Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 24 tema

Mėgstu beicą ir...
Žinai, beicuojamas medis labai mėgsta "pasišiaušti", todėl labai gerai, jei beicas įtrinamas medvilnine skepetaite, tada jis tarsi vaškuotas, toks glotnus būna...
O ar Tavo numatytieji paveikslėliai labai šviesūs? Jei ne, tai labai gražu, kai per juos persimato fono spalva...
Sakai, kad nori kelių motyvų...Taigi, galima beicuoti, neuždėjus motyvų, o tik apsipiešus tą vietą, kur jie bus, o motyvus tada dėti jau nubeicavus ant natūralaus medžio...manau, taip labai gražu būtų...(nemėgstu padažymų baltai, man tai - per didelis kontrastas...blynai...wink.gif)
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 12 26, 16:06)
oi as tai ilsiuosi per kaledas jau nuo dekupazu lotuliukas.gif o ant remo visai paprasta klijuoti, bet sunku ganetinai papasakoti...zodziu imi rema...dedi istisa servetele...ir slapiai bandai visa uzmauti...kai uzmauni..smile.gif))0istepi klijais...isdziuvus, ten kur skyle iskerpi....
zodziu atvaziuok i svecius parodysiu:))))


O gal galima būtų plačiau ir detaliau? blush2.gif
Na suprantu, kad imu rėmą, uždedu ant viršaus viena servetkos sluoksnį, o tada g.gif Ką reiškia šlapiai bandai viską užmauti g.gif
Į svečius niekaip neatkaksiu verysad.gif O labai noriu išmokt tai padaryti, nes laukia rėmelis sūnelio nuotraukos ax.gif
Atsakyti
nu zodziu taip...aiskintoja rastu is manes nekokia, bet...smile.gif)))pabandysiu...
paimi rema...isidedi i ji ar tai labai stora kartona, ar koki nzn...plokste..as imu ta kartona, kur pasportam buna, arba kur toks keliu sluoksniu ir viduj tokiom bangelem sluoksnis..(na dailininkuose visada buna).tada dedu servetele...ir klijuoju nuo vidurio i sonus..uzklijuoju visa su vandeniu...palieku serveteles pacius krastus, kad galeciau uz ju suimti...kai priklijuoju vandeniu, visas remas buna skestantis vandeni...tada yra keli variantai...siaip ant bet kokio daikto, kaip minejau..jei kietas, slapini ir trauki pirstais po truputi raukslytes i sonus...bet remas kai su nuolidziais ir idubimais, tai man lengviau taip...paimu uz tu paliktu krastu sausu ir tempiu i sonus..kadangi ji labai slapia, ji graziai neplysdama traukiasi...aisku tai daryti reikia labai atsargiai, nes suplesysi...kai uzlipdau ir viskas man tinka, pirstu nutepu vel nuo vidurio einant i krastus su klijais...jei kazkur puslyte kokia, kadangi darbelis slapias, graziai nuvarau su pirstu i sonus ir ji dingsta...kai darbelis isdziusta...graziai nuimu krastus likusius ir iskerpu viduri...bet....nuimineju ne su zirklutem, o su skalpeliniu peiliuku...tik su juo man graziai nusiema...paimi 45 laipsniu kapu ir brauki per krastus...kadangi servetele gerai prilipus prie remo o kur likus ji irgi kieta...graziai nusipjauna...
pirmais kartais, kad butu lengviau ir kad neplystu servetele, gal patarciau visa servetele pirma taip gausiau nusipurksti laku..tada ji buna standi...ir lengviau dirbti...ir niekur beveik neplysta...pirmais kartais tikrai lengviau jau su purksta bus dirbti...(as taip kartais ir darau, nes buna serveteles labai skystos...ir jos bijo vandens...) kai supurski neplysta, tik jau kelis kart klijais reikia nutepti...
na cia parasiau kaip darau as..gal dar kas kitaip daro...bet siaip nera problemu...tad siulau isbandyti...jei kas nesigaus rasyk...pasakysi kas negerai...gal kazka praleidau tokio..kas man nereiksminga, bet susidursi bedarant...ir sekmes:))) mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Reikia pagalbos!!!!!!

Nudaziau pakabas rudai, kad paskui ant ju galeciau tepti baltus dazus ir dayti pratrynimus arba sendinima. Bet kazkodel balti dazai ant tu rudu labai blogai ir nelygiai tepasi doh.gif Kai tepu tiesiai ant pakabos, tai viskas ok, bet ant rudu dazu tai tragedija doh.gif Ka daryt?!!! Kaip graziai uztepti balta sluoksni???

Labai dekoju is anksto 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
na idomu kas pas tave per dazai:) gal skystoki todel blogai tepas..jei taip palaikyk atidarytus, sutirstes...
gal su teptuku tepi???tada su kempinele denk...

daugiau variantu nesugalvoju:)))nes neisivaizduoju kad dar del kazko gali blogai dengtis...visada naudoju normalius, gana tirstus dazus...ir laikantis siu taisykliu niekada nebuna problemos..atsiranda tik del perskystu...ir tepant butent teptuku:)
Atsakyti
QUOTE(pepilota @ 2008 12 27, 03:01)
Sveikutes 4u.gif  Reikia pagalbos!!!!!!

