Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 24 tema

jei neprieštarausit ,tai ir aš savo "pirmuosius žingsnius" dekupaže parodysiu ax.gif klaidų visokių daug pridariau doh.gif pirmą rėmelį perdarysiu,nes po tipo sendinimo nei servetėlės grožio nei pačio sendinimo normaliai neina įžiūrėti verysad.gif makalinė kažkokia doh.gif bet per savo klaidas daug ko jau išmokau (ir ,aišku,iš jūsų patirties bigsmile.gif )
bandymai
Atsakyti
na ta dezute su gebenem...tai nuostabi... wub.gif ir kiti neblogi..jau kaip pirmi bandymai tai tikrai liuks... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 12 30, 00:50)
na ta dezute su gebenem...tai nuostabi... wub.gif ir kiti neblogi..jau kaip pirmi bandymai tai tikrai liuks... mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 12 29, 21:46)
o dar geriau...nusiziurit daiktus kurie patinka...superkat savo vyrui kelis zaisliukus, medzio..ir laisvalaikiu darbuojasi...daro dezutes, padeklus...vat cia geriausias variantas:))))

Na ir prajuokinai lotuliukas.gif ))))))) Saunuole!!!

Tik labai idomu pasidare - ar visu tie vyriokai "pasirasytu" tas dezikes "drozti"? g.gif drinks_cheers.gif

Larissa,
superiniai darbeliai! Man patiko thumbup.gif
O jei dar paskutini remeli su dukrytes foto... pasendintum dvikomponenciu, jis dar kitaip "suskambetu". Pagalvok... juk visai galima bet kada bus pakoreguoti wink.gif

sekmes!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuotaikinga: 30 gruodžio 2008 - 01:32
aha mano mb turi pakankamai tam zaislu...kazkada sake nori padarysiu:)))visa diena pratunojom lentpjuvej..nes darbininkai kazkur uzgere baliavojo lotuliukas.gif pagaliau gavom...tokios uh lentos, geros...cia tas buvo gal pries pusmeti:)))tai iki siol tas lentas delioju is kampo i kampa...bet neleidzia ismest..sake bus... doh.gif biggrin.gif tik nzn kas pirma...ar ismesiu lauk kai pamirs ar...ne turbut ismesiu... lotuliukas.gif
nu bet...kai tiek turto namie...tai reik dziauktis, kad kartu dar tebegyvena nors... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2008 12 30, 00:45)
jei neprieštarausit ,tai ir aš savo "pirmuosius žingsnius" dekupaže parodysiu  ax.gif klaidų visokių daug pridariau  doh.gif pirmą rėmelį perdarysiu,nes po tipo sendinimo nei servetėlės grožio nei pačio sendinimo normaliai neina įžiūrėti  verysad.gif makalinė kažkokia  doh.gif bet per savo klaidas daug ko jau išmokau (ir ,aišku,iš jūsų patirties  bigsmile.gif )
bandymai


man patiko idėja su rėmų praplatinimu, kaip suprantu storo kartono pagalba? gražūs pirmieji darbeliai 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės,

norėčiau prisijungti ir aš prie jūsų "ligoniukių" ax.gif Dar nelabai moku, darau tik pasiskaičius internete ax.gif Niekad nebuvau prie meno, buvau moksliuke, bet kai pamačiau internete, tai taip sužavėjo, tai nutariau pabandyti ir aš smile.gif Dar ir servetėlių neturiu daug, kad pasirinkt galėčiau, tai va radau dukros gimtadienio užsilikusių, tai va kas gavosi blush2.gif

Aišku norėčiau kritikos, gal kažką negerai darau smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nuokata @ 2008 12 30, 14:31)
Sveikutės,

norėčiau prisijungti ir aš prie jūsų "ligoniukių"  ax.gif  Dar nelabai moku, darau tik pasiskaičius internete  ax.gif Niekad nebuvau prie meno, buvau moksliuke, bet kai pamačiau internete, tai taip sužavėjo, tai nutariau pabandyti ir aš  smile.gif Dar ir servetėlių neturiu daug, kad pasirinkt galėčiau, tai va radau dukros gimtadienio užsilikusių, tai va kas gavosi  blush2.gif

Aišku norėčiau kritikos, gal kažką negerai darau  smile.gif



keistai šiek tiek atrodo nupjautos gyvūnėlių galvos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(supersandryte @ 2008 12 30, 15:47)
keistai šiek tiek atrodo nupjautos gyvūnėlių galvos  ax.gif

supersandryte, labai skaniai žiūrisi Tavo stalelis kavai. Turbūt sesė labai patenkinta (jei tai buvo Kalėdinė dovana) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Failas @ 2008 12 30, 17:50)
supersandryte, labai skaniai žiūrisi Tavo stalelis kavai. Turbūt sesė labai patenkinta (jei tai buvo Kalėdinė dovana)  mirksiukas.gif


ačiū wub.gif sesė labai patenkinta, bet jos draugas dar labiau patenkintas, nes gavo du puodelius lotuliukas.gif kas kam nešios tą kavą neaišku, bet mintis buvo pametėta biggrin.gif
Atsakyti
sveikos mirksiukas.gif
norėčiau paklausti kokie teptukai būtų geriausi dekupažui? gal nuotraukėlę galėtumėt įdėti? Ačiū 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Nuokata, man irgi kažkaip nekaip tos atskiros asiliuko galvos, uodega atrodo. Gal reikėjo kažkaip priklijuoti taip, kad iš priekio visa galva matytųsi ir atrodytų kaip iškišta iš pakabos apačios, kaip kad išlindęs iš kažkur. Aš dar balionėlių priklijuodavau aplinkui arba gėlių jei kitaip nepavykdavo įkomponuoti. O šiaip tai atrodo švarus kruopštus darbelis, technologija perprasta.

Šiaip jau čia retokai beužsuku, bet vis dar labai stebiuosi, kad nėra dekupažui atskiro subforumo sukurta kaip kad vėlimui ir t.t.

Planuoju atrasti kelias dieneles laisva ir dovanų pagaminti, nes po Naujų darbe keisimės dovanom, tai vėl dekupažą bus proga prisiminti.
Atsakyti