Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 24 tema

QUOTE(SweetTalk @ 2008 12 05, 21:07)
Onora,

Senasnaujas isikure Svitrigailos 11a-338. Ten toks verslo centras, tai 3-me jo aukste smile.gif


nu kodel viskas naujamiestyje arba senamiestyje doh.gif
aciu


aij, del foliju lakavimo irgi labai aciu. pas mane tai plonyte plonyte kur paskui teptuku nubruzuoti neprikibelius reikia.
Jus cia tiek prityrusios, o as visai zalia smile.gif

Dar noriu paklausti del to dvikomponencio sendinimo. Man labai sunku ji uztepti- per tirstas kazkoks. gal galima ji siek tiek skiesti vandeniu?
Atsakyti
o kas per dvikomponentis?
Atsakyti
įtariu,kad artmanijos arba antik iš rayherio. Lyg esu bandziusi skiesti, bet nesu tikra, tiesiog pasimeginti kažkiek nedaug ir pamatysi.

Beje, kokios seno naujo daiktu kainos ? ar daiktai tokie kaip pas domę? ar skiriasi kažkuo ? norisi naujovių.
Atsakyti
QUOTE(efauto @ 2008 12 05, 22:46)
o kas per dvikomponentis?


stamperia'os pas mane doh.gif brangus ka ip velnias, o koki jus gal zinote nelabai brangu?
nes as kai pirmakart pirkau priemones, tai labai neziurejau tu kainu, bet jei uzsikabliuosiu, taigi reiks taupyti medziagoms smile.gif

o "pas dome", tai cia kur?


taip, reiks bandyti skiesti
Atsakyti
čia šitie Kaune , bet siuncia i visus miestus. Taip pat čia ,šie Vilniuje siunčia visur taip pat.
Atsakyti
na stamperios dvikomponentis tai vienas is skystesniu jau....patariu jo neskiesti...kaip ir tokio rayher...kuris yra gal dvigubai tirstesnis, ir dar sunkiau tepasi...tiesiog praskiedus paskui kose nueis vietomis kur daugiau vandens pasitaike...kai bandysi itrinti....... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 06 gruodžio 2008 - 00:12
Gal kas bandet dvikomponenti sendinima "Eggshell Crackle"? Turetu skilti kaip kiausinio lukstas. ant dienu ketinu isbandyt, tik va idomu kaip ji tept reiketu - ar skirtingom kryptim, ar tai nera nesvarbu doh.gif
Atsakyti
o kuo jus tepate ta dvikomponenti? man teptuku nelygiai uzsitepa (nors minkstas teptukas, bet vistiek tokios juostos lieka), kempinele irgi nelabai gavosi, gal ranka neigudusi smile.gif
Atsakyti
su pirstais tepk...tada jis atrodys net ne toks tirstas ir lengvai padengsi.
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 12 06, 12:09)
su pirstais tepk...tada jis atrodys net ne toks tirstas ir lengvai padengsi.


Isbandziau ta Eggshell krakliu. Tepiau pirstais, bet vis tiek truputi matosi sluoksniai blush2.gif Siaip itrukimai gaunasi daug grazesni negu su Antiku. Kai pabaigsiu darbeli, imesiu foto parodyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 12 06, 11:09)
su pirstais tepk...tada jis atrodys net ne toks tirstas ir lengvai padengsi.


aciu paciu smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
prireike prekiu dekupazui uzsisakyti internetu - kokio mediumo, lako ir t.t. Kazin kuria internetine parduotuve galima pasitiketi? Kad greitai issiustu ir kokybiskos prekes? smile.gif
Atsakyti