mergaites veliau manau issamiau paaiskins. biggrin.gif
1) siap logiskai seseliuoti geriau ant lako, tik tegul isdziuna ir gali lengvai ji pasveisti.
2) Servetele reikia klijuoti ant sviesaus pagrindo, tiesiog pridek servetele, pazymek konturus ir nudazyk sviesiai (nereikia maisyti su mediumu), palauk kol isdzius akrilas, tada klijuok servetele. Jeigu tai ne puodelis is kuriuo gersi ir pastoviai nauduosi, tada nereikai kepti. Paskui ant virsaus jau lakuoji, jeigu reikia seseliuoji ir vel lakuoji.

Profes pataisykit jeigu kurioj vietioj suklydau 4u.gif
Atsakyti
o as jau baigiu plaukus nusirauti.
nesigauna sendinimas su vienkomponenciu (sadolin-attiqva). uzsiprasius buvau vyro man parupint lentele pabandymams, kad nedaryti eksperimentu ant tikru daiktu. tai zinokit jau verkti noris doh.gif . is kokiu 6 bandymu vienas kuris sutrukinejo unsure.gif , bet tiek itrukimai man nelabai blink.gif .

viska darau tikrai kaip reikia. sadolina horizontaliai- dazus paskuti sluoksni ant virsaus vertikaliai (1perbraukimas per ta vieta).

vat is cia man kila tokie klausimai:
1. kiek laiko laukiat kai uztepat antiqva (ant bankes parasyta 15-30min), o paskui virsutinis sluoksnis.
2. kaip sugebat uztepti lygiai ta paskutini dazu sluoksni braukiant 1karta. man asmeniskai gaunasi druzes(matosi linijos kur salia daziau na kaip kad tapetai susileidzia vienas ant kito). arba isvis gerai nepasidengia, kur per daug dazo , kur per mazai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kvartetas @ 2008 12 08, 11:35)
o as jau baigiu plaukus nusirauti.
nesigauna sendinimas su vienkomponenciu (sadolin-attiqva). uzsiprasius buvau vyro man parupint lentele pabandymams, kad nedaryti eksperimentu ant tikru daiktu. tai zinokit jau verkti noris doh.gif . is kokiu 6 bandymu vienas kuris sutrukinejo  unsure.gif , bet tiek itrukimai man nelabai  blink.gif .

viska darau tikrai kaip reikia. sadolina horizontaliai- dazus paskuti sluoksni ant virsaus vertikaliai (1perbraukimas per ta vieta).

vat is cia man kila tokie klausimai:
1. kiek laiko laukiat kai uztepat antiqva (ant bankes parasyta 15-30min), o paskui virsutinis sluoksnis.
2. kaip sugebat uztepti lygiai ta paskutini dazu sluoksni braukiant 1karta. man asmeniskai gaunasi druzes(matosi linijos kur salia daziau na kaip kad tapetai susileidzia vienas ant kito). arba isvis gerai nepasidengia, kur per daug dazo , kur per mazai doh.gif


pabandyk uztapsnoti kempinele 4u.gif man su teptuku irgi peckelione gaudavos doh.gif o laukiu kol nuskaidres antikas, bet ne visiskai isdzius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo supersandryte: 08 gruodžio 2008 - 09:40