Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 24 tema

Sveikos,
Gal kas nors turite parduoti/apsikeisti servetėlių su a-la senoviniais moters portretais?
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 12 27, 22:55)
taip nupurksti pirmaji sluoksni...juk jei nupurkstum visus jie visi suliptu ir nebenuimtum:)


O tas vienas plonas sluoksnis neprilips pvz. prie kartono, ant kurio uždėjus nupuršinėsiu servetką g.gif

QUOTE(efauto @ 2008 12 27, 23:01)
as kai dariau remeli, dejau visa servetele, klijavau neskietais klijais su pirstu. paskui viduriuka iskirpau ir kai jau klijai buvo visiskai sidziuve su svitriniu aptryniau. o is krastu motyva siektiek apkarpiau ir uzlenkusi priklijavau.


Nu kaip jūs nebijot pirštu klijuot blink.gif O klijais specialiaisklijavai ar paprastu lipalu? Ir nelabai supratau, ka su švitriniu aptrynei? ax.gif
Atsakyti
Gabii, labai aciu uz patarima del tirstesniu kliju 4u.gif Na tikrai suveike thumbup.gif Tik aa dabar, kad nesugadinciau darbelio, dar viena klausimeli turiu rolleyes.gif . Dabar savo tamsiai dazytas pakabas istepiau vienkomponenciu. Bet bijau dazyt doh.gif Nes kazkada kai daziau, labai netvarkingai gavosi. NOrs tu ka, nepavyko graziai is karto to vieno sluoksnio uztept doh.gif Kai jus dengiat dazus kempinele, kaip tai darot? Ar tepimo budu, ar taip, tarsi, tapsnojant? Man tai jei tepimo budu, tai nelabai graziai gaunasi, bet jei tapsnojant, tai grazia ir lygiai dengiasi bigsmile.gif Bet kaip tapsnojant ta viena sluoksni ant vienkomponencio uztept??? g.gif

Aciu, mergaites, uz kantrybe 4u.gif Skaitau temas nuo pacios pirmos. Paskaitau sita, kad neatsilikciau ir vel tesiu pirmuju skaityma. Iki pavasario gal prisivysiu biggrin.gif NOrs labai daug ka saugausi kompe, visko vistiek nepavyksta isidemet blush2.gif Tai tikrai labai jums aciu uz kantrybe su naujokemis 4u.gif

Grazios visoms dieneles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2008 12 28, 11:49)
O tas vienas plonas sluoksnis neprilips pvz. prie kartono, ant kurio uždėjus nupuršinėsiu servetką g.gif
Nu kaip jūs nebijot pirštu klijuot blink.gif O klijais specialiaisklijavai ar paprastu lipalu? Ir nelabai supratau, ka su švitriniu aptrynei? ax.gif

tai zinoma kad ant kartono negalima purksti...as aplamai nesuprantu kaip ka galima dirbti ant laikrasciu, kartonu ir tt...taigi tai toks pat popierius, kuriuo dekoruoti galima ir jis gali sugadinti darba...viskas purskiama, dirbama arba tiesiai ant kazkokio stalo, grindu, arba pasitiesus plevele..labai puikiai tinka siuksliu maisai perkirpti.. 4u.gif
o dirbu tai tik su pirstu...pacia servetele ispat pradziu tik sepeteliu perbraukiu..ir lakuoju sepeciu...bet visi dazai, prilyginimai ir tt...tik pirstu...geriausiai jauciasi ir siaip maloniau dirbti:)bet istikro, tai kiekvienam skirtingai...kitiem gal ir sepeteliu geriau gaunasi...tai cia vienareiksmiskai nuspresti kas geriau tikrai negalima:)jei puikiai gaunasi teptuku, tai ir pirmys:)

QUOTE(pepilota @ 2008 12 28, 12:01)
Gabii, labai aciu uz patarima del tirstesniu kliju 4u.gif  Na tikrai suveike thumbup.gif Tik aa dabar, kad nesugadinciau darbelio, dar viena klausimeli turiu rolleyes.gif . Dabar savo tamsiai dazytas pakabas istepiau vienkomponenciu. Bet bijau dazyt doh.gif  Nes kazkada kai daziau, labai netvarkingai gavosi. NOrs tu ka, nepavyko graziai is karto to vieno sluoksnio uztept doh.gif  Kai jus dengiat dazus kempinele, kaip tai darot? Ar tepimo budu, ar taip, tarsi, tapsnojant? Man tai jei tepimo budu, tai nelabai graziai gaunasi, bet jei tapsnojant, tai grazia ir lygiai dengiasi bigsmile.gif  Bet kaip tapsnojant ta viena sluoksni ant vienkomponencio uztept??? g.gif 

Aciu, mergaites, uz kantrybe 4u.gif  Skaitau temas nuo pacios pirmos. Paskaitau sita, kad neatsilikciau ir vel tesiu pirmuju skaityma. Iki pavasario gal prisivysiu biggrin.gif  NOrs labai daug ka saugausi kompe, visko vistiek nepavyksta isidemet blush2.gif  Tai tikrai labai jums aciu uz kantrybe su naujokemis 4u.gif

