Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 24 tema

Aš sužavėta visais darbeliais, pati labai norėčiau pabandyti, bet nežinau nuo ko pradėti, galvoju gal į kokius kursus nueiti, bet kad kainos siaubingos. Papasakokite nuo ko jus pradėjote, o gal žinote kur pigesniu kursų?
Atsakyti
QUOTE(Varskyte @ 2008 12 30, 20:17)
Aš sužavėta visais darbeliais, pati labai norėčiau pabandyti, bet nežinau nuo ko pradėti, galvoju gal į kokius kursus nueiti, bet kad kainos siaubingos. Papasakokite nuo ko jus pradėjote, o gal žinote kur pigesniu kursų?


O apie kokia siaubingas kainas kalbate? 50-80lt ??? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2008 12 30, 18:19)
Nuokata, man irgi kažkaip nekaip tos atskiros asiliuko galvos, uodega atrodo. Gal reikėjo kažkaip priklijuoti taip, kad iš priekio visa galva matytųsi ir atrodytų kaip iškišta iš pakabos apačios, kaip kad išlindęs iš kažkur. Aš dar balionėlių priklijuodavau aplinkui arba gėlių jei kitaip nepavykdavo įkomponuoti. O šiaip tai atrodo švarus kruopštus darbelis, technologija perprasta.


Ačiū labai už pastebėjimus ax.gif Dabar dapendrino, ką negerai padariau lotuliukas.gif Žodžiu pirmas blynas pridegęs lotuliukas.gif Na žiūrėsim koks bus antras ax.gif

Sakykit, kokiu laku lakuojat galutinį variantą: matiniu, blizgiu ar dar kažkokiu? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuokata: 30 gruodžio 2008 - 20:13
kaip seniai cia lankiausi blush2.gif veltinis pas mane dabar pirmauja pries dekupaza g.gif bet snd uzsisakiau dezuciu arbatai, tai kai tik gausiu, pustysiu delnukus hihihi.gif

visas darbstuoles su sventemis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2008 12 30, 20:55)
O apie kokia siaubingas kainas kalbate? 50-80lt ??? ax.gif



Mačiau kainas tik nuo 80Lt. Nu už 50Lt tai niekur nemačiau, aš kalbu apie Vilniu kituose miestuose gal pigiau, o jei Vilniuje kas žinote už 50 Lt parašykite koordinates.
Atsakyti
as ejau i kursus uz 35 litus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(efauto @ 2008 12 30, 23:04)
as ejau i kursus uz 35 litus wink.gif

...tik neparasei pries kiek metu laugh.gif
Atsakyti
buvo ir tokios kainos kaip 20 lt...bet...masinis bumas daro savo:)

o is kitos puses...tai nera pigios ir priemones...o i jas painvestuoti teks...visgi kaip ir visi malonumai pinigus suryja... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2008 12 30, 23:11)
...tik neparasei pries kiek metu laugh.gif

..... Ir kokiam pasaulio krašte lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif galiu del 20 lt pasakyt...pries pusmeti:)))oi net paciai juokas ima:)))
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 12 30, 23:19)
lotuliukas.gif galiu del 20 lt pasakyt...pries pusmeti:)))oi net paciai juokas ima:)))

joooo biggrin.gif dekupazas ant bangos...pati ant jos keteros esu uzsiropsciusi, jau cielus 3 darbelius padariau, sedziu visa apsipatenkinus.To pasekoje siandien nusipirkau kitos rusies sendintoja, ale esu ryskiai pazengusi biggrin.gif Kas pakels suniui uodega, jei ne jis pats
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2008 12 30, 23:26)
joooo biggrin.gif  dekupazas ant bangos...pati ant jos keteros esu uzsiropsciusi, jau cielus 3 darbelius padariau, sedziu visa apsipatenkinus.To pasekoje siandien nusipirkau kitos rusies sendintoja, ale esu ryskiai pazengusi biggrin.gif  Kas pakels suniui uodega, jei ne jis pats

Aš tai pirmiausia ale dekupažinau 2 stalus, 2 spinteles, tada pradėjau padėkliukus ir šiaip beliaką, dabar suprantu, kad tikrai norėčiau į kursus, bent jau pamatyt kaip profai dirba, šešėliuoja ir pan. blush2.gif Kad galėčiau nuo spintų ant dailių dėžučių peršokt.
Atsakyti