Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 24 tema

Įdomu, kur pati Račkauskienė gauna tokius mielus medinius daikčiukus? blush2.gif
Mergaitės, jūs iš jos visos ir perkat?
Atsakyti
Sveikos, gal galėtumėte pasakyti kur šiauliuose arba kokioje internetinėje parduotuvėje būtų galima įsigyti medinių, nelakuotų pakabų dekupažui?. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrema @ 2008 12 29, 17:41)
Įdomu, kur pati Račkauskienė gauna tokius mielus medinius daikčiukus?  blush2.gif
Mergaitės, jūs iš jos visos ir perkat?

Man atrodo, kad iš Lenkijos g.gif Kažkodėl pagal prekes taip atrodo, nes norėjau siųstis keletą tokių pačių daikčiukų iš vieno "sklad'o" cool.gif rolleyes.gif
Aš pirkau ir gundausi dar keliais daikčiukais iš šios pardavėjos, bet kol nepadarysiu ką suplanavus, negaliu pirkti, stabdau save.... unsure.gif Mano goduliui ribų nėra, apsikrovusi tuo ką noriu ir turiu padaryti, ir medžiagų dekupažui turių, kurių neišbandžiau (sendinimo ir pan.) Bet labai džiaugiuosi, kad elektroniniu paštu man atsiunčia katalogiukus, pasiūlymus thumbup.gif
Atsakyti
O aš tik ruošiuos išbandyt šį meną... Nors dar priemonių neturiu, velniškai norisi kuo greičiau viską įsigyti ir pabandyti smile.gif

Galvoju, kur čia patogiau Kaune butų apsilankyt ir apsiprekint smile.gif

Nejaugi Lietuvoj niekas negamina tokių dėžučių? Keista...
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2008 12 29, 19:28)
Man atrodo, kad iš Lenkijos g.gif Kažkodėl pagal prekes taip atrodo, nes norėjau siųstis keletą tokių pačių daikčiukų iš vieno "sklad'o" cool.gif  rolleyes.gif
Aš pirkau ir gundausi dar keliais daikčiukais iš šios pardavėjos, bet kol nepadarysiu ką suplanavus, negaliu pirkti, stabdau save.... unsure.gif Mano goduliui ribų nėra, apsikrovusi tuo ką noriu ir turiu padaryti, ir medžiagų dekupažui turių, kurių neišbandžiau (sendinimo ir pan.) Bet labai džiaugiuosi, kad elektroniniu paštu man atsiunčia katalogiukus, pasiūlymus  thumbup.gif


Gal galima butu suzinoti apie kokius atsiunciamus katalogiukus kalbate? noriu bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(hela77 @ 2008 12 29, 19:05)
Gal galima butu suzinoti apie kokius atsiunciamus katalogiukus kalbate? noriu  bigsmile.gif  bigsmile.gif


As ir noriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyLadybird* @ 2008 12 29, 17:58)
Sveikos, gal galėtumėte pasakyti kur šiauliuose arba kokioje internetinėje parduotuvėje būtų galima įsigyti medinių, nelakuotų pakabų dekupažui?. Ačiū  4u.gif

? 4u.gif
Atsakyti
Ir man idomu tie katalogai.

ir dar gal galite parekomenduoti kokia klaipiediete kuri veda dekupazo pamokeles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2008 12 29, 19:28)
Man atrodo, kad iš Lenkijos g.gif Kažkodėl pagal prekes taip atrodo, nes norėjau siųstis keletą tokių pačių daikčiukų iš vieno "sklad'o" cool.gif  rolleyes.gif



bigsmile.gif
a kas ten per sklad'as??? g.gif
jos daiktai is lenkijos, as is jos viska pastoviai perku
ji atsiuncia ale kataloga su kainom issirenki ir ji uzsako biggrin.gif

nes kaip suprantu lenkai kazkaip nesiuncia i LT arba man taip atrodo
ir siaip kazkaip neuzmaciau internetines dezuciu parduotuves
ai gal nelabai ieskojau kai lenkiskai nesuprantu nieko schmoll.gif
Atsakyti
internetine parduotuve lenku yra, bet jie uz Lenkijos ribu tipo nesiuncia..:)plius neturi normalaus atsiskaitymo..tad nebent galima tartis ir moket uz tarptautini pavedima dar 100 lituku ir siuntimas nemazai... smile.gif tai gal tada labiau apsimoka uzsisakyti per mergaite kuri tuo uzsiema..cia tas pats kaip rubu ir kitu smutkiu uzsakymas is kokios amerikos...gali pats uzsakineti, bet tada siuntimas isauga, dar muita prikabina ir kazkaip pagalvoji, kad aukso vertas daiktas pasidaro....o per tarpininkes ..susimoki jom procenteli..isvengi visu proceduru..ir gauni viska daug pigiau....

o dar geriau...nusiziurit daiktus kurie patinka...superkat savo vyrui kelis zaisliukus, medzio..ir laisvalaikiu darbuojasi...daro dezutes, padeklus...vat cia geriausias variantas:))))
Atsakyti
HappyLadybird*, paziurek tuose internetiniuose puslapiuose, kur pirmame ŠIOS temos puslapyje yra, o jei is tu adresu nerasi, tada senukuose paziurek wink.gif
Atsakyti
Gerai, kai vyrai auksarankiai ir turi noro taip padėti žmonoms..kitiems gi paprasčiau atlaidžiai žiūrėti, kaip žmona vis perka ir perka: dėželes, maišelius, dažus, lakus, teptukus, kempinėles ir t.t. (kai mano vyras dirba su statybinėm medžiagom, tai pradžioje niekaip nesuprato kam aš jį vis kamantinėju apie dažus, lakus biggrin.gif Galvojo imsiu remontuot doh.gif )

QUOTE(mama_gulbe @ 2008 12 29, 20:40)
bigsmile.gif
a kas ten per sklad'as???  g.gif
jos daiktai is lenkijos, as is jos viska pastoviai perku
ji atsiuncia ale kataloga su kainom issirenki ir ji uzsako  biggrin.gif

nes kaip suprantu lenkai kazkaip nesiuncia i LT arba man taip atrodo
ir siaip kazkaip neuzmaciau internetines dezuciu parduotuves
ai gal nelabai ieskojau kai lenkiskai nesuprantu nieko  schmoll.gif

Jei rasiu to sklad'o puslapėlį, tai įmesiu drinks_cheers.gif Bet kiek aš žinau, tai lenkai buvo parašę, kad į LT siunčia ir apmokėjimas lyg tai buvo paypal'u g.gif Lenkiškai visiškai nemoku ir nesuprantu, tai anglų kalba rašiau ax.gif

Kai pradėjau pirkti iš minėtos, dekupažui daiktus parduodančios moters, tai kaip Gabii_ ir sakė - nebedariau problemų ir neužsisakinėjau pati blush2.gif Nepasirodė, kad labai apsimoka, tai daryti. Be to, vis daugiau atsiranda internetinių parduotuvių LT parduodančių daiktus dekupažui ir kitiems rankdarbiams..

O tie "katalogėliai", tai gal aš taip juos skambiai pavadinau rolleyes.gif Na, tai tiesiog failiukas su prekių foto ir išmatavimais, kainomis. Ką galima nusipirkti ir ką galima užsisakyti, kad atsiųst. Parašykite el. paštu rackasukiene@gmail.com ir manau, kad atsiųs jums visą inf-ją, jei norėsite drinks_cheers.gif
Atsakyti