Grazios visoms dieneles 4u.gif


iseitu ir su kempinele ir gana neblogai..bet su vienkomponenciu...kadangi tai pakabos, nera didelis darbelis, noretusi trubut gauti mazesnius itrukimus...tai siuliciau daryti taip...kabini riebiai dazus pirstus ir su pirstu labai greitai sukamais judesiais tepi dazais...tikrai turi gautis...man su juo niekad problemu nebuvo...gali pabandyti ir kempinele ir pirstu kur atskirai...kuris trukis tau grazesnis...tik atmink viska reikia daryti greitai..smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 28 gruodžio 2008 - 10:21
Gabii, labai aciu 4u.gif Dar paskaitinesiu ir jau begsiu bandyt bigsmile.gif

Skaitau temas toliau ir jau is karto turiu klausimu:

1. Vienoj vietoj perskaiciau, kad kai i baltus dazus dedi spalvos pigmenta, jo negalima deti daug. O as kai pagalvoju, tai ta ruda apatini sluoksni kai tepiau, tai to pigmento taip nemazai imaisiau doh.gif Ar cia labai blogai? Ir koks skirtumas keik to pigmento dedi?

2. Nudazius pakabas rudai sugalvojau, kad noreciau, kad zali itrukimai gautusi. Tai dabar reikia viska nuplauti ir zaliai nudazyt ar galima tepti tiesiai ant rudu zalius?

3. Kur galeciau Vilniuj pasimokyt dekupazo gyvai? As gyvenu ne LT, bet atlekciau intensyviu kursu praeit bigsmile.gif
Atsakyti
Labai norejau paziureti video (ta kur lenku kalba) apie klasikini dekupaza ir sendinima. Bet nuoroda neveikia verysad.gif
Atsakyti
labai daug kazko apie pigmenta tikrai nepasakysiu, nes juos labai retais atvejais naudoju..man jie nepatinka..nes negaliu ju kvapo pakesti:))))bet kiek esu pylus...tai nieko neatsitinka..jei pasidenge jau tai buk rami..jei nori itrukimu zaliu, nieko plauti nereikia, dek dazus ant rudu...isdziuves akrilas puikiai vel akrilu dengiasi...ir tarpusavyje nesilieja.
del kursu, tai daug cia vedanciu vilniuje yra...gali ir pirmajame puslapyje pasiziuret, gal ka issirinksi.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu, Gabii 4u.gif

bet man dabar neviltis. Nesigauna man tas sendinimas vienkomponenciu doh.gif bandziau trim budais: kempinele, teptuku ir pirstu. Ir ne vienas schmoll.gif nemoku lygiai padengt as kazkaip doh.gif Einu kokios nors video medziagos paieskot tuo klausimu, gal aiskiau bus g.gif
Atsakyti
nelabai ka rasi.... g.gif nesuprantu kas nesigauna...pabandyk taip...ant jau paruosto daikto ir nudazyto kokia spalva uztepk pirstu sukamais judesiais vienkomponenti, 30 min palik dziuti...ir vel dazus su pirstu sukamais judesiais...atsimink reikia kabinti labai riebiai ant pirsto dazu ir uztepti greitai...nu tikrai turi gautis...jau nebent tavo vienkomponentis koks pagedes... smile.gif
Atsakyti
Sveikos, man labai idomu pasidare, o nelgalima ,lakuoti su paprasu purskiamu plauku laku ? g.gif huh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rokysius: 28 gruodžio 2008 - 17:44
QUOTE(Gabii__ @ 2008 12 28, 11:18)
o dirbu tai tik su pirstu...pacia servetele ispat pradziu tik sepeteliu perbraukiu..ir lakuoju sepeciu...bet visi dazai, prilyginimai ir tt...tik pirstu...geriausiai jauciasi ir siaip maloniau dirbti:)bet istikro, tai kiekvienam skirtingai...kitiem gal ir sepeteliu geriau gaunasi...tai cia vienareiksmiskai nuspresti kas geriau tikrai negalima:)jei puikiai gaunasi teptuku, tai ir pirmys:)


drinks_cheers.gif man iri geriausia su pirstu, ir ypac medinius daiktus thumbup.gif

QUOTE(pepilota @ 2008 12 28, 15:38)
bet man dabar neviltis. Nesigauna man tas sendinimas vienkomponenciu doh.gif  bandziau trim budais: kempinele, teptuku ir pirstu. Ir ne vienas schmoll.gif  nemoku lygiai padengt as kazkaip doh.gif  Einu kokios nors video medziagos paieskot tuo klausimu, gal aiskiau bus g.gif


as irgi sunkiai perpratau ta vienkomponenti doh.gif tu pabandyk visaip. As pastebejau, kad blogai kai vienkomponentis lakas isigeria i medi, tada tepu dar karta. Taip pat stengiuosi nelaukti kol visiskai isdzius, tepu dazus ant tokio dar lipnaus, tai geriausiai gavosi. Is tikruju dar turiu visokiu minciu, dar bandysiu. Man dar nesigauna norima trukiu kryptis.

Aciu Gabii uz sukamuosius judesius, bandysiu bigsmile.gif

Atsakyti
man sukamais judesiais patinka todel, kad trukis buna nedidelis ir jis issideliojes bet kaip..neuri konkrecios nuejimo linijos....su kempinele irgi panasiai...bet pirstu graziau spalva pasidengia... 4u.gif
Atsakyti