Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 24 tema

QUOTE(Gabii__ @ 2008 12 25, 20:00)
aciu, turiu ir as taska:)))))kur pigiau gaunu:)

doh.gif doh.gif Atrodo būsiu vėl neteisingai išdėsčius mintis blush2.gif blush2.gif Gabii ,supratau ,kad jei turi, tai turi kur ir įsigyti blush2.gif
Čia visoms pasiūliau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2008 12 24, 13:11)
merginos,help  000189.gif
jau kelintą kartą vis nugramdau,nuplaunu darbelius  doh.gif
nusipirkau Artmanijos vienkomponentį tokį
bandžiau ant medinių rėmelio ir dežučių:
ant dežučių per daug,matyt,užtepiau,kad išdžiuvo jis tokiais dideliais lašais  doh.gif
ant rėmelio tepiau mažiau,lyg ir normaliai viskas,jau ir dažiau iš viršaus,bet suskilo labai smulkiai  unsure.gif o man reikia tokių didesnių įskilimų.ką daryt?
tepti kelis sluoksnius sendinamojo lako?nes vienas riebus sluoksnis vėl lašais susitrauks  doh.gif arba reikia viršutinį dažų sluoksnį riebiau tepti?  g.gif


Šito sendinančio lako nereikia stengtis tepti daug. Geriau užtepi vieną sluoksnį, leidi jam išdžiūti, jei matai kad formuojasi lašai-bangelės tiesiog su pirštu palygini kol jis dar tąsus.
Taigi išdžiūna ir tepi dar jo sluoksnį (iš kur ištraukėt kad negalima???)
Taip pat, įtrūkimų dydis priklauso ne tik nuo sendinamojo lako storio, bet ir nuo dažo storio, jei dažai bus labai skysti ir dengsis plonai, lakui nebus ką skaldyti ir įtrūkimai vistiek bus maži. Reikia suderint abu dalykus- lako storį bei dažo storį.
Ko negalima daryt su vienkomponenčiu - tai tepti dažus toje vietoj kur jau užtepta ir pradėję reaguoti mirksiukas.gif
Ir protinga būtų priemones mėginti ant kažkokių nereikalingų daiktų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(88888888 @ 2008 12 26, 00:54)
doh.gif  doh.gif Atrodo būsiu vėl neteisingai išdėsčius mintis  blush2.gif  blush2.gif Gabii ,supratau ,kad jei turi, tai turi kur ir įsigyti  blush2.gif
Čia visoms pasiūliau  blush2.gif

aa:))))as galvojau cia man...galvojau pamanei, kad perku per ten kur nuoroda imeciau:))))
nu nesvarbu:))))
Atsakyti
Sveikos, norejau paklausti klaipedieciu ar Klaipedoje yra dekupazo parduotuve tik artmanija? ar yra dar kokiu? Ir ar tiesa, kad artmanija persikrausto i kitas patalpas? biggrin.gif
Atsakyti
o gruntuoti daiktus butina? Ar kai kuriuos, pvz stiklinius? ar isvis nereikia?
Atsakyti
tokius kaip stikla, metala gali nutepti klijais, kad butu geras sukibimas su dazais...as isvis beveik niekur nenaudoju grunto..na nebent ant gryno medzio...jokiu problemu niekada nebuvo...
Atsakyti
QUOTE(shrekiuke @ 2008 12 24, 00:17)
Pabandyk nuvalyti aliejumi, na vos sudrėkinus, ir vis su švaria vietele skudurėlio. Arba su sausu skudurėlius, stipriau patrindama.


Ačiū shrekiuke, tikrai nusivalė su aliejumi.

QUOTE(bite @ 2008 12 24, 00:24)
Sakyk, ar šalia pagrindinio skeldėjimo nėra tokio smulkesnio, tarsi tinklelis būtų?
Tai viena.
Antra, pastebejau, kad šaltų spalvų aliejiniai dažai atima darbeliams jaukumą...tad, rinkčiausi jau geriau tamsiai rudą, bet ne juodą, iš savo patirties žinau, kad negražiai atrodo, įtrinant mėlynais atspalviais, šaltų atspalvių žalia...
O jei jau kalbėtume apie paviršiaus valymą, tai valau sausai skepetaite, kol paviršius visai nusivalo.
Bet vistik pažiūrėk, ar nėra smulkaus papildomo trūkio?


