Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 24 tema

aš kišu po kranu didelį servetėlės gabalą, arba po dušu, tai pavartau po srove daikta ir prisiklijuoja kaip ledas, tada nusausinu ir lengvai papilu skiestu klijų, ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2008 12 22, 17:38)
aš kišu  po kranu didelį servetėlės gabalą, arba po dušu, tai pavartau po srove daikta ir prisiklijuoja kaip ledas, tada nusausinu ir lengvai papilu skiestu klijų, ir viskas.


Pataisyk jeigu ka netaip supratau, paemi tarkim dezute medine, tada prideti servetele ir po dusu? Pataisai kur reikia ir viskas? Tada klijai? g.gif
Atsakyti
as tai nekisu po kranu...man patogiau po gabaleli vis slapinti ir ja traukti i krastus...kai jau graziai uzsidejus, tada nusausinus pirstu uztepu skiestus klijus. 4u.gif
Atsakyti
mergaitės, o gal žinot kur Kaune yra pirkti beico mažose talpose. visą litrą pirkti rankos kažkaip nekyla rolleyes.gif
Atsakyti
Merginos,

kazkur kazkada skaiciau kad dideli pavirsiu lygiai padengti servetele naudojamas lygintuvas - patepi klijais, tada uzdedi servetka ir lygini. Gal kas esat ivalde si buda ir galit patarti kaip daryti?? g.gif
Atsakyti
RAPORTUOJU 4u.gif Šiandien aplankiau nauja parduotuvę(Šiauliuose) Ačiū Gabii_ kad pranešei kad atsidarė ir pas mus tokia parduotuvė biggrin.gif Tai vat man tai labai labai patiko thumbup.gif Pardavėja tai fainuolė net ir pardavėja negalėčiau pavadint gal konsultantė greičiau.Žmogus malonus viską paaiškino ko klausiau ir prekyčių papirkau.Dar ir kursus organizuos visokius ten. Tai vat aptarnavimo srytyje mums pasisekė .Skūstis negalime.... lotuliukas.gif
Nu nepagalvokit kad reklamą varau aš tik labai džiaugiuos kad ir mes (šiaulietės ir ne tik) turėsim kur nueit į parduotuvę apžiūrėt gyvai prekes ir t.t. clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2008 12 22, 16:47)
Pataisyk jeigu ka netaip supratau, paemi tarkim dezute medine, tada prideti servetele ir po dusu? Pataisai kur reikia ir viskas? Tada klijai?  g.gif



taip, viskas teisingai.
Atsakyti
QUOTE(yuppy @ 2008 12 22, 21:20)
Merginos,

kazkur kazkada skaiciau kad dideli pavirsiu lygiai padengti servetele naudojamas lygintuvas - patepi klijais, tada uzdedi servetka ir lygini. Gal kas esat ivalde si buda ir galit patarti kaip daryti?? g.gif

tai as su lygintuvu ir darau:)
lygintuva imu tada, jei servetele labai skysta...ir net su vandeniu islyginus..ji buna pasikelusi...na ne uzlipus viena ant kitos.(nes tada prilyginus taip ir liktu), o kai tiesiog pakilimai..tokie lyg pasiraukslejimai...
na zodziu..kaip nuotaika...kartais lyginu, kartais ne...kai matosi jog nelabai reikia:)
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 12 22, 20:36)
tai as su lygintuvu ir darau:)
lygintuva imu tada, jei servetele labai skysta...ir net su vandeniu islyginus..ji buna pasikelusi...na ne uzlipus viena ant kitos.(nes tada prilyginus taip ir liktu), o kai tiesiog pakilimai..tokie lyg pasiraukslejimai...
na zodziu..kaip nuotaika...kartais lyginu, kartais ne...kai matosi jog nelabai reikia:)


bet tu taip ir darai - tepi kliju sluoksni, lauki kol isdzius, tada lygini? Kokio karscio lygintuvas? ar po prilyginimo reikia darkart klijais istepti? smile.gif
Atsakyti
nea....istepu klijais, labai skiestais vandeniu, kad servetele butu slapia...tada dedu dviguba paklode, ir vidutinio karscio lygintuvu lyginu tol, kol visai sausa buna, tada nuimu paklode.kadangi servetele labai slapia, ji nuo karscio eina i sonus...kas nenueina, buna taip priplota, kad nezymes nelieka, jog kazkokia rauksle.aisku servetele turi buti uzdea ne betkaip...neturi lipti viena ant kitos 4u.gif
jeigu lauksi kol isdzius klijai, tai lygintuvas jau nieko beveik ir nebepades:)vietomis bus gerai prilipus, ir nebebus kur tai servetelei vaikscioti:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 22 gruodžio 2008 - 21:32
Gabii__, aš gal negabi blush2.gif , bet nieko nesupratau.
O apie sausą servetėlių klijavimą man porino Stamperijos atstovai...sakė, italės taip klijuoja. Ant jau išdžiūvusio mediumo servetėlė nesiplečia...reiks pabandyt ant didesnio ploto (mediumo gaila blush2.gif )...
O didelį plotą priklijuoti galima arba labai sausai, arba labai šlapiai. Kaip kam labiau patinka.

Atsakyti
na zodziu taip:))))))
paimu tarkim deze...uzlipinu vandeniu-klijais servetele ant dezutes...bandau ta padaryti kaip galima graziau...bet kartais tas idealiai nepavyksta(kai klijuoji dideli plota). (plius...as visada klijuoju labai slapiai).
kai viska uztepu...uzdetoji servetele buna na nevarvanti, bet labai slapia.tada imu paklode, dedu ant serveteles uzlipintos vandeniu-klijais ir su vidutinio karstumo lygintuvu lyginu tol kol viskas tampa sausa.tada nuimu graziai paklode ir vualia...ir sausa ir jokiu rauksliu:)))
tai cia kai darau su lygintuvu....


jei pirstais istampant..tuomet serveteles uzlipinu kaip pavyksta...ir nuo vidurio vis su sepeteliu slapinu ir pirstais tas rauksles temppiu i krastus (jie graziai nuo vandens slysta), po gabaleli vis slapinant ir traukiant.kai viska islyginu pirstais, tuomet pirstu graziai uztepu klijus.

dabar gal aiskiau??smile.gif))
Atsakyti