Nudaziau pakabas rudai, kad paskui ant ju galeciau tepti baltus dazus ir dayti pratrynimus arba sendinima. Bet kazkodel balti dazai ant tu rudu labai blogai ir nelygiai tepasi doh.gif  Kai tepu tiesiai ant pakabos, tai viskas ok, bet ant rudu dazu tai tragedija doh.gif  Ka daryt?!!! Kaip graziai uztepti balta sluoksni???

Labai dekoju is anksto 4u.gif  4u.gif


man taip buvo , kol nenusipirkau normaliu baltu dazu. biggrin.gif Arba dailes pardej arba senukuose nusipirkau nerealius baltus dazus. Ten toks septynetas nupiestas, bertos vivacolor firmos.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Labai dekoju uz atsakymus 4u.gif Skubu atsakyti i jusu pastebejimus ir laukiu tolesniu patarimu blush2.gif

Dazus dengiau kempinele. Dazai mano Vivacolor Avant plus, akriliniai aisku. As galvoju gal cia del dengiamo pavirsiaus visa problema g.gif Kazkaip, kai tie rudi dazai issdziuvo, jis liko toks sausas ir visai neslidus. Ar cia tas neturi reiksmes g.gif

Velnias, nezinau nei ka daryt dabar doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2008 12 27, 11:16)
man taip buvo , kol nenusipirkau normaliu baltu dazu.  biggrin.gif Arba dailes pardej arba senukuose nusipirkau nerealius baltus dazus. Ten toks septynetas nupiestas, bertos vivacolor firmos.

man irgi sitie geriausi...

pepilota...dabartinis tas rudas pavirsius, kaip tik yra geriausias...labai puikus kibimas...kad ir neblogi tavo dazai, bet gal jie tikrai per skysti????pas mane jie kazkuri laika buna pradaryti..ir naudoju tokius...na jie tokie tikrai tirsti, kaip geras neskystas medus buna....palik pradarytus, nieko jiem tikrai neatsitiks, o tik pagerins situacija..smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 12 27, 14:04)
na jie tokie tikrai tirsti, kaip geras neskystas medus buna....palik pradarytus, nieko jiem tikrai neatsitiks, o tik pagerins situacija..smile.gif



Labai aciu uz patarima 4u.gif Nes as kaip tik juos truputi skiedziau doh.gif man tokie, kaip nepatyrusiai per tirsti pasirode blush2.gif Bandysiu su neskiestais, o jei ir taip nesigaus, paliksiu pradarytus. Labai aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pepilota @ 2008 12 27, 12:24)
Labai aciu uz patarima 4u.gif  Nes as kaip tik juos truputi skiedziau doh.gif  man tokie, kaip nepatyrusiai per tirsti pasirode blush2.gif  Bandysiu su neskiestais, o jei ir taip nesigaus, paliksiu pradarytus. Labai aciu mirksiukas.gif

Na va, beskaitant jūsų diskusiją, kirbėjo paklausti, ar tik neskiedei dažų?
Šiaip juk niekas, jokios priemonės, nereikalauja skiedimo, išskyrus gal dekupažo klijus, su kuriais daugelis taip pat neskiestais dirba...
Bandyk neskiestais ir tikrai gausis. O, beje, briauneles tepei vašku?
Ir dar...Čia - pamąstymui ir gal...ateičiai...Darant shabby chic , man visai patinka pirmąjį sluoksnį (spalvą) suteikti dekoruojamam daiktui ne dažų, o beico pagalba...paprasčiausiai mažiau sluoksnių, daiktas tarsi "lengvesnis"...
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 12 27, 00:07)
pirmais kartais, kad butu lengviau ir kad neplystu servetele, gal patarciau visa servetele pirma taip gausiau nusipurksti laku..tada ji buna standi...ir lengviau dirbti...ir niekur beveik neplysta...pirmais kartais tikrai lengviau jau su purksta bus dirbti...(as taip kartais ir darau, nes buna serveteles labai skystos...ir jos bijo vandens...) kai supurski neplysta, tik jau kelis kart klijais reikia nutepti...

blush2.gif nuo šitos vietos ,jeigu galima ,dabar man smulkiau blush2.gif doh.gif
1.Servetelę jau paruoštą ,1 sluoksnio ,nupurkšti laku ?
2.Akriliniu ar sintetiniu ?Ar nėra skirtumo ?
3.Ar ji purškiant nesusiraukšlės?
Ačiū
aciuks.gif
Atsakyti
taip tik pirma sluoksni..patiesiu ant grindu, po apacia plevele pasiteiesus..ir is tolo nupurskiu gausiai...nesusirauksleja...purskiu sintetiniu... 4u.gif
Atsakyti