Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 24 tema

QUOTE(Gabii__ @ 2008 12 23, 22:55)
kazkas domejosi kaip isplauti is rubu akrilinius dazus....tai va, katik isbandziau....padeda lokas(amway)..palikau 2 dienom istrynus ir uzteko po kranu pakisti, atsiskyre...

As klausiau.Aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Sugadinau savo dėžutę schmoll.gif tai va kaip viskas buvo: lyg ir viską pabaigiau, nusprendžiau nesendinti, taigi pradėjau lakuoti ir žinot kas atsitiko, pradėjo kažkaip veltis, net nemoku paaiškint, visa servetėlė pradėjo luptis gabalais unsure.gif
Anksčiau turėjau likusio lako iš senuku tai su juo viskas labai gerai buvo, o dabar iš artmanijos nusipirktu laku (akrilinis lakas vandens pagrindu, blizgus)
Gal ką ne taip darau? Gal kuriai nors taip buvo? Gaila mesti lauk. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitaja: 28 gruodžio 2008 - 19:14
Labas vakaras 4u.gif
Po atostogų mokykloje per dailės būrelį bus dekupažo pamokėlės - ant medžio, keramikos.
Taigi dabar žiūriu kokias priemones nusipirkt.. ax.gif
Ir turiu keletą klausimėlių..
1. Čia kur dažus suskaldo lakas tai būtų ŠIS ? Ir kuo JIS skiriasi nuo ŠIO ?
2. Kuo skiriasi paprastos servetėlės nuo ryžinių?
3. Kam skirta ta raižoma folija? g.gif
4. Ar lakavimui geriausias akrilinis lakas?
Atsiprašau už tokius kvailus klausimus.. blush2.gif
Ačiū už pagalbą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gitaja @ 2008 12 28, 19:12)
Sugadinau savo dėžutę schmoll.gif tai va kaip viskas buvo: lyg ir viską pabaigiau, nusprendžiau nesendinti, taigi pradėjau lakuoti ir žinot kas atsitiko, pradėjo kažkaip veltis, net nemoku paaiškint, visa servetėlė pradėjo luptis gabalais  unsure.gif

Man irgi taip yra pasitaikę. O kokiais klijais klijavai? Kartais jie į laką taip sureaguoja, man atrodo.

Atsiprašau, kad į vidurį temos įlindau neprisistačius blush2.gif Dekupuoju antrus metus, bet su technika problemėlių pasitaiko, tikiuosi pas jus pasitobulinti... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tuoj: 28 gruodžio 2008 - 20:30
Merginos, dabar kai atgavau savo dešinę ranką, galiu parašyti klausimą lotuliukas.gif
Su kuo jūs švitrinate???? Kažkada skaičiau turi kažkas kažkokią mini-mašinką.. Pasidalinkite prašau patirtim 4u.gif
Man po kalėdinių dovanėlių darymo ranka nebesivaldė lotuliukas.gif čia rimtai lotuliukas.gif Nes kaip visada iki paskutinės minutės pas mane viskas tempiasi, o paskui kai reikėjo per vieną vakarą viską nušvitrint... doh.gif doh.gif
Bet kad tik tokios bėdos lotuliukas.gif
Atsakyti
labukas visoms smile.gif su šventėm, praėjusiom ir būsimom newyear.gif

turiu tokį gėrį elektrinį, švitrinu vargo nematydama, pasidovanojau sau jį, kainavo apie 160-180 lt. Maniški yra su kelių rūšių antgaliais, tai šlifuoja ir sunkiai prieinamas vietas ir ovalias briaunas, vienu žodžiu auksas ne mašynka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 28 gruodžio 2008 - 21:02
Aš vis skaitau skaitau, kaip jūs čia pirštais viską darot ir parūpo paklaust, o kaip rankeles savo saugot nuo visų chemijų g.gif Va aš pvz. net vilną veliu su guminėm pirštinytėm, nes kitaip pareina greitai rankų oda verysad.gif
Atsakyti
Nejaugi niekas nepadės man unsure.gif
Atsakyti
padės mieloji, padės...

QUOTE(HappyLadybird* @ 2008 12 28, 20:22)
Labas vakaras  4u.gif
Po atostogų mokykloje per dailės būrelį bus dekupažo pamokėlės - ant medžio, keramikos.
Taigi dabar žiūriu kokias priemones nusipirkt.. ax.gif
Ir turiu keletą klausimėlių..
1. Čia kur dažus suskaldo lakas tai būtų ŠIS ? Ir kuo JIS skiriasi nuo ŠIO ?

skirsis kaina ir darbo principu, stamperijos bus brangesnis gerokai ir suskilimas skirsis tuo,kad bus panašus į dvikomponenčio stilių, tačiau sendinti reikia tik su dažais, paveiksliukas dedamas jau ant suskilusio paviršiaus ( jeigu nori žinoma jį dėti. )
2. Kuo skiriasi paprastos servetėlės nuo ryžinių?
kaina ir popieriuas pagrindu , paprastos ir yra paprastos, vienos geresnės , kitos prastesnės, o ryžinės jau specialiai skirtos dekoravimui, ne taip raukšlėjasi ir būna be sluosknių. Ryžinių irgi yra dviejų rūšių: sy stambiais plaušaus ir vos matomais, vos matomi daugiausiai yra stamperijos firmos.
3. Kam skirta ta raižoma folija?  g.gif
raižomoji folija ir dekupažas nelabai eina kartu, dekupažui naudojama speciali folija
http://www.senasnauj...s...268&level=3
čia rasi daugybę folijų dekupažui, raižomoji skirta padaryti reljefus, gal kada esi mačisui senovinių paveikslų , kur skarda yra reljefinė, tai kažkam panašiai ir skirta.

4. Ar lakavimui geriausias akrilinis lakas?
čia taip paklausiai, na gal ir geriausias populiariai šnekant, bet aš kuo toliau tuo mažiau su juo lakuoju. Pradžiai tikrai geriausias.
Atsiprašau už tokius kvailus klausimus..  blush2.gif
Ačiū už pagalbą  mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2008 12 28, 21:01)
Aš vis skaitau skaitau, kaip jūs čia pirštais viską darot ir parūpo paklaust, o kaip rankeles savo saugot nuo visų chemijų g.gif Va aš pvz. net vilną veliu su guminėm pirštinytėm, nes kitaip pareina greitai rankų oda verysad.gif


Žydraake,

aš va irgi tik su pirštinėmis begaliu dirbti. O ir mažai bedekupažinu dėl to, nes jau pusė metų kaip tokią alergiją rankų įgijau, kad net nebežinau, kaip gydyti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2008 12 28, 21:57)
turiu tokį gėrį elektrinį, švitrinu vargo nematydama, pasidovanojau sau jį, kainavo apie 160-180 lt. Maniški yra su kelių rūšių antgaliais, tai šlifuoja ir sunkiai prieinamas vietas ir ovalias briaunas, vienu žodžiu auksas ne mašynka smile.gif


prasom parodyti 4u.gif biggrin.gif

QUOTE(Žydraakė @ 2008 12 28, 22:01)
Aš vis skaitau skaitau, kaip jūs čia pirštais viską darot ir parūpo paklaust, o kaip rankeles savo saugot nuo visų chemijų g.gif Va aš pvz. net vilną veliu su guminėm pirštinytėm, nes kitaip pareina greitai rankų oda verysad.gif


maniskes jau nieko nebijo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IRR: 28 gruodžio 2008 - 21:54
QUOTE(Lachesė @ 2008 12 28, 21:47)
padės mieloji, padės...

Ačiū už atsakymus bigsmile.gif
Atsakyti