Dėžutė labai gražiai suskeldėjo, aplink pagrindinius lūžius nebuvo smulkesnių. Aš manau, kad mano aliejiniai dažai sunkiai įsitrina, nes kai pabandžiau įtrinti su auksine porporina, dežutė gražiai atrodė. Tik va man reikėjo butent juodos spalvos skeldėjimo, bet kitą kartą reikės bandyti šiltesnes spalvas.


Ačiū už pagalbą 4u.gif Su šventėmis smile.gif
Atsakyti
Mėginau dekupažint rėmelį ištisai klijuojant servetėlę...šūds gavosi mad.gif
Pagelbėkit:
1. Kaip jūs tiksliai atkerpat tokią servetėles juostą, kokios reikia vienai rėmelio kraštinei? Aš atkirpau pagal rėmelį, pradėjau nuo kampo daryt, tai vat tas kampas ir gavosi, o kitas ne, nes servetėlė pasitempė verysad.gif Nu kaip man iš anksto žinot, kiek ta servetkė pasitemps g.gif
2. Uždėjau servetėlę, tepiau klijus, atsirado raukšlelės, taigi lyginau jas ir servetėlė kai kur ėmė plyšt verysad.gif Kai klijuoju motyvą, tai viskas gerai gaunasi su šituo veiksmu: mirkau teptuką gausiai į klijus ir išstumdau raukšleles, bet va ant vientisos servetėlės nesigavo verysad.gif

Šiandien aš pikta ant dekupažo gun_bandana.gif
Atsakyti
oi as tai ilsiuosi per kaledas jau nuo dekupazu lotuliukas.gif o ant remo visai paprasta klijuoti, bet sunku ganetinai papasakoti...zodziu imi rema...dedi istisa servetele...ir slapiai bandai visa uzmauti...kai uzmauni..smile.gif))0istepi klijais...isdziuvus, ten kur skyle iskerpi....
zodziu atvaziuok i svecius parodysiu:))))
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2008 12 26, 13:44)
o gruntuoti daiktus butina? Ar kai kuriuos, pvz stiklinius? ar isvis nereikia?

As gruntavau molini vazona ax.gif rezultata parodysiu truputeli veliau...jeigu bus ka rodyt tongue.gif
Atsakyti
Su Šv. Kalėdom visas! Puikių idėjų, kantrybės ir sėkmės, jas įgyvendinant ! newyear.gif
Laukiam, sobieska, vazono laukiam...ax.gif
Atsakyti
Nu dekupažininkės gelbėkit savo patarimais biggrin.gif na ryt gausiu beico ir teks man su juo padirbėt. Kažkada grindis raudonmedžiu teko dažyt bet atsiminimų nulis lotuliukas.gif šiaip tai nė neklausčiau jei norėčiau visą daiktą beicuot. bet va užsimaniau padaryt štai taip - na kad paveikslėlis būtų pvz kokios tai stambesnės gėlės o aplink viskas beicuota ruda ar ten kokia kita spalva. Aš tiesiog noriu paklaust dėl beico galimybių ir nuo ko geriausia būt pradėt? Nes aš matydavau jūsų darbelių kad dėžutė beicuota o jos VISAS viršus dėtas kažkoks tai piešinėlis. Nu o aš noriu kad visa dėžutė būtų beicuota tik dėti motyvai keli. Tai aš mąsčiau šitaip: pirmiau klijuot ant medžio servetėlę o paskui jau beicą dažyt apeinant gražiai tų servetėlių motyvų kraštus. neįsivaizduoju ar būtų galima gražiai taip išpiešt su juo apkink tuos paveiksliukus. ar pirmiau viską beicuot? bet tada juk tamsus paviršius ir klijuot servetėlę jau neišeis....... na jei kas supratot mano klausimą tai lauksiu komentarų biggrin.gif
Atsakyti